Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Ale Lyon to już raczej science fiction, co,?

 

Jezu jeszcze dwa mecze zostały z tak potężnym potencjałem memicznym że palce lizać. Jak odpadną Liverpool i KATALUNJA ro idę dać na tacę. 

 

Dobry plan nie 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale jest TAHITH CHONG, czarny Azjata z Curasao wychowany w Holandii. Koleś ma wszystko, żeby być piłkarzem-memem, i oczywiście musiał zaliczyć debiut w takim meczu, by wybijać piłkę spod nóg paryżan (w reprezentacji młodzieżowej on gra mniej więcej na pozycji Messiego mdr).

 

 

Tutaj było dużo napisane o meczu PSG i o tym, co to znaczy dla Tuchela, ale jednak nie mam nadal sił emocjonalnie tego opisywać. Podobnie jak Mbappe, nadal nie mogę spać po tym, co się wydarzyło. Nie wiem no... Nie widziałem czegoś TAKIEGO nigdy na tym poziomie.

 

 

Aha. Wybitny mecz Romelu Lukaku, który został trochę przegapiony. Kolejny już pod rząd, zresztą. Ale w takim spotkaniu, "dziewiątka" jest tak często bezradna. Lukaku zrobił coś niesamowitego. Nie dotykał niemal piłki, ale tworzył zagrożenie praktycznie każdym z tych kontaktów. Wygrywał pojedynki na ziemi i w powietrzu, a także wykorzystał obie sytuacje bezlitośnie. Fenomenalny mecz Belga.

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Czy Juventus w końcu zostanie anulowany? Czy jak zawsze, gdy będzie trzeba, to w 5 minut zdobędzie potrzebne gole, by potem znowu nic nie grać? Ostatnio co prawda wygrali 4-1 z Udinese coś tam grając, ale to było dlatego, że grała rezerwowa jedenastka. Oj, Juve czeka cały rok na ten moment, bo trudno czuć emocje zdobywając ÓSME mistrzostwo Serie A z rzędu. Po to też płacą Cristiano Ronaldo tyle pieniędzy, ile wielu rywali ma w całym budżecie, by bardziej powalczyć w Europie.

 

Atleti tymczasem...ujmijmy to tak, 4 razy pod rząd odpadli z Realem. W obecnej sytuacji, może pora poczuć, że mają w końcu szansę dowalić się główkami ze stałych fragmentów do samego pucharu.

 

 

 

Man City dostarczyło nam trochę emocji, męcząc się z najsłabszą ekipą w tej rundzie, ale byłoby już kompletną sensacją, gdyby Mistrz Anglii nie zamknął tego u siebie. Schalke ostatni mecz wygrało w styczniu, w lidze zdobyło 1 punkt w ostatnich 6 meczach i znowu nie jest takie stuprocentowo pewne utrzymania.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...