Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

@ golab - tak,było mnóstwo miejsca na oddawanie strzałów z dystansu, zwracam honor.

 

Codename nie wiem co tam napisał,bo mam go w ignorowanych(nie dlatego,że jest kibicem realu,a dlatego,że jest prostakiem,troglodytą i typem "kibica",którego nijak nie szanuję) ,więc niech nie sili się na odpisywanie na moje posty.

 

a ja go zignorowalem bo myslalem, ze jest typowym przedstawicielem przecietnego kibica realu z madrytu.

musze troche zbastowac bo widze, ze on ma cos z glowa, a inni kibice realu cos w tej glowie maja.

moj blad, ogicialnie oglaszam mocne postanowienie poprawy co by niejaki orson nie sral juz koprem.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś to tutaj wrzucał, bo nie byłem w stanie przeczytać kilku stron pier.dolenia o tym samym, wiec jeśli sie powtórzy, to zaraportuj ktoś i niech mod usunie :)

 

http://www.weszlo.com/news/10222-Po_lekturze_komentarzy_moj_przekorny_glos_na_temat_meczu_Chelsea_-_Barcelona

 

Całkiem trafne spostrzeżenia.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ej, ej nie podniecajcie się tak zwycięstwem Chelsea. Skoro to Barca dominowała NA WYJEŹDZIE, i tylko poprzeczki, słupki i hełmofon ratowały bezradną Chelsea, to nie wyobrażam sobie ich losu na CN. Chelsea miała fuksa niczym MIlan za całkiem niedawnych lat - bronimy się, a pod koniec gramy na murzyna, to dobiegnie i coś tam ugra. Kuźwa, obrona Barcy to jakiś żart. Niech lepiej wystawią dodatkowych napastników, bo te pachołki tylko miejsce zajmują, i co najwyżej niech Puyol stoi na tyłach, na wszelki wypadek. Ta bramka Chelsea równie dobrze mogłaby wpaść w 2 lidze polskiej :/ No nic, kibice Chelsea czują się pewnie tak samo jak kibice Bayernu - taka dziecięca, ale naiwna radość że wygrali jedną bramką i rewanż to tylko formalność. Niestety dla nich, ale nadal brak drugiego GD w finale LM będzie sporą niespodzianką.

Odnośnik do komentarza

I tak awansuje real i barca. Każdy kto sie choć troche zna na piłce o tym wie. Ciesze sie mimo że od dziecka jestem kibicem realu że przegrały obie ekipy bo już się rzygac chciało, w sumie to obstawiałem wygraną bajernu , w londynie myslałem że bedzie remis. No ale nie ma sie co łudzic bo finał będzie GD. real -Bajern będzie napewno ciekawym widowiskiem, ale na camp nou barca rozj.ebie czelsi niestety stwierdzam z żalem.

Odnośnik do komentarza

Znaczy ogółem to mi się to nie podoba. Chciałem finału Barcelona vs. Chelsea . Bo jak będzie GD, to "gów.nosztorm" będzie wszędzie, wystarczy że zawodnicy Realu trochę się poprzewracają, lub będą nabijać ręce.

A jak będzie Bayern, to nie wierzę w to by miał szansę i byłoby to zbyt nudne widowisko.

Odnośnik do komentarza

Obie drużyny muszą strzelić bramkę na swoim stadionie, i nie stracić najlepiej żadnej. W przypadku Barcy będzie po prostu wtedy dogrywka, a w przypadku Realu ten przejdzie - więc odrobinę owszem lepsza. Ale czy przekłada się to na realne szanse, na taki właśnie finał?

Odnośnik do komentarza

Znaczy ogółem to mi się to nie podoba. Chciałem finału Barcelona vs. Chelsea . Bo jak będzie GD, to "gów.nosztorm" będzie wszędzie, wystarczy że zawodnicy Barcelony trochę się poprzewracają, lub będą nabijać ręce.

A jak będzie Bayern, to nie wierzę w to by miał szansę i byłoby to zbyt nudne widowisko.

Poprawione.

Edytowane przez MYSZa7
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...