Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.04.2018 o 14:23, froncz piotrewski napisał:

ale co oni do tych buł dają, że są smaczne to nie wiem i nie chcę wiedzieć. Pewnie łzy afrykańskich dzieci z domieszką pavulonu. ale takiego spicy italian na miodowej posypce z kowbojskim to bym opier.dolił ojojoj

z sosem CEZAR panie piotrze i mamy deal

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja ostatnio jadłem pizze w Warszawskiej knajpce co się zowie Mąka i Woda. Wszystko fajnie, ale jak na tak hipsterską pizze, ten ich sos pomidorowy,  to jak żywcem wylany z jakieś puszki, nie wiem co tak słabo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, _Be_ napisał:

>kebab
>sam kurczak 

xd ja je.bie 

Mega dobrze przyrządzony ! Polecam serdecznie Poznaniakom i nie tylko. W sam raz szama po wyjsciu z imprezy, jedyny problem to duzy ruch w lokalu, swoje trzeba poczekac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do Maka znowu wrzucili Stars of America, czyli New York Beef Classic, Chicken Caesar, frytki amerykańskie, lemoniada, no i pyszny Beef Bajgiel. Nie można być bardziej leniwym niż sieć restauracji McDonald's i rotować jednym i tym samym, ale lepsze to niż Maestro.

Rozi w Fastfood, dla Ciebie @raven_raven.

• Dzięki 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bajgiel i frytki i spoko, lemoniady nie zauważyłem. Dobra jest? Często gdzieś w knajpach biorę lemoniadę i 3/4 przypadków to jest takie lecenie w ch.uja, że mam ochotę wylać to na łeb temu, kto to przyrządza. Sprite z cytryna i wodą gazowaną. Na szczęście, zdarza się też elegancko zrobiona, z cytryn, kwaśna i orzeźwiająca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Maku jest taka z kruszonym lodem, słodka jak pizda niestety :/ 

Jezu, w Zawierciu w Bistro Mojego Brata jest drink bezalkoholowy zwany Lemoniadą Mojego Brata - cytrynka, pomarańcza, woda gazowana, syrop korzenny. Mogę to pić litrami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jednak ten niu jork bif klasik jest ujowe, zjadłem dziś i nic specjalnego, z tych wszystkich limitowanych burgerów to tylko drwal wjeżdża dobrze, no ale to trzeba czekać aż znowu dadzą do oferty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie spoko, taki normalny burger bez udziwnień. A ja dziś spróbuję Bajgla na ostro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wetnę się między te skapcianiałe podeszwy przypominając jedyną słuszną kanapkę w McD.

CJOGjZLxUrggRqI-800x450-noPad.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta