Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Kazdy kto ma cos znaczyc w united w formie, do tego fizycznie ta druzyna niszczy rywali, stalowe slupy w obronie, pomocy i ataku, niezmiernie jestem ciekaw na co ich stac w tym sezonie gdy przyjdzie sie mierzyc z topem, w lidze zanosi sie na walke wewnatrz jednego miasta, w lm na co najmniej cwiercfinal

 

Mbappe przekot

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Morata? Sprawdzałem na Wiki i miał mało goli w sezonie, czyli jak udowodniłem cienki napastnik, gupi jest trener który by chciał go mieć w mocnym klubie.

 

 

PSG dobry mecz, Bayern błędy w obronie. Mimo wyniku nie wygląda mi jak jakaś tragedia. Jednak zachowanie obrony w ostatnich meczach będzie do poprawy. Trudno mi dziś podzielać teksty o tym, że Suele niby lepiej wystawiać niż Hummelsa. Rola Jamesa na dziś to też nieudany eksperyment. To mecze grupowe, wolno.

 

Cavani w tym sezonie skończy "dopiero" 31 lat, ogólnie ciężka sprawa. Myślę, że na razie Mbappe będzie tak wciśnięty na prawe skrzydło, Gareth Bale coś w tym stylu przeszedł w Realu i w sumie już tak gra 4 lata, i tylko oglądając reprezentację Walii możemy sobie przypomnieć, co może tak ogólnie Bale.

 

 

 

 

W ogóle to Benfica jak co roku wręcz poniża się w LM i przegrywa 5-0 z Basel. Zero punktów dla mistrzów Portugalii to chyba jedna z większych niespodzianek w tabelach jak na razie. A najbliższe dwa mecze z Mourinho United...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dziś Suarez jest sympatycznym grubaskiem, którego fani coraz częściej krytykują i z każdym dniem jakby nieco mniej jarają się faktem, ile to pieniędzy "zaoszczędzono" nie starając się o tego okropnie za drogiego Mbappe.

 

Zawsze zostają jakieś światowe boje o Timo Wernera, tylko żeby zapewnić mu ciszę na stadionie. Barcelona powinna więc mieć mocną pozycję przetargową...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No Liverpool remisy, ale też był lepszy od rywali w obu meczach. Jest moc w Anglii tera. Tradycyjni faworyci + 5 ekip z Anglii w lepszej formie = frapująca LM.

 

 

 

Wiele dobrych ekip ma mało punktów, jak Dortmund, Monaco, Napoli, Atletico. Ale na angielskich stronkach tylko fani Liverpoolu jęczą o kompromotacji tak jakby kiedyś w ciągu ostatnich 10 lat w ogóle wyszli z grupy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

W ogóle to jak zwykle Hazard zawodzi w LM, polecam zobaczyć mecz jako przykład jak ten wcale-nie-Messi-Anglii zawodzi tradycyjnie na wyjeździe przeciwko najtrudniejszemu przeciwnikowi rundy.

 

Za 5 lat wszyscy będą pamiętać, że grał beznadziejnie w koncu nie strzelił gola, równie dobrze można było wystawic Koseckiego też nie strzela.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...