Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

O kurna, zaraz Liga Mistrzów! Ale ten czas leci.

 

 

Na dziś hicior to pewnie Dortmund-Real. Te mecze raczej nie zawodzą. Obie ekipy umieją i lubią atakować. Styl Realu pasuje Dortmundowi znacznie lepiej i powinniśmy zobaczyć więcej z ich strony, niż przeciw Tottenhamowi. Chyba. W każdym razie ktoś powinien poszaleć. Jeden problem w BVB wydaje się nadal ten sam na tle Europy: flanki w postaci Toljana i Piszczka mające nadążyć za Bale'em czy Asensio.

 

 

 

Poza tym same mecze typu Silny Znany Team - Nieznany Team. Ackzolwiek w grupie G oba mecze ciekawe. Monaco-Porto powinno być na świetnym poziomie, Besiktas to też dobra ekipa podejmująca zawsze przyjemny Lipsk.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja sobie obejrze Liverpool - Spartak, chce zobaczyc jak zadziala kwartet Coutinho, Mane, Firmino, Salah. Oxlade - Chamberlain (o ktorym Wenger ostatnio powiedzial ze bardziej zabolalo go odejscie Kierana Gibbsa) oczywiscie znowu na lawce. Dobry wybor imo, duza szansa ze lfc straci gole po failach w obronie, a jak nie to sie przelaczy na cos powazniejszego.

Odnośnik do komentarza

Bez zaskoczeń świetny mecz w Dortmundzie. End to end stuff. Beka z beki z Bale'a. Od tych idealnie zakręcających się na nogę kompana podań Jarmołenki trochę mi staje. Ogólnie tempo i bezpośredniość podań BVB wymiata.

 

 

Besiktas znowu jakoś może dużo lepszy nie jest, ale 6 punktów się szykuje dla Turków. Najciekawsza grupa. 

 

 

Liverpool to inna klasa niż Spartak, nawet na ich stadionie. Nie wierzę, żeby nie wyszli z grupy. Chyba przez pecha.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

A Spartak ma taką dobrą obronę? Nawet w meczu z Sevillą to raczej LFC grało lepszą piłkę. Mają też remis z najtrudniejszym rywalem i z tym do awansu 1-1 na wyjeździe. Dobry wynik dla klubu, który ostatni raz wyszedł z grupy 8 lat temu. Może gdyby Salah nie był Arkadiuszem Benzemą...

 

 

BVB-Real jeden z lepszych meczów w Europie. Tempo i jakość zagrań, ile oni wyciągają kątów z pierwszej piłki. Super.

 

Krysztiano dzisiaj akurat naprawdę gra jako napastnik, choć tym razem w duecie z Bale'em, w sumie zazwyczaj schodzi z prawej strony, w środku nie kampi zazwyczaj. Nic tak nietypowego.

 

 

 

 

Wspominanie tamtego Basel aż mi załzawiło oczy potencjałem, jaki wtedy objawiali Fabian Schaer, Derlis Gonzalez czy Breel Embolo. Tacy rywale jak tamto Basel, teraz Szachtar czy Spartak to nie są łatwi rywale, chociaż nie grają w najbardziej znanej lidze.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

A jakby Dortmund strzelił swoje szanse, a Cristiano miał skuteczność na poziomie poprzednich meczów (gdzie w obu miał łącznie ze 4x tyle okazji, co dziś), to by może wygrali. No ale wyszło jak wyszło. Real wygrał zasłużenie raczej, ale mecz był na wysokim poziomie. Dortmund to chyba ogólnie tacy europejscy specjaliści od przegrywania ładnie. Wiadomo, że bez Lewandowskiego faworytami z Realem już nigdy nie będą.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

A Spartak ma taką dobrą obronę? Nawet w meczu z Sevillą to raczej LFC grało lepszą piłkę. Mają też remis z najtrudniejszym rywalem i z tym do awansu 1-1 na wyjeździe. Dobry wynik dla klubu, który ostatni raz wyszedł z grupy 8 lat temu. Może gdyby Salah nie był Arkadiuszem Benzemą...

 

No widocznie Spartak ma wystarczającą obronę by Liverpool nie mógł dziś wygrać.

 

Zresztą chodziło mi o to że tracą tak głupawe gole że naprawdę wyjście z grupy będą mieli utrudnione. Zawsze ktoś coś zje,bie. Dzisiaj akurat Karius mógł zrobić więcej przy golu, ogólnie Karius to ogromne rozczarowanie odkąd przyszedł do Liverpoolu. Nie wiem jak radził sobie wcześniej, ale zawsze wydawało mi się że ta niemiecka szkoła młodych bramkarzy (Ter Stegen, Karius, Horn, Leno, Zieler) trzyma jakiś porządny równy poziom, nie spodziewałem się że Karius będzie tak słabym transferem że fani Liverpoolu będą wielbić Mignoleta, który obok Skrtela i Lovrena (wcześniej Glena Johnsona) był najbardziej hejtowanym zawodnikiem ostatnich lat.

 

Ale nieważne, to tylko remis ze Spartakiem. Ważniejsza informacja to to że Harry Kane strzelił w 2017 roku aż 6 hattricków. Robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...