Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, pierwsze 2 awansują.

Dwa kluby z każdej grupy awansują do 1/16 finału wspólnie z ośmioma zespołami, które zajęły trzecie miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA.

 

 

Co to znaczy "prowizoryczny stadion" ? A, sorki , to Obso pisał, on się nie zna więc wybaczamy ;*

 

Mecze odbędą się na mogącym pomieścić 43tyś widzów stadionie [a ile przyjdzie to już zależy od tego jak Rutkowski zna się na ekonomii ;) ]. Te obliczenia Borka czy tam Kołtonia są z dupy wzięte, bo nie miał wyjściowej ceny biletów. Poza tym on myli KolejOrza z KolejArzem XD

 

Tosziru, tak ma jakieś szanse.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, przynajmniej efektowne wpier/dole będą. Ciekawe czy z tym śmiesznym składem Lech będzie próbował grać z kimkolwiek otwartą piłkę czy strateg Zieliński ustawi autobus w bramce od pierwszej minuty. Co by nie było wiem jedno - będzie śmiesznie.

Smiesznie to jest jak twój klubik gra w lidze z Polonia Bytom itp. Widze że najwiecej o losowaniu maja do powiedzenia kibice legi wisly i widzewa. A wy w jakiej jestescie grupie hmm...?

Odnośnik do komentarza

Ja jestem kibicem polskiej piłki.Jestem też realistą, chciałbym żeby lech wyszedł z grupy ale trzeźwy umysł mówi mi ze tak nie bedzie :) Przecież oni uje.bali ze słabą spartą praga xD Będzie wielkopostny wpie.rdol w turynie na początek. Potem tevez strzeli nam ze dwie bramki , no i moze wygramy w nic nieznaczącym meczu z salzburgiem . Tak będzie , zobaczycie

Odnośnik do komentarza

Ja jestem kibicem polskiej piłki.Jestem też realistą, chciałbym żeby lech wyszedł z grupy ale trzeźwy umysł mówi mi ze tak nie bedzie :) Przecież oni uje.bali ze słabą spartą praga xD Będzie wielkopostny wpie.rdol w turynie na początek. Potem tevez strzeli nam ze dwie bramki , no i moze wygramy w nic nieznaczącym meczu z salzburgiem . Tak będzie , zobaczycie

 

 

A w tej fazie grupowej grają jak w LM mecz i rewanż czy tylko po jednym meczu ? Bo jak tak to Lech ma szansę klasyczny polski model turniejowy: mecz otwarcia -> mecz o wszystko -> mecz o honor

 

 

Wielcy znawcy futbolu się znaleźli, rychły upadek przepowiadają, a gówno o rozgrywkach wiedzą. Gratki Panowie :potter:

 

Ktoś tam wcześniej bonusowo "popisał się" tekstem że Praga i Zilina były do ogrania. Lech wygrywając z Pragą NIE WPADŁBY na Zilinę, ponieważ nie byłby rozstawiony w tych plejofach i grałby z silniejszym przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza

stona piszesz tak jakbyś się spodziewał czegoś innego po forumowych "znawcach"... :P

 

leszek trafił bardzo dobrze. awans w jakimkolwiek zestawieniu byłby trudny, a tak to przynajmniej będzie ciekawie. paradoksalnie najtrudniej może być z austryjakami, bo mancity i juve odpuszczą, bo liga ważniejsza. red bull jest mocny - komplet pkt rok temu z lazio, villareal i bate, ale też ma wpadki - odpadnięcie z standardem. mancity ma tak dużą kadrę, że 3 skład ma mocny, tyle, że gwiazdy siedzące na trybunach przeważnie nie pokazują wielkiego poziomu. wierze w leszka mimo kolosalnej różnicy w każdym elemencie, bo mś i inne rozgrywki pokazały, że dużo w piłce jest możliwe, a chłopaki będą grały bez presji i każdy pkt będzie sukcesem.

 

zapowiadają się świetne mecze w poznaniu, dużo kasy z biletów (zostały 3 dni na transfery - aż się prosi o jakiegoś środkowego obrońce i defensywnego pomocnika...).

minus to na pewno zmęczenie w lidze. nie wiem jakie są u nas realia w kwestii zmiany terminów dla drużyny ratującej honor polskiej piłki (mistrza kraju), ale chociaż przesunięcie meczy z sob na ndz się należy.

 

z innych grup na pewno ciekawe j i k, chociaż jak pokazała historia to wszystko możliwe.

Odnośnik do komentarza

stona piszesz tak jakbyś się spodziewał czegoś innego po forumowych "znawcach"... :P

 

leszek trafił bardzo dobrze. awans w jakimkolwiek zestawieniu byłby trudny, a tak to przynajmniej będzie ciekawie. paradoksalnie najtrudniej może być z austryjakami, bo mancity i juve odpuszczą, bo liga ważniejsza. red bull jest mocny - komplet pkt rok temu z lazio, villareal i bate, ale też ma wpadki - odpadnięcie z standardem. mancity ma tak dużą kadrę, że 3 skład ma mocny, tyle, że gwiazdy siedzące na trybunach przeważnie nie pokazują wielkiego poziomu. wierze w leszka mimo kolosalnej różnicy w każdym elemencie, bo mś i inne rozgrywki pokazały, że dużo w piłce jest możliwe, a chłopaki będą grały bez presji i każdy pkt będzie sukcesem.

 

zapowiadają się świetne mecze w poznaniu, dużo kasy z biletów (zostały 3 dni na transfery - aż się prosi o jakiegoś środkowego obrońce i defensywnego pomocnika...).

minus to na pewno zmęczenie w lidze. nie wiem jakie są u nas realia w kwestii zmiany terminów dla drużyny ratującej honor polskiej piłki (mistrza kraju), ale chociaż przesunięcie meczy z sob na ndz się należy.

 

z innych grup na pewno ciekawe j i k, chociaż jak pokazała historia to wszystko możliwe.

 

Za to ty jesteś przeh.uj fachowiec , napewno juve i city odpuszczą, bo maja puchary w (pipi)e , co ty gadasz człowieku. Odpuszczą ale jak juz bedą mieli zapewniony awans. A co do rozgrywek to dobrze wiem ze są rewanże , źle zabrzmiał mój wczesniejszy post, ale o to samo chodziło , no ale macie moze wygramy mecz u siebie z salzburgiem, lepiej?

 

No kolejne mądre zdanie znawco , leszek dobrze trafił. No świetnie, przyjada do nas gwiazdy , co z tego ze nie awansujemy ale za to bedziesz mógł zobaczyc del piero prawda?

Nie wydaje ci sie że dla polskiej piłki lepiej było trafic do grupy C,D czy H i miec naprawde te szanse na awans?

Odnośnik do komentarza

Lepiej dla Lecha byłoby, gdyby jeszcze zamiast Red Bulla była Borussia, to byłoby mega. Bo szanse na awans tak czy srak są iluzoryczne, a tak przynajmniej będzie hajs na rozwój [sam nie wierzę w to co piszę, kasę przecież przytuli Rutek...].

Część wiary jest trochę zawiedzona ....awansem. Są orędownikami teorii, że powinniśmy odpaść, bo może dzięki temu, zarządowi otworzyły by się oczka.

IMHO Lech może przegrywać, byleby grali ładny futbol i nie bawili się w Zielowe "za wszelką cenę nie stracić bramki". Tak grali tak ostatni mecz i to było [naciągane ale było] ok, bo to była faza play-off.

Odnośnik do komentarza

@canabis

 

huehue. widać, że Cię zabolało w kwestii "znawców" :P

nie napisałem, że mają gdzieś puchary, tylko że liga ważniejsza i nie wystawią pewnie pełnego składu na Lecha czy Redbulla kosztem ligi. zresztą ManCity musi dać pograć tym co w lidze nie grają...

 

awans lepszy dla polskiej piłki?? chyba dla pzpn-u który będzie miał argument, że nie jest tak źle. co z tego, że zarobimy kilka pkt i będzie więcej drużyn w pucharach?! więcej drużyn będzie nas ośmieszać przegrywając z drużynami z azerbejdżanu?! awans na plus byłby tylko dla Lecha (albo dla jego władz) np. finansowo...

naprawdę myślisz, że z innych grup byłaby większa szansa na awans? jak tak to niewiele.

 

boli Cię, że w Poznaniu będą wielkie kluby bez potrzeby płacenia? że miasto się wypromuje? że Lech ogra się z lepszymi drużynami, bo tylko tak można poziom podnosić?

żeby zobaczyć del piero to wole sobie włączyć jego stare mecze w lm:) na mecze pewnie tak nie pójdę, bo będą kosmiczne ceny, więc mi to akurat rybka.

 

nie jest to tylko moja opinia, że to świetne losowanie (no z Borussią to już by było za dobrze:P ), więc nie wiem do czego bijesz...

 

@stona

 

nie znam sprawy z zarządem, ale rzeczywiście chyba tak jest, że większość kasy poszła w kieszeń...

tyle, że zarząd pewnie sobie zdaję sprawę z tego jak wygląda sytuacja i odpadnięcie z le nic by nie zmieniło...

mistrzostwo polski, sprzedaż lewego i teraz awans to przecież kupa kasy... były zapowiedzi transferów, a tu ledwie kilka i do tego Artur za free.

brakuje co najmniej dwóch piłkarzy: środkowego obrońcy (trzech to troche za mało na lige + le) i defensywnego pomocnika.

myślę, że tylko "ładą" piłką może zaistnieć w lm, bo tak broniąc jak ostatnio to z Juve czy ManCity skończy się pogromem...

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

Niby czym sie miasto wypromuje? Kraków sie wypromował jak przyjechał Real? Nie sądze.

 

Z pzpn-em też na to samo wyjdzie , bo argumentem bedzie że trafilismy na czołówke klubów europejskich i były poza zasięgiem, więc jeden chu.j. Z tym ograniem też może byc różnie bo jesli kilka piłkarzy błysnie w spotkaniu z juve lub city pewnie juz ich nie zobaczymy w lechu za rok

Odnośnik do komentarza

niespodzianką będzie remis, albo nawet porażka po wyrównanej grze.

przyjadą kibice z Włoch i Anglii, mecze pokażą ich telewizje i obejrzą je miliony:) nie ma lepszej promocji.

 

jak odejdą do lepszego klubu za dobre pieniądze to może być.

jasne, że różnie z ograniem, ale lepiej to robić z Juve czy MC niż z kimkolwiek innym. szczególnie reprezentacyjnym zawodnikom bardzo brakuje gry na poziomie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...