Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy ogółem to mi się to nie podoba. Chciałem finału Barcelona vs. Chelsea . Bo jak będzie GD, to "gów.nosztorm" będzie wszędzie, wystarczy że zawodnicy Barcelony trochę Dużosię poprzewracają, lub będą nabijać ręce.

A jak będzie Bayern, to nie wierzę w to by miał szansę i byłoby to zbyt nudne widowisko.

Poprawione.

 

 

 

 

 

 

Poprawione vol 2

 

Mendrek dziwne ma rozkminy. Słusznie zauważył, że Drogba robił żenadę ale w takim razie dlaczego chce jeszcze oglądac barcę? czy trudno mu w tym świetle zrozumiec dlaczego ludzie nie cierpię barcelony?

 

 

w ogól sędziowanie w hiszpani jest spedalone maksymalnie. Wczoraj mecz LE Atl Madryt vs Valencia. Sędziował szkot , pozwalał na TWARDĄ (nie brutalną!!!!) grę i od razu kilku Hiszpanów patrzyło z niedowierzaniem.

 

Raz choć nad Barca nie postawili arbiterskiego parasola ochronnego i już ftopa. Pomyslec co będzie gdy tak jeszcze kilka razy sędziowie staną na wysokości zadania? :P

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Wayne'owi Rooneyowi musiała skakać gula, gdy widział popisy Didiera Drogby w półfinale Ligi Mistrzów Chelsea - FC Barcelona. Piłkarz Manchesteru United zarzucił napastnikowi z Wybrzeża Kości Słoniowej symulowanie fauli.

 

"Drogba. Jesteś dobrym piłkarzem, ale proszę, wstawaj" - napisał Rooney na Twitterze.

Snajper "Czerwonych Diabłów" skomentował w ten sposób to, że w środowym meczu Drogba padał na murawę przy nawet najmniejszym kontakcie z rywalem. Pretensje o to w czasie meczu mieli piłkarze Barcelony na czele z Carlesem Puyolem.

Z Drogby na Twitterze śmieli się też inni, w tym Robbie Fowler. "Czy Drogba nie założył butów na odwrót?" - drwiła legenda Liverpoolu.

W pierwszym półfinale Champions League Chelsea ograła Barcelonę 1:0 właśnie po bramce Didiera Drogby.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Pretensje o to w czasie meczu mieli piłkarze Barcelony na czele z Carlesem Puyolem.

 

 

Ahaha ten lamus to nie powinień się wypowiadać bo leżakował na glebie po wjeździe podobno innego płaczka

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=U5xegdj3fyY

Edytowane przez Codename
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Jaki ten chlopak jest niepelnosprawny.

Ktos cos napisze a ten oszolom spedza pol dnia na szukaniu jakiego gownianego filmiku sprzed 2 lat ( LOL , poszukaj jakiegos z 1998! A nie, przeciez nie bylo Cie wtedy na swiecie), z ktorego nic nie wynika.

Nie zebym cos sugerowal, ale on powienien umrzec i dac zyc innym..

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

Wayne'owi Rooneyowi musiała skakać gula, gdy widział popisy Didiera Drogby w półfinale Ligi Mistrzów Chelsea - FC Barcelona. Piłkarz Manchesteru United zarzucił napastnikowi z Wybrzeża Kości Słoniowej symulowanie fauli.

 

"Drogba. Jesteś dobrym piłkarzem, ale proszę, wstawaj" - napisał Rooney na Twitterze.

Snajper "Czerwonych Diabłów" skomentował w ten sposób to, że w środowym meczu Drogba padał na murawę przy nawet najmniejszym kontakcie z rywalem. Pretensje o to w czasie meczu mieli piłkarze Barcelony na czele z Carlesem Puyolem.

Z Drogby na Twitterze śmieli się też inni, w tym Robbie Fowler. "Czy Drogba nie założył butów na odwrót?" - drwiła legenda Liverpoolu.

W pierwszym półfinale Champions League Chelsea ograła Barcelonę 1:0 właśnie po bramce Didiera Drogby.

 

Ale Rooneyowi nie przeszkadza jak ostatnio Young nurkuje. 2 ostatnie karniaki po których Rooney zdobył gole to właśnie popisy Younga.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wrzucam tego tylko po to,by pokazać ,że Drogba nurkował przy każdej okazji.

Uświadamiam tylko niektórym userom,że każdy nurkuje(choć drogba ostatnio jest w "formie" to trzeba przyznać),tymczasem nikt jakoś tego placem nie wytyka i ciągle tylko przypomina tą samą sytuację kiedy to Busquets nurkował, a naprawdę ten rok pokazał,że nie jest on jakimś wyjątkowym przypadkiem i wielu piłkarzy naprawdę mocno stara się go prześcignąć.

Czysta hipokryzja niektórych userów.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Ja nie wrzucam tego tylko po to,by pokazać ,że Drogba nurkował przy każdej okazji.

Uświadamiam tylko niektórym userom,że każdy nurkuje(choć drogba ostatnio jest w "formie" to trzeba przyznać),tymczasem nikt jakoś tego placem nie wytyka i ciągle tylko przypomina tą samą sytuację kiedy to Busquets nurkował, a naprawdę ten rok pokazał,że nie jest on jakimś wyjątkowym przypadkiem i wielu piłkarzy naprawdę mocno stara się go prześcignąć.

Czysta hipokryzja niektórych userów.

 

Hipokryta zarzuca hipokryzję innym. Barcelona już sobie wypracowała opinię nurków i odosobnione przypadki w innych drużynach tego nie zmienią. Poza tym nie tylko kibice Barcelony zarzucali aktorstwo Drogbie w ostatnim meczu.

 

Wayne'owi Rooneyowi musiała skakać gula, gdy widział popisy Didiera Drogby w półfinale Ligi Mistrzów Chelsea - FC Barcelona. Piłkarz Manchesteru United zarzucił napastnikowi z Wybrzeża Kości Słoniowej symulowanie fauli.

 

"Drogba. Jesteś dobrym piłkarzem, ale proszę, wstawaj" - napisał Rooney na Twitterze.

Snajper "Czerwonych Diabłów" skomentował w ten sposób to, że w środowym meczu Drogba padał na murawę przy nawet najmniejszym kontakcie z rywalem. Pretensje o to w czasie meczu mieli piłkarze Barcelony na czele z Carlesem Puyolem.

Z Drogby na Twitterze śmieli się też inni, w tym Robbie Fowler. "Czy Drogba nie założył butów na odwrót?" - drwiła legenda Liverpoolu.

W pierwszym półfinale Champions League Chelsea ograła Barcelonę 1:0 właśnie po bramce Didiera Drogby.

 

Ale Rooneyowi nie przeszkadza jak ostatnio Young nurkuje. 2 ostatnie karniaki po których Rooney zdobył gole to właśnie popisy Younga.

 

Tak to jest jak się odpada już w fazie grupowej.

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie pochwalałem ani brutalnych fauli,ani nurkowania,znajdź post,gdzie kiedykolwiek napisałem coś podobnego i wtedy nazywaj mnie hipokrytą.

Wielokrotnie pisałem,że jeśli jest ktoś w barcelonie kogo naprawdę nie lubię,jest to buskiets i właśnie przez jego nurkowanie. Nie należę do szaleńców którym podoba się brutalna gra Pepe czy nurki buskietsa, bo nikt nie lubi tego oglądać no z małym wyjątkiem codename'a,który niejednokrotnie pochwalał brutalną grę Pepe i jarał się nią na maksa.

To tyle ode mnie.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Barcelono, piłka to męski sport......

... nie wygrywaj już z nimi więcej. O Barcelono!

przy meczach Barcy derby Mediolanu to MMA

 

serio, tak strasznie pedalsko to wygląda, ci robią 20 podań na 30 metrze, ktoś trochę ostrzej wejdzie po piłke i sypią się kartki

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Nie :) w moim poście jest nawiązanie do wtorkowego rewanżu, bo te 3 dni to niezbyt długi okres na rekonwalescencje.

 

A Chelsea gra jutro na wyjeździe z Arsenalem. Cały czas walczą o 4 miejsce...

 

Mimo wszystko myślę, że awans do finału tegorocznej LM jest dla nich priorytetem. Zwłaszcza, że są o krok od tego osiągnięcia. W ostatnich latach pechowo się nie udawało, ale teraz jest konkretna okazja.

 

Oczywiście nie umniejszam wartości 3-4 miejsca w PL, ale tutaj Tottenham czy NCU nie powinni stawiać oporu, już bardziej skłonny byłbym uwierzyć w tych drugich, bo koguty się rozleciały ostatnio.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

A propos nurkowania. Baaardzo ciekawa dyskusja wywiązała się w angielskiej telewizji (w sumie to głównie wywód Gary'ego Nevilla). Niestety wielu odstraszy słaba jakość nagrania i typowo angielski akcent. Tak czy inaczej gość prezentuje bardzo interesujące spojrzenie i parę osób może w ogóle zmienić swoje postrzeganie sytuacji kontrowersyjnych.

http://www.youtube.com/watch?v=mNx5ok60U6A

Edytowane przez Mathiu
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie :) w moim poście jest nawiązanie do wtorkowego rewanżu, bo te 3 dni to niezbyt długi okres na rekonwalescencje.

 

A Chelsea gra jutro na wyjeździe z Arsenalem. Cały czas walczą o 4 miejsce...

 

Mimo wszystko myślę, że awans do finału tegorocznej LM jest dla nich priorytetem. Zwłaszcza, że są o krok od tego osiągnięcia. W ostatnich latach pechowo się nie udawało, ale teraz jest konkretna okazja.

 

Oczywiście nie umniejszam wartości 3-4 miejsca w PL, ale tutaj Tottenham czy NCU nie powinni stawiać oporu, już bardziej skłonny byłbym uwierzyć w tych drugich, bo koguty się rozleciały ostatnio.

 

No w sumie gdyby wygrali LM, to i tak zabiorą 4 miejsce jednej z drużyn, bo muszą bronić tytułu. Tak z tego co pamiętam było z Liverpoolem.

Odnośnik do komentarza

A propos nurkowania. Baaardzo ciekawa dyskusja wywiązała się w angielskiej telewizji (w sumie to głównie wywód Gary'ego Nevilla). Niestety wielu odstraszy słaba jakość nagrania i typowo angielski akcent. Tak czy inaczej gość prezentuje bardzo interesujące spojrzenie i parę osób może w ogóle zmienić swoje postrzeganie sytuacji kontrowersyjnych.

http://www.youtube.com/watch?v=mNx5ok60U6A

 

Dobra analiza i nie można się nie zgodzić z tym iż ciężki to orzech do zgryzienia.

Odnośnik do komentarza

jesli chodzi o srodowy mecz to wydaje mi sie, ze kazdy scenariusz jest realny. tzn. jesli druzyna z madrytu na luzie wygra 3:0 to sie nie zdziwie, ale tez jesli bajern wygra np. 2:1 po dwoch kontrach tez nie bede specjalnie zaskoczony. niby na papierze real jest mocniejszy i ma swietnego trenera to jednak w monachium w ogole nie bylo tego widac.

 

licze na riberego, typ ma chyba sezon zycia. czuje, ze ladnie bedzie krecil bocznymi obroncami realu.

 

typuje remis.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...