Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W macu za to rzucili kupony. Papierowe. Lata nie widzialem. Ceny tez nie przypominaja tych dawnych chocaz jak sie patrzy ile to kosztuje teraz poza promocja to beka wnusiu. Np zestaw 2x mcdouble, 2x sr frytki i 2x sredni napoj 30zl z kuponem, bez chyba 54 xD Smiesznie tez ze jest kupon na polowe tego zestawu czyli za 15zl. Po co wiec dawali ten za 30 jak wystarczyloby jeden zeskanowac 2x. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
47 minut temu, krupek napisał:

Wczoraj w kinie widziałem reklamę Happy Meal z Sonic.

 

IMG_20240210_105720.thumb.jpg.fb8a3f5838da2b94cb28c772f59fbb16.jpg

 

Oni wstydu nie mają? Kartonowe figurki na kołach? :kekw:

 

A kiedyś Action Many, figurki z bajek Disneya, mini gierki Nintendo.

Ograniczanie produkcji plastiku, lewackie wymysły dla biedoty, gdy Taylor Swift lata prywatnym jetem po bułki. Powinieneś dać okejke a nie wyśmiewać.

Screenshot_20240210_114409_Firefox.thumb.jpg.ce763b4014930da2b1eabe6c92c7ce49.jpg

Odnośnik do komentarza

Używanie "kebab" i "Dara" w jednym zdaniu jest mocnym semantycznym nadużyciem. Dara to jest do opierdalania po północy po imprezie na gastro. Jedyny plus to że trzyma jedną, w miarę powtarzalną jakość gdzieś na 4/10. 

 

W Rze niedawno otworzyli prawdziwą turecką knajpę, w której na głównym miejscu jest mięso. Jagnięcina, adana, świetne lawasze i lahmacun. Mały lokal przy galerii a przemiał jak w McD. https://www.facebook.com/yaprakrestaurant

 

Z klasycznych kul mocy warto sprawdzić KebaboweLove https://maps.app.goo.gl/eAQHbi4AFUokMYNh8

 

Niestety w centrum czegoś innego niż dania a'la kebab nie uświadczy. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Strasznie mieszana mam odczucia z Darą. Mają parę lokali ale wg mnie jeden drugiemu nie równy. Pod Leclerkiem dostałem jakąś starą skwaśniałą kapustę.Na Baranówce stwierdziłem że może ta Dara nie jest taka zła.Na Słocinie zjadłem i bez rewelacji,jeszcze kapusta jakiś taki ichni posmak ma.

Kebabovelove ok jest i lepsze wg mnie niż Dara.Ale wk.. mnie brak wydawania paragonów.

W Krasnym jest Shih kebab i tu częsciej jadam.

Na Sikorskiego, lokalu zaraz przy stacji paliw. Tu jadłem ostatnio.Mięso z kurczaka było ok ale to drugie-masakra jakaś.Kula pasztetula.Ble-przeszła mi ochota na kebab po tym mięsie.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ale się w chuja zrobiłem, po obrazku myślałem, że to kanapka z papryczkami dżalapino, kto nazywa burgera spicy i daje tam ogórka kiszonego:sapek:

Mięso spoko, sos też, ale te kiszaki psują cała kompozycje, szkoda, że nie mozna zmieniac składników jak w BK.

Screenshot_20240316_203629_Firefox.thumb.jpg.a92bf4eac54d1b3006489b2c000dcdf1.jpg

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...