Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce wszczynac klotni ale pierwsze 10min pokazuje ze ta gra kompletnie stanela w miejscu, a na dodatek bedzie znacznie prostsza od ngb. Po pierwsze zmienili wykonywanie UT. w ngb jak wykonywales ut i przeciwnik cie uderzyl to ladowanie ut automatycznie sie przerywalo a tutaj kolej laduje ut na moscie, dostaje 3 szurikeny i nic. no i niestety grafika to praktycznie ciagle ng sigma i nic wiecej. kamera tez nie ulegla poprawie. jak na razie to gra wyglada dla mnie jak rozszerzenie ng sigma.

nie rozumiem tez dlaczego nie mozna w koncu zlikwidowac load'ow gdy znajdujesz jakis scroll lub przedmiot. czy to naprawde jest takie trudne.

trudno teraz mowic jak gra bedzie mi sie podobala w akcji. pogram to sie wypowoem. na razie to sa tylko moje przemyslenia po obejrzeniu tego filmiku.

Odnośnik do komentarza

Mam dylemat zwiazany z NG2, a mianowicie od jakiego poziomu trudnosci rozpoczac gre?Z jednej strony nie chcialbym, aby bylo zbyt latwo, chyba nie musze tlumaczyc dlaczego, natomiast poziom Path Of The Warrior moglby okazac sie z kolei zbyt stresogenny.Mastahem zadnym nie jestem,np nigdy nie potrafilem wykonac tego "kreciolka" glowa w dol, Izuna Drop to sie chyba nazywalo, ale co warto podkreslic jedynke ukonczylem.Zanim sie zaczniecie smiac to Wam powiem, ze wsrod moich znajomych jestem nieliczna osoba, ktora tego dokonala ;) Wiekszosc zniechecila sie po drodze...A Wy jak bedziecie grac?Sa juz jakies doniesienia od testujacych gre jak to jest z jej trudnoscia?

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Średnia na GR wynosi 85%

 

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/943273.asp

 

eurogamer pojechało oni jadą po wszystkich slasherach jako jedyni dali 7 ,reszta to mocne 8~9 .

 

IGN 8.7

VideoGamer 9

Eurogamer 7 (ciecie - DMC4 też dostało 7 o_O )

Computer Video Games 8

GameTap 9

GameDaily 9

 

czekam na

 

Gamespot

TeamXbox

GT

GameSpy

 

Nigdy nie było mowy o przełomie ,tylko o wypasionej kontynuacji.

 

@ Jazdaone

 

Będzie znacznie prostsza niż NGB na ninja dog ale trudniejszy niż NGB na master ninja ,czyli każdy coś znajdzie dla siebie ,TN mówiło od początku że teraz ich gra będzie bardziej noobfriendly ale nie zapomną o hardcorowych fanach gry. Jeżeli Twoim zdaniem ta gra wygląda jak Sigma to albo nie grałeś w Sigme albo masz problemy z oczami ,co do kamery to widać że pracuje lepiej ale dalej daje dupy - jest lepiej a o to chodziło . Co do loadingów to wole taki niż tak ja kw Sigmie pod czas walki ;) Co do UT faktycznie dziwna sprawa , w ogóle wszystko szybko i łatwo się leveluje no ale trza pamiętać że zmiana poziomu trudności w NG zmienia praktycznie wszystko ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Jeżeli Twoim zdaniem ta gra wygląda jak Sigma to albo nie grałeś w Sigme albo masz problemy z oczami ,co do kamery to widać że pracuje lepiej ale dalej daje dupy - jest lepiej a o to chodziło . Co do loadingów to wole taki niż tak ja kw Sigmie pod czas walki ;) Co do UT faktycznie dziwna sprawa , w ogóle wszystko szybko i łatwo się leveluje no ale trza pamiętać że zmiana poziomu trudności w NG zmienia praktycznie wszystko ;)

 

 

 

Grales w Sigme na dobrym tv ???

 

Grales w NG2 na dobrym TV , czy ogladasz filmiki slabej jakosci na monitorze ? ( slabej jakosc w porownaniu co ostatecznie zobaczysz na swoim TV )

UT - dziwna czy nie dziwna , moze wlasnie graja na najnizszym poziomie trudnosci i na tym poziomie jest miedzy innymi takie ulatwienie ?

 

 

Za duzo ogladacie tych filmikow czytacie farmazony na necie , ja sie nigdy nie jaram przed premiera jakimis filmami czy bzdetami wyczytanymi na stronach . Ale to taki Hype na wiekszosc "kozackich" gier - podobny Hype byl na GTA4 , moze gdybym sie hypowal z innymi to ta gra by mi sie podobala , bo nie wnosi nic nowego do GTA - komorka to nie nowosc ...

 

Tutaj tez bym sie nie spodziewal fajerwerkow , ogolnie stwierdzam, ze mam coraz mniejsze cisnienie na ten tytul.

 

A w ogole to ta generacja konsol jest do bani , skupiaja sie na bzdetah , detalach , HD , BR LCD , Plazmy , zamiast na grze ,ale grunt ze postac ma fajny cien i ma mokra koszulke jak wejdzie do wody , a radocha z gry zadna

 

Sory ;p naszlo mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

W NG2 nie grałem bo niby gdzie ? wszystkie moje odczucia wynoszę z wypowiedzi ludzi którzy grali i z filmików w 720p i na podstawie tego Twierdze że gra wygląda lepiej od Sigmy. W którą grałem na dobrym tiviku ,która ma słaby AA a lokacje są wykonane tak sobie (widać że to gra z poprzedniej generacji) sama postać wyglądała świetnie. W NG2 Ryu wygląda jeszcze lepiej ;) co do UT to wszystko okaże się w praniu ,ale widać że typ gra na jakimś lightowym poziomie trudności.

 

Nigdy po NG2 (już po pierwszym filmiku) nie spodziewałem się fajerwerków ,spodziewałem się lepszej grafy i z tego co widzę wygląda lepiej teraz niż na pierwszym filmiku który było na dane zobaczyć ( filmik z gameplayu) Pierwsze 10 minut w 720p mówi samo za siebie ,jak będzie dalej kij wie?! raczje będzie równo jak to zawsze w NG.

 

"The saving grace here is the fanbase. If youâre in this group, thereâs no reason why you wonât love Ninja Gaiden 2, despite its faults. You donât care about next-gen graphics, level design and fairness, right? You like having Tomonobu Itagaki stamp on your ego, rob your of sanity and piss down your throat."

 

zalosne

http://www.xboxkings.com/index.php?site=ne...940&lang=uk

 

gameradar żałość

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Mam dylemat zwiazany z NG2, a mianowicie od jakiego poziomu trudnosci rozpoczac gre?Z jednej strony nie chcialbym, aby bylo zbyt latwo, chyba nie musze tlumaczyc dlaczego, natomiast poziom Path Of The Warrior moglby okazac sie z kolei zbyt stresogenny.Mastahem zadnym nie jestem,np nigdy nie potrafilem wykonac tego "kreciolka" glowa w dol, Izuna Drop to sie chyba nazywalo, ale co warto podkreslic jedynke ukonczylem.Zanim sie zaczniecie smiac to Wam powiem, ze wsrod moich znajomych jestem nieliczna osoba, ktora tego dokonala ;) Wiekszosc zniechecila sie po drodze...A Wy jak bedziecie grac?Sa juz jakies doniesienia od testujacych gre jak to jest z jej trudnoscia?
Emm, każdy poziom trudności będzie można odblokować poprzez przejście poprzedniego. Jak zwykle. Chyba, że Ninja Dog będzie dostępny na dzień dobry. Wtedy należałoby brać ten najwyższy dostępny.

 

Odnośnik do komentarza
Co to znaczy''durability'', bo gra dostała za to 5 ?

strzelam że chodzi o współczynnik przejścia :) czyli na ile czasu gra starczy (w to wchodzi przejście pierwszy raz i czy grać się chce przy następnym przejściu)

 

 

chyba troszkę zamotałem :) w sumie to można to wytłumaczyć jeszcze inaczej. Im więcej pkt za Durability tym dłużej ci się nie znudzi gra jako całość .

Można wnioskować z tego ze NG2 to gra na jeden raz ot tak przejdziesz i zapomnisz. Tak samo jak DMC 4 :P

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

patrzac na poziom startowy, moze tak byc... bo widzicie, w NG bylo tak, ze alma byla problemem 90% graczy jakies 5% graczy na almie zostawialo gre, reszta w ogole odzucala pozycje na starcie a 90% meczyla ja dniami, tygodniami, ja 3 m/c.

 

Satysfakcja jej przejscia, teraz gre mozna bedzie przejsc za 1 razem, jak dmc, bez mega trudu ( na drugim poziomie, na to wyglada... )

 

Wiec nie bedzie punktu zaczepienia powrotu, dmc ma ta przewage ze jest Hack&Slash.

 

A w NG2 nie mamy dodatkowych misji jak w NGB/NGS ( chyba ze cos przegapilem ) wiec nabijacze karmy beda musieli grac w kolo singla... Gra stala sie zabardzo przystepna, to daje jej wielki -. Bo byla gra nie dla kazdego posiadacza X'o lubiacego ten gatunek.

Odnośnik do komentarza

Gamereactor wystawił NG2 6 za grafikę? To co dla nich jest na 10? Zbumpmappowane do obrzydzenia Gears of War? :lol:

Nawet gdyby NG2 miało dostać 1 i tak bym zamówił - po prostu wiem czego się po TN spodziewać po tylu grach (jak dotąd każda mi się podobała).

Durability na 5? Czyli co? Niezbyt się nadaje do kilkukrotnego przechodzenia? NG przeszedłem ~7 razy więc raczej tu też Durability będzie wysokie (tym bardziej, że jest więcej zabawek) :P

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza
Bronisz gre na sile ? Wiekszosc daje 7-8 , mniej jest 9

Klasyczny fanboy hehe, jak wiekszosc osob ktore to czytaja :P

 

 

On czy ja ? Ja tylko ponad 200h godzin spedzilem przy tym tytule i ukonczylem poziom master ninja , misji nie meczylem ani chalengow ;) Wieksze swiry to Ozi , ktory ladnie stal na rankingu czy Yap np.

 

Ktos napisal , ze Itagiemu sie oberwalo , moze to tez jakas minimalna przyczyna ze gra dostaje takie oceny - w jakims stopniu na pewno , tak sadze ;)

Grafike moga slabo oceniac , bo nie ma wiekszyc roznic miedzy Sigma czy jedynka z xboxa - a to nowa generacja jednak.

Poziom trudnosci . Jak ktos chcial to skonczyl jedynke - jak padl 3 razy w 1 chapterze gral na poziomie Ninja Dog i jakos szlo juz to przejsc , ale i tak byly nie male problemy miejscami.Alme to na chwile obecna rozwala w czasowce i nawet mni nie dotknie ,ale zanim do tego doszedlem ogladalem napis Game Over co 10 s , ledwo co sie walka zaczela ;p

Pozniej doszlo forum Iberian , tam najwieksze swiry i czolowka pokazywala jak oni graja i juz kolo konczacych NG sie zwiekszylo.

A jeszcze dodam ze dla mnie na tych filmikach grafika jest troche przekolorowana i w ogole gra przebajerowana .Ilosc a nie jakosc-A ocenami czy reckami pajacow z usa sie nie przemuje ;) Jak ja zagram to bedzie i tak sie podobac i tak bede grac ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Soul
Bronisz gre na sile ? Wiekszosc daje 7-8 , mniej jest 9 :]

 

 

Przeczytaj sobie tą reckę a będziesz wiedział o co mi chodzi , o no to nie wiedziałem że większość daje 7 :

 

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/943273.asp ja tu widzę raptem dwie z 8 ocen , no i famitsu dało 34/40 9 / 9 / 8 / 8 , więc o czy Ty mówisz?

 

Yeti nie wklejaj tu ocen jakiś czopów którzy nie są nawet liczeni do średniej.

 

Co do grafy to od początku mówiłem że to nie jest mocny punkt NG 2 tak na 8/8+ pierwsze 10 minut nawet na 9 ;]

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...