Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Bayern - klub jednej z najgorszych i sztucznych lig świata, żeby nie powiedzieć jedynej takiej ligi.

jesli chodzi o wyzelowanych pedalkow to moge chociaz zapodac zdjecia na poparcie tego, zreszta byl to zart bo taki jest stereotyp wloskiej ligii. to co napisales jest bez sensu i pewnie nawet nie jestes w stanie tego wytlumaczyc. bo nie bardzo wiem co oznacza "sztuczna" a liga niemiecka jest aktualnie na 4 miejscu z aspiracjami do zajecia 3 okupowanego przez serie a, ktore na europejskich stadionach sie w tym roku skompromitowala.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie trawię angielskiej piłki z murzynami w drużynie co zajmują klub 3/4. Angoli tam w ch.uj.

Czekaj, czekaj. Weźmy MU. Evra i .... nikt? Anderson potem wszedł. No i paru angoli jest.

Jak to powiedział komentator, MU jest bardziej angielski niż Inter włoski.

 

Jeno nuda w LM i tyle, co roku to samo, te same kluby.

Proponuję pisać petycje by potentaci odpuścili LM i dali pograć innym, np. polakom

Czy to ich wina, że reszta jest słaba?

A jakby twój ukochany klub non-stop wygrywał, źle by było?

 

Odnośnik do komentarza
(...)Mieliśmy nadzieję, że uda się odrobić straty, ale przeciwnicy wyszli na murawę z wielką ochotą do gry i bardzo nas zaskoczyli.(...)

 

Wypowiedz sergio ramosa po meczu z liv. To co mieli wyjsc i stac w miejscu ? xD Cieszy wynik Barcy, nie ma zadnego kryzysu, szkoda ze kolejny gol po stałym fragmencie gry, no i Eto'o w koncu strzelił.

 

Kiedy losowanie 1/4 ?

Odnośnik do komentarza

"W piątek o godzinie 12.30 w szwajcarskim Nyonie odbędzie się losowanie par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów. UEFA zdecydowała, że od ćwierćfinałów losowanie par nie będzie obwarowane żadnymi dodatkowymi ograniczeniami. Tak więc nie będzie zespołów rozstawionych, a ekipy z tego samego kraju będą mogły trafić na siebie. "

Odnośnik do komentarza

Bylo milo gdyby Angole sie pozabijaly juz teraz, ale uczciwie rzecz stawiajac, sa to teraz najmocniejsze dryzyny, ktore zasluguja na zwyciestwo;] No i jeszcze Barca opcjonalnie moze namieszac. Reszta do piachu, chyba, ze dwoch slabeuszy trafi na siebie, to jeden bedzie mial dzien dziecka w postaci awansu do cwiercfinalu.

Odnośnik do komentarza
Gość jarząbek
Znowu te angielskie kluchy. Booooring jak ch.uj. Live to już w ogóle, szał macicy i drętwoty.

 

Juve przegrało z sędzią i tyle. Pier.dolec beknie za te błędy. Reszta meczów już mnie nie interesuje toteż LM zamykam w du.pie bo takich nudów oglądać nie mam zamiaru. Bayern na miszcza.

 

No o Liverpoolu nie da sie tego powiedziec. Grali szybki nowoczesny football.

 

Powiedz jakie bledy bo niestety nie ogladalem.

Niby jakie błędy sędziego wykluczyły Juve i było je widać w skrótach?to już bardziej ale do arbitra może mieć real bo choć grał beznadziejnie i choćby ich wczoraj byłoby 12 na boisku to by Liverpool nie pokonali ale sędzia im "podarował" dwie pierwsze bramki(faul przy bramce Torresa i karny z kapelusza)

 

 

W (pipi)elcu już mam historię, napisałem co mi nie pasowało i tyle. Radujmy się, angole grają dalej :f

ja pie.rdole ale ty czasami jestes ograniczony ;/ czepiasz sie tych angoli, no wygrali i tyle. sa lepsi. pogodz sie z tym, ze juventus gral do du.py i slusznie odpadl. co ci znowu nie pasowalo? przeciez taki liverpool gra sto razy bardziej atrakcyjny futbol niz juventus. wylapujesz jakies bledy sedziow o ktorych tak naprawde nie ma mowy i sobie tlumaczysz porazke ulubionej druzyny. tak samo jak czepiasz sie realu. wyluzuj ziom, ogladaj sobie nudna serie a ze srednia kibicow na mecz w granicach 2 tysiecy, jak wyzelowane pedalki graja w jaskrawych koszulkach swoje arcyciekawe mecze na 0:0

Po pierwsze, to za durną pyskówke, 'sratenaczio', 'wyzelowanych pedalkow', etc, obaj dostajecie po warniku.

 

Po drugie to tak. Oglądałem cały mecz Juventusu i jak ktoś mi powie, ze Juventus w porownaniu z anglikami gra nieatrakcyjny futbol, to go wyśmieje. W dwumeczu Chelsea miała jedną, może dwie stuprocentowe okazje, po ktorych wpadły bramki. W siebie w Londynie grali naprawde niezle, ale tylko przez pierwsze 45 minut. Potem, sytuacja na murawie sie wyrownała. W Turynie, Stara Dama atakowała przez 90 minut, dwa razy obejmując prowadzenie i marnujac kilka okazji. Czelsi grała dosc dobrze i naprawde skutecznie w obronie - trzeba im to oddac. Ale to wszystko.

 

Rekapitulujac - obiektywnie patrzac na dwumecz Juventus - Chelsea, mozna dojsc do wniosku, iz nie byloby wielka niesprawiedliwoscia gdyby to Stara Dama awansowała. Ba! Juventus w sumie miał przewage i grał naprawde niezły, OFENSYWNY, futbol. The Blues przeszli dzieki swietnej postawie defensywy, Drogbie, ktory jest w rewelacyjnej formie i lekkiej ilosci szczecia. Oba spotkania byly bardzo na styk! I tutaj naleza sie wielkie brawa dla Starej Damy, bo jest to dosc mlody zespol, a wielu pilkarzy debiutowalo w CL (jesli ktos nie jest fanem ligi wloskiej, to pewnie pierwszy raz slyszal nazwiska Molinaro, Marchisio, Giovinco, etc). Grali fajnie, kombinacyjnie i nawet ładnie dla oka. Czego nie da sie powiedziec o Anglikach. Jednak podkreslam jeszcze raz - The Blues rowniez zaprezentowali się dobrze i nie mozna powiedziec, ze przeszli dalej tylko dzieki 'bledom arbitra' i szczesciu. Tak nie bylo.

 

A jesli ktos opiera swoja opinie o meczu na podstawie skrotow - to tylko pogratulowac. Sedzia kilka razy odwalił maniane, ale mylił się zarowno w jedna jak i druga strone.

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak oni będą przydzielac drużyny do poszczególnej ligi,bo np. jeśli klub który zdobył mistrza w swoim kraju i z powodzeniem utrzyma się w najwyższej lidze europejskiej,ale w następnym sezonie zajmie w swoim kraju miejsce,które nie dawało by mu prawa występów w europejskich pucharach.... Bo rozumiem ,że jeśli pisali o awansach i spadkach to chodzi o 1 ligę,2 i 3(oczywiście 1liga najlepsza). aaa,niech zorganizują przy okazji jakąś B-klasę dla Naszych klubów,Azerbejdżan,Wyspy Owcze itp. ;)

Odnośnik do komentarza

Losowanie na TVP SPORT ( na eurosporcie chyba też ) o 11:55

 

 

 

------

Po losowaniu

 

 

 

1.Villarreal - Arsenal

 

2.Manchester United - FC Porto

 

3.FC Liverpool - Chelsea

 

4.FC Barcelona - Bayern Monachium

 

półfinały:

zwycięzca ćwierćfinału 2 z 1

zwycięzca ćwierćfinału 4 z 3

 

 

 

Znowu mecz Live z Chelsea :/

Hitem będzie mecz Barcy z Bayernem.

 

 

Edytowane przez Cris
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...