Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

gb3k, tortilla to chyba w KFC jest :huh:

 

Od czasu do czasu jakiś tam hamburger, longer czy frytki.

 

A w domu królują tosty z serem, ketchupem albo sosem czosnkowym :P\

 

No i 8 zł to jest dużo jak na sztuczne żarcie, w którym jest pies zmielony razem z budą. Jeśli mam coś zjeść na szybko to wolę wszamać 2 paczki chrupków ziemniaczanych (skład: skrobia ziemniaczana, sól, woda) po 2,40 zł, zapłacić mniej i mieć tą świadomość że gó.wna nie zjadłem.

Edytowane przez BartX
Odnośnik do komentarza
No i 8 zł to jest dużo jak na sztuczne żarcie, w którym jest pies zmielony razem z budą. Jeśli mam coś zjeść na szybko to wolę wszamać 2 paczki chrupków ziemniaczanych (skład: skrobia ziemniaczana, sól, woda) po 2,40 zł, zapłacić mniej i mieć tą świadomość że gó.wna nie zjadłem.
Skoro już musisz tak durne porównania przytaczać, to może od razu napiszmy, że lepiej kupić laskę kiełbasy i kajzerkę. Wychodzi mniej więcej 3zł, a kiełbasa ma mnóstwo białka. Na samej kiełbasie to i pudziana można byłoby uchować.

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no bo fast food to szybkie zarcie c'nie?

 

i tu chyba nie gra roli czy jest to robione na miejscu ( PH), czy odsmazane tasmowo (Mc).

 

wiec fast foodem nie jest restauracja w ktorej jestes poproszony do stolika, i czekasz sobie kolo 20 minut na zarcie.

 

 

Odnośnik do komentarza
lol

 

na jakiej podstawie niby? zwykła sieć restauracji biczyz

 

makdonald to tez restauracja.

 

zdaję sobie z tego sprawę, no i? mam jakieś nowe określenie dla PH wymyślić? zwykła sieć, tak jak Sphinx na przykład, PH ma być nazywana fast foodem bo możesz se zamówić żarcie, poczekać 20 minut i zabrać do chaty?

 

i zmien sobie avatar, bo mi sie wydaje, ze czytam posty kogos madrzejszego.

 

taki może być?

Odnośnik do komentarza

Raz w tygodniu jakiś fastfood musi być. Ale raczej jako przekąska, niż pełnoprawny obiad. Pikantny Kurczakburger i Shake czekoladowy to jedyne co zamawiam w Macu, choć mam ochotę na te krewetki ostatnio, tylko, że drogie cholerstwo :/

Poza tym kebab bardzo chętnie - tym to już potrafię się najeść.

W KFC byłem może ze 2 razy na Longerze, w Burger Kingu nigdy.

Generalnie nie mam uprzedzeń do żadnego fastfooda, mogą mięcho nawet ze szczura robić, byleby smakowało.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

szkurde, ostatnio w robocie po 11 cheeseburgerów z maca wpie,przaliśmy na koszt szef. Co tu ściemniać, lubię je. 4, 5 takich naraz i człowiek w miarę najedzony. Na codzień tego na pewno jeść nie będę, bo o linię trzeba dbać, ale jeśli coś z fastfoodów mam jeść, to właśnie cheesy. Szkoda, że nie kosztują 2 zł jak dawniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...