Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

Zwolnien nie widze ,ale robie skok i cisne Y i nagle robi sie"niewidoczna pausa| na dole miga "róża" ( ;) ) i slodki napis LOADING - a kolo mnie 6 kolesi ..............

Ja jestem w 3 albo 4 wlasnie ;p Wylaczylem , bo mozg mi sie dzisiaj cos lasuje i na ta chwile gra nie sprawia trudnosci . Jak gralem 1 raz w NG wiecej razy padalem i sie meczylem , pewno ma na to wplyw to , ze juz troche przy tym tytule przesiedzialem ,a system walki sie nie rozni niczym.

 

 

 

Ale mam zakodowane , ze skrzynie/drzwi otwieram X :P I co widze skrzynie albo drzwi cisne na X :P A tutaj sie ciska RB ;)

Tez tak masz Dabman ?

Odnośnik do komentarza

hmm ja juz sie przyzwyczailem do RB, co do Loadingow, zdaza sie, ale jeszcze po nich nie oswiadczylem przeciwnikow z nikad.

 

Za to zdazalo mi sie ze, podczas skokow/combo, czegokolwiek gra "zawiesz sie" pauza w powietrzu na 3sek i wracamy za 3sek siekac dalej.

 

Na Alexieju

BOSS jeden z czteech mocnych demonow ( na statule wolnosci )

widac wszystkie twarde bledy gry.

Podczas siekania go UT, moze sie odsunac <_< znow dy On wykonuje pewna akcje

churagan

nie mozna tego przerwac, ani on nie moze przerwac w tym czasie swoja akcja naszej, wtedy robie ultimate, by nie zebral mnie.

Churaganem

zbiera z kazdgo miejsca, wiec nalezy zaladowac sie i przeleciec przez niego z mieczykiem, wtedy on nie dostaje, ani my, ale jeszcze nie mam patenu jak go rozlozyc.

 

BTW: tez mozg sie mieli...

 

@Soul: dziadek mi przyslal z kanady :rolleyes: oo widze ze nawet dziadek madpet czyta wlasnie topic, Pozdrawiam Dziadziu, dzieki za NG2 ;)

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

Za duzo km na rowerze zrobilem ,mam przewiany mozg ;p I jutro ide skoczyc ze speadochronem i troche mi to chodzi po glowie ( lans off) wiec nie mam glowy do tego NG . Gdyby nie te dwie rzeczy , juz bym walczyl z ostatnim bossem ;p A tak gra lezala od wczoraj w domu ;)

 

A mi sie zdarza wcisnac X zamiast RB .

No kolesie nie biora sie znikad. Walcze i skacze np na sciane i chce wcisnac Y , zeby jakiemus spasc na glowe ( normalna akcja w NG) i nagle LOADING - sick !

 

 

To jestem w 4 ;> Boss to ten pedal od :* ? LOL

Gra sie wiele nie rozni od NG , na razie bossowie sa slabi i nie maja klimatu - pajak !? WTF ( to nie spoilery , bo kazdy ogladal zdjecia filmy i widzial wiekszosc na filmikach ;) Wiec spokoj )

Dobrze bylo w 3 ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Nie dzięki ,gracie na :

 

Way of the Acolyte (easy)

- Way of the Warrior (Normal)

 

?????????????????????????????

 

Panowie gra pewno i tak dopiero zacznie się na :

 

- Way of the Mentor(hard v.hard)

- Way of the Master Ninja(master ninja )

 

Miało być łatwiej i tak właśnie jest :)

 

A Ty skąd masz grę?

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Way of the Acolyte (easy)

Way of the Warrior (Normal)

 

nie znam takich poziomow <_<

u mnie jest

 

Droga Ucznia

Droga Wojownika

:thumbsup:

 

A tak na powaznie, to gram na Way of The Warrior ( Droga Wojownika ) :twisted2: na tym poziomie Szurikejny nie przerywaja ladoania esencji do UT, dopiero cios, badz jakas magia... :/

 

Tak luck, to ten pedal na samej gorze co siedzi, jeden z glownych Fiends.

 

BTW: na dniach powinienem miec zafoliowane NG2, w bardzo dobrej cenie z US... jak tylko dostane w lapki wystawie na pchlim ;)

 

BTW2: nie wiem czy zaowazyliscie, ale ostatnio online bylem 5min temu ( jak ktos mnie ma na liscie widzial )

nic ze gram w NG2 nie ma.

Osiagniec mam 2795, a jak ie przyjrzymy to jest 2705, nie liczy tych z NG2, przed premiera:D

 

http://live.xbox.com/en-GB/profile/profile...ag=DabmanPoland

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

Ty, my mamy polska wersje ( swoja droga dziwnie mi sie to czyta , zmienie na ang - ale ratuje sprawe japonska mowa ktora slucham :D Jest klimatycznie.

Gram na :

 

Ściezka Ninja

Doswiadczeni w walce przemierzaja sciezke wojownika.

Prawdziwego Ninje kazdy przezyty zien zbliza tylko do smierci

 

 

Normal he .

 

 

Klan Czarneo pajaka , jakby bylo po ang nie czytal bym tego nawet ;p Masakra ten polski w tej grze.

Odnośnik do komentarza

Choc gra graficznie nie powala ( IMO poziom sigmy ) to latajace raczki, nozki, flaczki i glowki plus przesadzona ilosc krwi sprawiaja ze poprostu musze w to zagrac. Nie jest trunda jak jedynka? Jak dla mnie spoko, chcesz trudniej wybierz wyzszy stopien trudnosi. Normal powinnien byc przystepny dla kazdego. POczekam, moze zrobia port dla PS3. Wiem, wiem exlusive dla X0 bla, bla, bla. Sigma wyszla na chlebak, "baioszok" tez bedzie, to moze za jakis czas NG2 rowniez zawita w napedzie blu-ray( moze sie zle sprzeda - mam nadzieje :) ). Jak nie to sprzedam NDSa i GBM i pare gier, dodam pare groszy i kupie X0 wraz z NG2.

Edytowane przez Afroman
Odnośnik do komentarza

Sigma nie jest wcale taka latwa... mi sprawia wiecej problemow niz BLACK!

 

Co do NG2, Wodna Stolica, bo tak nosi nazwe WENECJA ( nie jest to spoiler, lv. byl juz na wiekszosci filmikach, na pierwszym wlasnie byla wenecja ) ma bardzo nie ciekawych przeciwnikow, tam dopiero zaczyna sie gra, i musze powiedziec, poziom doprowadza mnie do szalu czasem;) szczegolnie w wodzie ;)

Odnośnik do komentarza

Sigma jest prosta, na master ninja jedynie pierwszy poziom sprawia poważne problemy. Częstsze save pointy i sklepy Muramasy ułatwiają bardzo wiele. Jeśli chodzi zaś o grę na wynik zgadzam się jak najbardziej - Sigma jest trudniejsza od Black'a.

 

Według opinii kolesi zza oceanu gra jest strasznie nierówna (mowa o NG II) jeśli chodzi o poziom trudności. W jednej sekundzie szlachtujesz wszystkich aż miło by w drugiej chwili być zadźganym bez szansy na przetrwanie. Jak dla mnie bomba bo nigdy nie wiesz co Cię czeka. Według nich jest generalnie pozytywnie, ale bez ochów i achów. Już niedługo...jeszcze parę dni i dopadnę. Rozbiorę na czynniki pierwsze i zacznę masakrę jakiej Polska nie widziała.

Odnośnik do komentarza

tak, jest trudna, nie ma na nia jako takiego sposobu ( sam to przerobilem ) ani na nia, ani na alexieja, chyba ze ktos znalazl sposob, ja to dawalem na "szyneczke" to znaczy magia, ut, roslinka zycia, i tak w kolo.

Znow na rybe to luk, magia, luk, magia...

 

BTW: ile jest etapow w grze?

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

Giera całkiem niezła. Grafa trochę lepsza niż w NG1 ale bez rewelacji. Najbardziej podoba mi się nagrywanie filmików z gry- będzie, się można pochwalić przed kumplami w końcu ;). Na razie plus za polską wersję językową, krew i wykończenia a minus za zwalniającą animację. Jak pogram dłużej to coś więcej napiszę.

Odnośnik do komentarza

hmm jestem w 2stym na poczatku juz jakis "boss" w calej grze gdzie sie nie rusze boss.. fakt ze sa czase zagadki trudne do rozgryzienia ( zlanezc slaby punkt ) ale z regoly jest beznadziejka, poszli na ilosc nie na Almość :)

 

btw: napotkalem sie na blad uniemozliwiajacy skonczenie gry, mianowicie przeciwnik latjacy pod mostem ktorego nie idzie zabic, puki nie zabijemy go, nie otworza nam sie kraty, trzeba wczytac ostatniego save ( jak sie go posiada... ) nie polecam autosave w takich wypadkach.

 

to juz drugi aki blad, pierwszy byl mi znany z persji, kto znal pamieta w drugiej czesci dahaka wywala krate, wtedy mozemy przejsc dalej, gdy nie wywalal, trza bylo wczytac od poprzedniego save, gdy sie go niemialo, to zaczac gre od nowa. Tutaj nam sie nie wlancza filmik

BOSS wychodzi spod sterty kosci

po czym mozemy z nim walczyc.

 

Przykre to ze tworcy, nawet TECMO wzielo sobie do serca mozliwosc zrobienia update przez live, ktory powinien zalatwic problem... mam nadzieje ze nie ostapia tak z nowym DoA, ale to juz na kolejna generacje konsol...

 

ale to jeszcze nic, zobaczycie lv. 7 gdzie w grze spadek animacji na przeciwniku ( nie mowiac na bossie ) jest taki, ze czasem przeszkadza to w poruszaniu sie, wtedy to dostajemy zonka i nagle giniemy... <_< nie wiem jak mozna wypuscic taka gre, gdzie na wiekszej ilosci przeciwniko gra chodzi nie grywalnie:/

 

po TEAM NINJA sie tego nie spodziewalem.

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

heh, ale jaka to ma roznice jak juz wybulilem ponad 2 stowki? czy gram na kopii czy oryginale? jak mam nie nazekac... kurka 2 stowki za cos co nie ma plynnosci? moglem za to zakupic MGS4.

 

Boss wezowatego nawalasz caly czas lukiem w sam pysk, jak sa te latajace ryby, nawalasz z lunara, po czym znow luk, tak w kolo.

 

 

7lv. po zabiciu Genshi, wyskakuje mi Boss odrazu, wiec lepiej nie zuzywac wsystkiego na genshi, mimo iz jest trudny, jest bardzo dobry patent n niego.

BTW: zabijam bossa po genshi, a on wybuchajac jak ma 0zycia zabija mnie nawet jak stoje na samym koncu planszy, jak atom. Znow mecze sie jakies 15min ( tyle trwa z nim walka ) i znow to samo. Zero patentu, jak zabije bossa, to mam jeszcze sie meczyc jak uciec? BEZSENS. Zobaczycie sami ze gra nie jest warta swojej kasy. Ma wiele bledow, marnujje szczaly z luku, podczas namierzania nie idzie wylaczyc, trzeba zoom pierw, pozniej bron schowac...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Choc gra graficznie nie powala ( IMO poziom sigmy ) to latajace raczki, nozki, flaczki i glowki plus przesadzona ilosc krwi sprawiaja ze poprostu musze w to zagrac. Nie jest trunda jak jedynka? Jak dla mnie spoko, chcesz trudniej wybierz wyzszy stopien trudnosi. Normal powinnien byc przystepny dla kazdego. POczekam, moze zrobia port dla PS3. Wiem, wiem exlusive dla X0 bla, bla, bla. Sigma wyszla na chlebak, "baioszok" tez bedzie, to moze za jakis czas NG2 rowniez zawita w napedzie blu-ray( moze sie zle sprzeda - mam nadzieje :) ). Jak nie to sprzedam NDSa i GBM i pare gier, dodam pare groszy i kupie X0 wraz z NG2.

 

 

Gra wygląda lepiej od Sigmy ( ile razy mam pisać to samo o_O )portu nie zrobią grę wydało M$ a nie Tecmo ,to dzięki M$ mamy polską wersje gry .

Dabman ile Twoim zdaniem było trudnych bossów w Ng1 ? Alma i kto jeszcze? po za tym poczekaj aż zagrasz na manster ninja ,po za tym na alexeia też pewno jest jakiś konkretny sposób ,tyle że Ty tego jeszcze nie ogarnąłeś . Właśnie jak to jest z tymi zwolnieniami ? GT piszę że gra chrupie ale nie tak tragicznie jak Ty to opisujesz.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

hmm WERSJE ALPHA/BETA nie dzialaja na X'o przerobionym!!!

tylko na dev/debug ze wzgledu ze NIE SA PODPISYWANE KODEM, konsola by ich nie odpalila, badz napisala by, ze gra nie jest przeznaczona do naszego regionu. WSZYSTKIE GRY JAKIE MAMY OKAZJE GRAC MAJA STATUS RTM ( ready to manufacture ) po za demami, te nie musza byc podpisane, ale maja inna objetosc.

 

btw: 23/60 achivments:)

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza
Super Big Boss - gra już na pelnej wersji (oryginał), tak? Daj znać jak wypada framerate.

 

Tak samo jak w NGB i NGS ,sporadycznie chrupnie (najczęściej pod czas zabicia sporej ilości przeciwników w tym samym momencie)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...