Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość jarząbek

Ty to juz sie popisales w tamecie o "Meczach Reprezentacji", wiec moglbys tutaj sobie darowac.

 

No dobra, koniec zabawy, bo widze, ze niektorzy nie łapią i zaczyna sie niepotrzebna napinka. Wracamy do tematu ; )

Odnośnik do komentarza
Ty to juz sie popisales w tamecie o "Meczach Reprezentacji", wiec moglbys tutaj sobie darowac.

 

No dobra, koniec zabawy, bo widze, ze niektorzy nie łapią i zaczyna sie niepotrzebna napinka. Wracamy do tematu ; )

 

Hmmm niech bedzie ze ja sie popisalem (to ilu napastnikow musi byc do glebokiego pressingu? 10ciu? Czemu pomocnik ma zabroniony pressing na obroncach?).

 

Tutaj tez sie popisalem szczegolnie z "babcia do gazu"...

 

Generalnie sprawia mi przykrosc czytanie takich bzdur jak Twoje nawolujacych do nienawisci miedzy ludzmi i ich osadzania. Klade to na karb Twojego mlodego wieku i bezmyslnosci. Mam nadzieje ze wyrosniesz z tego... Jak nie - to tym gorzej dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza

jakubowi nie poszlo znowu z jakas blachara ;]

 

nie napinam sie, smiesznie to s3oik napisal, ale wole kibicowac bajernowi ktory nie ma wielu fanow, niz byc milionowym kibicem barcelony lub menczesteru i jarac sie "kibicuje im od kiedy skonczylem 3 lata. jaki cantona? to jakis trener?" ot, zenada.

 

bajern > juve

ja > sloik

Odnośnik do komentarza
Gość jarząbek

Etam, dzien jak dzien. I nie lubie blachar. Olszu, kto jak kto, ale Ty powinienes te posty potraktowac z przymruzeniem oka. Do Bayernu nic nie mam, a Liverpoolu nie znosze.

 

Dobra, wracamy do tematu, bo nie chce mi sie juz pier/dolic o glupotach ;d

Odnośnik do komentarza

Klopot w tym ze nie kazdy lapie Wasze przygadywanki. A uogolnienie jest zanadto widoczne by sie choc usmiechnac...

 

Swoja droga kibicuje Barcelonie.

Bayern wydawal mi sie zawsze jakis taki niemiecki - uparty i parl jak czolg ale nie cieszylo to oka...

A Liverpool gra duzo ladniejsza pilke niz Juve.

 

Jestem akurat miedzy Liverpoolem i Manchesterem. Fajnie tu maja fani pilki noznej. Wybor miedzy trzema przyzwoitymi druzynami... Tylko Londyn moze konkurowac (w sumie Arsenal i Chelsea maja stadiony nie tak daleko od siebie).

Wszystkie puby powoli sie zapelniaja... Niezle bedzie.

Odnośnik do komentarza
Gość jarząbek

Nie wiem czy nie było spalonego przy golu Eto'o. Bayern na razie słabiutko. Chociaz jak przetrwają i strzelą jedną bramke (jakis staly fragment), to w rewanzu moga byc i tak w niezlej pozycji. Jednak na to sie na razie nie zanosi.

Odnośnik do komentarza
Gość jarząbek
Wpisujcie miasta, ktore smieja sie z Bayernu!

 

 

Nie no zenada, oni chyba oddali pierwszy strzal na bramke Valdesa w 45 minucie.

Deportivo La Coruna ;d

 

Najlepsze jest to, ze Bayern zupelnie nic nie gra. Obrona tragedia, pomoc tragedia, ataku nie widac. Jedynie Ribery cos szarpie.

Odnośnik do komentarza

Jako długoletni kibic Bayernu, jestem totalnie zawiedziony. Nawet nie samym faktem porażki, lecz jej rozmiarem i stylem w jakim przegrali. Niestety, cała linia obrony grała katastrofalnie. Wyraźnie widać braki Lucio i Lahma. Wydawało mi się, że jedynie Ribery i Butt są zmotywowani do podjęcia jakiejkolwiek walki, reszta jakby z góry założyła po stracie bramek, że już po awansie :/

 

Oddo to nie Sagnol, van Bommel to nie Effenberg czy Ballack, a Breno to nie Lucio, Lell to nie Lahm. Aż boje się pomyśleć co by było jakby Rensing bronił.

 

Szkoda nawet pisać o tych stratach na własnej połowie. Aż się zaśmiałem jak zobaczyłem w pewnym momencie całą linię obrony Barcy, a za nią Oddo i Toni na spalonym.

 

Odnośnik do komentarza

Gerrard to motor napędowy Liverpoolu i widać było po meczu z Chelsea, jak bardzo drużyna uzależniona jest od jego dyspozycji. Gerrard zagrał najgorszy mecz w tym sezonie (w ogóle niewidoczny), Reyna puszcza piłki, które lecą 20 cm obok niego - stąd taki wynik. Mimo wszystko nie skreślałbym ich jeszcze, jak zepną poślady to mogą to nadrobić.

Odnośnik do komentarza

Jarząbek, germanofobie, powiedz nam ilu to germanów gra w pierwszym składzie tego niedobrego bayernu?

 

hint w postaci pierwszej 11: rensing - lahm, lucio, demichelis, oddo - ribery, ze roberto, van bommel, schweinsteiger - toni, klose

 

druzyna po prostu tryska aryjskoscia, a adi na bank jest zadowolony, ze w jego druzynie gra dwoch zdrajcow (wlosi), aliant (francuz), znienawidzony (holender), a do tego czarnuch i slowian.. toz to jest reprezentacja III rzeszy !

 

---

 

a tak na powaznie to mamy kryzys :< niewiele braklo, a bayern wypadlby gorzej od wisly :D

 

wnioski: klinsi raus, znalezc jakiegos dobrego trenera i nie zmarnowac nowych nabytkow jakimi są tymoszczuk i olić

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...