Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasandra

Gra jest dokładnie tym czego się spodziewałem, czyli niczym nieskrępowaną wyrzynką.

W połączeniu z głębokim systemem walki i latającymi wszedzie kończynami daje niesamowitą radochę.

Dokładnie na coś takiego czekałem. Miód.

Doszedłem na razie do 3 czapteru i mogę napisać, że grając nie mogę się doczekać kolejnych chmar wrogów, których będę mógł przemielić i zostawić pobojowisko usłane mięsem i plamami krwi.

Ciosy są niesamowicie brutalne, wykończenia kalekich przeciwników sprawiają wiele radości.

Siedząc w robocie myśle tylko o tym zeby wrócić do domu i kontynuować rzeźnię :)

Edytowane przez Kasandra
Odnośnik do komentarza

Siema, mam mały problem ; ) Zaczałem grac w ng 2, chcialem zapoznac sie z ciosami, wszedlem na ich liste i jest takie cos http://img45.imageshack.us/my.php?image=dsc00230ns3.jpg. co oznacza strzalka na przycisku, co mam zrobic? strzlka przed przyskiem to pewnie ruch galka w strone przeciwnika, ale jesli mowie bzdury to prosze mnie poprawic, z gory thx ; ]

Odnośnik do komentarza

Po dwoch pierwszych godzinach z gra stwierdzam ,ze jest genialana , jedyne co na poczatku przeszkadza to grafa jak sprzed 2 lat( co nie zanaczy ze brzydka) , ale to akurat malo istotne bo speed walk jest taki , ze DMC moze spadac ;) wracam do gry . Pytanie : ile zajmuje jej przejsacie i ile jest aktow ?

Odnośnik do komentarza

No i jest revenzja na Gamespocie:

http://www.gamespot.com/xbox360/action/nin...g=hotslot;img;1

Ocena: 8.0

 

Po tym co widziałem w demie muszę się z nią zgodzić (choć dałbym pewnie 8.5 najmniej).

Co recenzent wytknął najbardziej?

Most noticeably, the camera has taken a turn for the worse, seemingly more interested in flaunting the game's flamboyant flurries of steel and black spandex than in being functional.

Podpisuję się pod tym rękoma i nogami. Kamera w NG, jak już pisałem, nie była zła (cały czas się wciskało prawy trigger i jazda). Tu jest BEZNADZIEJNA - tego się nie da opisać - trzeba zobaczyć.

 

Make no mistake: All of this is really hard, and the second half of the game in particular is certainly just as hard as the original game. You'll face a number of enemies at a time, but they aren't content to lounge around like Dynasty Warriors refugees. They jump around quickly, may tackle you and execute an overpowering assault, and are often remarkably in tune to the actions you're trying to pull off, ready to counter with their own violent reply. The insane level of difficulty may not seem apparent in the first few chapters, which franchise fans may notice are hard but not as hard as Ninja Gaiden's. However, the challenge ramps up considerably as the game progresses, and you'll eventually be repeating certain sequences multiple times until you find a way to dispose of the brawny baddies. Much of the time, death brings with it the realization that you simply need to be a better ninja. When Ninja Gaiden II relies on its formula, it's not unfair; it's tough, certainly, but not punishing.

Chyba jednak zacznę od Path of the Acolyte ;) Nie chce mi siępowtarzać sytuacji z Almą :P

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza

Z ngb i ngs spedzilem mnostwo czasu, lacznie jakies 440h. ciekawi mnie wiec jak nedzie z ng2, bardzo bym chcial aby wszystkie emocje zwiazane z ta gra wrocily. na razie ciezko jest sie wypowiadac o samej grze, bo jedyne co widzialem to filmiki i zdjecia + komentarze osob ktore graly. jak do tej pory niezbyt mnie to nakrecilo na gre. pomimo tego ze to juz kolejna wersja sigmy to ciagle nie naprawili, a wrecz pogorszyli prace kamery. no i co by tu nie mowic ale grafika prezentuje sie raczej srednio z minusem i do tego te glupie loadingi. na plus zasluguje animacja postaci i dynamika starc, no i oczywiscie doskonaly system walki. widac ze chlopaki z tecmo nie moga odnalezc sie w erze hd a moze po prostu sa leniwi.

jedyne co mnie cieszy to plotki ktore mowia o konwersji ng2 na ps3. poczekamy zobaczymy. pamietam jak wszyscy mowili ze nie ma szans na ng na ps i tak samo bylo z bioshock, troche czasu minelo i obie gry zawitaly (zawitaja) na ps3. jak dla mnie kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza

http://kotaku.com/5012911/tecmo-responds-to-itagaki

Tecmo odbija piłeczkę Itagakiemu. Szczególnie interesujący jest ostatni paragraf w którym chyba próbują buntować załogę TN przeciwko byłemu szefowi.

Ale jeszcze lepsze jest to:

The completion bonus that Itagaki refers to was not agreed to by current management, but by the company's previous administration.

I za takie coś już powinni iść z miejsca do sądu. Umowa to umowa i nie ważne kto ją uzgadnia.

Odnośnik do komentarza
edyne co mnie cieszy to plotki ktore mowia o konwersji ng2 na ps3. poczekamy zobaczymy. pamietam jak wszyscy mowili ze nie ma szans na ng na ps i tak samo bylo z bioshock, troche czasu minelo i obie gry zawitaly (zawitaja) na ps3. jak dla mnie kwestia czasu.

 

Tylko tu jest małe ALE grę wydaje Microsoft , a nie tecmo.

Odnośnik do komentarza

Kamera jest TA SAMA co w NG/B/S tyle, że rozgrywka jest szybsza i rzut na bohatera zwyczajnie nie nadąża za nim. Przykre jest to, że mogli ten element zaniedbać koncentrując się na czymś innym i to niestety zrobili. Reszta jest smaczek, cud miód palce lizać. W poniedziałek lub wtorek zrobię małe porównanie względem poprzedniczek i będziecie mogli się z nim zgodzić lub nie.

Niektóre sklepy żerują na naiwności klientów i tak było niestety ze mną. Dopiero po niedzieli sobie szarpnę :evil: .

Odnośnik do komentarza

Ja dodam jeszcze , ze jesli ktos chce kupic ta gre bo jest super brutalna , wrecz sado - maso to musze go rozczarowac hehe ;) owszem krew bryzga na lewo i prawo ( w gore i w dol tez ) lataja w powietrzu flaki , glowy , dupy , rece i cala reszta ale co z tego skoro nawetna to nie patrzysz , walki sa tak cholernie szybkie,ze zakreci ci sie w glowie , ba czasem nawet nie wiem gdzie jest Ryu . Nawet nie zwracasz uwagi na grafe ( ktora ocenie na 6/10 - GoW 2 wyglada o wiele lepiej ) sila Ninja Gaiden to nie historia czy oprawa - to power walk , szybkosc i klimat japonskiej sieczki .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...