Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

 

A widziales kiedys grzanca z grila?

Odnosiłem się do 'innych cudów'. Dlaczego musisz być taki niedobry? Święta idą, niby mikołaj w avatarze, a zrobisz wszystko, by sprawić ból.

 

A ja odnioslem sie do posta schabka o kielbasach i miesach wiec "inne cuda" tez byly produktami misnopodobnymi a nie grzancem. Wesolch Swiat.

Odnośnik do komentarza

co wy opowiadacie, przeciez kielbki z grilla na roznego rodzaju festynach, meczach czy innych wydarzeniach sa goty. najlepsza kielba zrobiona w chacie nie przebije kielbasy wystajacej poza papierowa tacke z tortexem i jakas musztarda + do tego jakas bulka. ile w tym miesa nie chce wiedziec ale ten smak i klimat ktory sie za nia ciagnie jest 10/10. nie troluje. chyba ze kielbasy w krakowie sa jakies faktycznie walone

Odnośnik do komentarza

GOTY kiełbasę w Krakowie sprzedają od godziny 23 bodaj do 3 przy Hali Targowej. Wczoraj jadłem, świetna!

 

Btw, byłem jakiś czas temu w burger kingu po raz drugi raz w życiu i idąc za radą forumka, wziąłem podwójnego whoopera z frytkami. Wniosek? Dobre, ale mięcho suche. dodatki in plus, sos itd itp też, frytki bardzo dobre, ale to suche mięso mnie zraziło :( 

Odnośnik do komentarza

FUCK YEAH, NA TEN NEWS CZEKAŁEM! PO WYPŁACIE BIORĘ :reggie:

 

 

BTW jadł ktoś z Was w Krakowie "Krakowskie Kumpiry"? Zasadniczo to GIGANTYCZNY Ziemniak z róznymi dodatkami typu sałata, szynka, pomidor itd itp) (taki kebab tylko, że z ziemniakiem). ziemniak  pieczony w skórce naturalnie, jest otwierany, lekko "ubijany" w srodku i do niego wkładane jest to wsyzstko.

 

Nie jest drogie, a ledwo co zjadłem, gigantyczne to to.

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

jeden ze słabszych jakie jadłem jeśli chodzi o "prawidziwe burgerownie" a nie zwykłe fastfoody

 

 

btw jutro w maku oprócz drwala pojawi się kilka innych rzeczy, np pikantny drwal (yeah), zbójnicka z plackiem ziemniaczanym (meh)  i nowość z sałatką coleslaw (hm)

comment_qrBIkz9Ovkxb6SUaSMpDnd9uEjL76Q3R

 

 

nie wiem czy obrazek sie wyświetla, jeśli nie to tu link

http://www.wykop.pl/wpis/10578680/

 

szkoda że nie dziś, ale może jutro przed pracą pojade tam na śniadanie xDD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Przechodzilem kolo tego pare razy, ale myslalem, ze jadą na fejmie pyrów z gzikiem, ktore sobie w domu robie. Jakis konkretny polecasz?

 

 

Jadłem wersję z szynką, groszkiem, pomidorem, ogorkiem, salata pekinska i czerwona + sos ostry. Bardzo, ale to bardzo dobre, choc musze sprobowac wariantu z jajkiem i bekonem. 

Odnośnik do komentarza

Ale pięknie będzie wyglądać ta kanapka Coleslaw na żywo. Jakby kierownik Maka przeżuł jej zawartość, wypluł na podłogę, podlał wodą z wiaderka z mopem, nastepnie jezykiem zgarnął i nałożył do kanapki. Kotlet oczywiście 100% wołowina z wolno dojrzewających krów.

 

Taką wizję miałem właśnie, która nasunęła mi się po obejrzeniu tych idealistycznych obrazków. Na Drwala może kiedyś zajdę, bo nigdy nie jadłem, a niektórzy tutaj bardziej szanują tę bułkę niż własną matkę.

Odnośnik do komentarza

ja dziś nie zdążyłem nic zjeść w pracy a teraz już nie mam opcji (nic dziś nie jadłem - nic), musze na głodzie czekać do 20, ale mam plan odrazu jechać do maka na osrtrego drwala, być może odrazu też spróbuje tej nowości z kolesławem jeśli drwal tylko rozbudzi apetyt zamiast go zaspokoić

 

a może te frytki pokręcone sobie wezme, zwykle unikam zestawów w maku ale lubie te frytki bardziej niż zwykłe, zwłaszcza fajnie smakują z tym sosem śmietanowym który dodają

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...