Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Swoją drogą można nie lubić Mourinho, ale na Youtube jest dobry fragment gdzie podsumowuje on taktyczną porażkę Ajaxu w tym meczu. Ajax zdominował pierwsze 135 minut dwumeczu grając swoje - wysoki pressing i futbol totalny. Tu jednak wchodzi geniusz Pochettino - w przerwie wchodzi Llorente, który zmienia obraz gry - wysoko ustawiona pomoc Ajaxu daje sobie raz po raz grać piłki za plecy, a wysoki i silny Llorente stojac tyłem do bramki je rozprowadza na boki. Styl Ajaxu w połączeniu z brakiem doświadczenia staje się ich przekleństwem. Oczywiście jest w tym olbrzymia doza szczęścia Totków, ale jednak trzeba oddać Pocettino że nawet w tak tragicznej sytuacji zdołał zareagować na wydarzenia na boisku i przestawił drużynę w przerwie mając 3 bramki w plecy.

Odnośnik do komentarza

To jest chyba najpiękniejsze, dwóch trenerów- memów którzy są szanowani (no ale jednak memy się ciągną) mają szanse na niebagatelny sukces. Mam nadzieje że inne klubu (patrze na ciebie Ed Woodward ty (pipi)o (pipi)ana) wyciągną lekcje jak powinno się zarządzać klubem. Mądre transfery (lub ich brak), trenerzy którym daje się czas na budowanie drużyny i takie są efekty. 

 

It's coming home.

Odnośnik do komentarza

W mysl zasady nic dwa razy sie nie zdarza po pierwszej polowie wylaczylem mecz.

Fajna ta liga mistrzow taka ze musze skroty ogladac na drugi dzien bo co sie odpier.dala to glowa mala. Jak jakis serial na hbo.

Te brameczki Moury :banderas:mecz zycia goscia

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
9 godzin temu, _Be_ napisał:

 XD

Szalik kupiony podczas pobytu w Liverpoolu jako pamiątka, idealnie się nada na finał, a bluberowi widzę jak zwykle dupa pęka hahahahahhahaahhahahaha

 

Tak jak rapował Tupac: "Some things will never change".

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Godzinę temu, Rozi napisał:

Szalik kupiony podczas pobytu w Liverpoolu jako pamiątka, idealnie się nada na finał, a bluberowi widzę jak zwykle dupa pęka hahahahahhahaahhahahaha

 

Tak jak rapował Tupac: "Some things will never change".

O co może mi dupa pęknąć to ty tylko wiesz notsure.png

Odnośnik do komentarza

Jurgen ma jeszcze cień szansy na wygranie ligi o czym od lat marzą kibice i gra do końca za co szcunek mu się należy , miał chłop puchar pocieszenia w zanadrzu czyli ligę mistrzów na widelcu bo jakiś proszek do prania Ajax za przeciwnika się szykował a tu taka niespodzianka Pochetino mu wyskoczył a książę Harry wykonał na boisku przebieżkę pokazową aby rywala przestraszyć . Puchar Anglii się szykuje i niech wygra lepszy tego dnia oczywiście .

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Emocje opadły, więc jeszcze słowo o środowym meczu: szkoda ogromnie Ajaxu, bo świetnie grali w tej edycji i trzymałem za nich kciuki, żeby nie tylko weszli do finału, ale też w nim wygrali. Cóż, odpadnięcie na własne życzenie, choć trzeba oddać Tottenhamowi, że zrobili coś wielkiego. Finał zapowiada się interesująco, nie jestem fanem żadnej z tych ekip, ale mam nadzieję, że trofeum wzniesie ekipa Jurgena Kloppa, bo to co zrobili z Barceloną... Za to należy się nagroda. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ajaxu szkoda o tyle, że może gdyby wygrali LM, to wjechałyby do tego klubu jakiś poważny właściciel z poważną kasą i mielibyśmy kolejną ekipę ocierającą się regularnie o europejski top. A tak to pewnie standardowo w najbliższym okienku wyprzedaż wszystkiego co się rusza i szukanie nowych talentów do wypromowania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...