Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz wszyscy zgodnie ybac maca bo burgerowni jest xyz wspanialej, fantastycznej, swiezej, normalnie kurde nie z tej ziemi wolowiny i to za taka cene, ze szkoda pisac. Ale 10 lat temu to na wycieczce szkolnej do duzego miasta banan na caly ryj, ze poza zabytkami bedzie mc donalds i zestaw happy meal bo fajne zabawki. Nastala moda na burgerpwnie to sie polaki zorientowaly, ze burger to nie tylko od pana M i wcale nie musi miec 2cm wysykosci. Jakby dekade wstecz nie istnialo wolowe mieso mielone, ser, salata i bulka sezamowa. Normalnie szok kulturowy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zjadłem wczoraj jedną z tych nowych kanapek w macu i przyznam, że pozytywnie się zaskoczyłem, bardzo dobry burger, w moim rankingu postawiłbym ją obok drwala, pyszna bułka, (PODPIEKANA co dla mnie w macu jest nowością), do tego dobry sos barbecue i ser, który nie był jakąś papką, no jak nie w macu ta kanapka, bardzo smaczna.

 

Dzisiaj dla porównania wezmę drugą i zdam relację czy też taka dobra.

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj jadłem właśnie "tą drugą" z sosem pieprzowym a nie BBQ, też uważam że była całkiem ok, jedna z lepszych sezonowych, chociaz nadal nie ma startu do drwala, podwojnego mcroyala i big tasty, a to za sprawą 2 chudziutkich kotlecików, jednak wole te kanapki ktore mają grubszego kotleta (jak właśnie mcroyal)

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że te dwie nowe kanapki w macu stoją na całkiem wysokim poziomie, dawno nie jadłem nic tak dobrego u nich, wziąłem sobie dzisiaj zestaw z tą drugą kanapką o nazwie Roadhouse cośtam i też była dobra, co prawda nie aż tak jak ta pierwsza z sosem barbecue, którą jadłem wczoraj, ale również bardzo smaczna. Na uwagę zasługują też te pieczone ziemniaczki, bardzo dobre są, bardziej mi smakują niż te frytki amerykańskie, polecam.

Odnośnik do komentarza

A jadł ktoś kiedyś w Świętej Krowie w Poznaniu? W zeszły weekend zaszedłem i wziąłem burgera ze 180g wołowiny, warzywami i serem cheddar. Bardzo mi smakował i zamierzam bywac cześciej w trójmiejskich barach tego typu. Co najlepsze, po takim burgerze czuje się najedzonym, ale nie ospałym i nie ma uczucia ciężkości jak po Maku na przykład.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...