Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jak wchodzę do tego tematu to robię się cholernie głodny, zwłaszcza jak pokazujecie te zdjęcia z fajnymi ujęciami.

 

Znacie (z sieciówek) jakąś lepszą kanapkę od Big Kinga XXL? Chętnie spróbuję, bo zjadłem ostatnio zestaw powiększony z nim i później nie wiedziałem co jeszcze sobie domówić więc wziąłem sobie 3 Whoppery, w sumie po to żeby się zapchać i nie być (na chwilę) głodnym, a nie smacznie najeść.

 

Szukam jakiejś smacznej alternatywy, ten Angust jest smaczny?

Dla mnie z BK i w sumie w ogóle z sieciówek fast food to nr kanapką jest potrójny Whopper.

Odnośnik do komentarza

Właśnie kiedyś go jadłem i wydawał mi się jakiś taki zwyczajny, jak przerośnięty whopper. Za to Big King XXL smakuje bardzo dobrze, obok drwala moja ulubiona kanapka z  sieciówek.

 

Przywołam teraz eksperta do tablicy: yano, Angus jest wart zainteresowania?

steakhouse, koniecznie z dodatkową wołowiną, bo normalny ma tylko jeden, moj ulubiony burger w BK, bekon, prażona cebula i sos bbq

Odnośnik do komentarza

Yano, jak robiłeś to ciasto?

Zwykłe naleśnikowe?

 

chyba w 4 postach pisałem że kupiłem w realu, było na ladzie z wędlinami, kilka rozmiarów, nazywalo sie "chleb arabski"

 

dobrze sie sprawdziło w kebabie, w smaku ani troche nie przypomina naleśnika, wręcz przeciwnie, raczej cieńką bułke xD

 

yano, Angus jest wart zainteresowania?

 

jadłem go tylko będąc dosyć pijanym wiec miałem znacznie ograniczony zmysł smaku niestety

 

zły nie był a nawet dobry ale jednak drogi, na codzień wole big kinga xxl

 

gdyby kosztował 12-15 zł to pewnie bym go chetnie kupił nie raz

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

coś ostatnio nic sie tu nie działo wiec ja coś rzuce, byłem dziś w bobby burgerze na ursynowie, kiedyś ktoś pytał o burgerownie na ursynowie i o nim wspominałem ale do tej pory go nie próbowałem, dziś jednak sie wybrałem

 

fotka (paczuszka musztardy dla porównania wielkości)

6fsg74.jpg

 

 

 

i co o nim powiem?

szału nie ma, jest ok, chyba dobrze pasuje słowo "poprawny" ale raczej nie powiedział bym że jest dobry lub bardzo dobry

jadłem wersje podwójną z serem i bekonem, i było jedynie poprawnie, dosyć prosta budowa i prosty smak, wielkość też bez rewelacji (mimo że był z 2 kawałkami mięsa)

 

nie jest może zły, i jest znacznie tańszy niż większość, podstawowa wersja kosztuje ledwie 10zł, a dopasiona 15zł (+burger miesiąca 20zł), są jeszcze opcje "double" z 2 kotletami, one kosztują ok 14-20zł, wiec tyle ile w innych knajpach zwykłe burgery, ale niestety widać że razem z niższą ceną idzie średnia jakość. jadal jest to burger, a nie jakiś kapeć jak w makdonaldzie, ale jest zaledwie ok

 

"ale burger" na kabatach znacznie bardziej mi smakował

 

bobby burgera oceniam na 7-/10 z bardzo mocnym minusem, a i tak troche zawyżyłem. 

jednak żeby ktoś nie porównywał tego z dzisiejszym standardem oceniania gier gdzie 7/10 to crap. tutaj ta ocena oznacza poprawnego burgera w przystępnej cenie, jednak jadłem lepsze, i zapewne w przyszłości będe wolał wpaść do "ale burgera" niż do bobby (BTW - "burgera mama" na stokłosach plasuje sie pomiędzy tymi dwoma, takie 7+/10)

Odnośnik do komentarza

Mieso jakieś jasne i wygląda na mokre/?

to  raczej kwestia oświetlenia, mięso nie było mokre, a wręcz było troche suche (na żywo miało kolor typowej wołowiny po smażeniu, nie był to napewno kurczak :P )

 

tak jak wyżej napisałem - da sie jeść, ale szału nie robi. mimo że jedząc go byłem okropnie głodny (co zwykle polepsza wrażenie smaku) to i tak było to jedynie ok, mięso suchawe, bułka bez szału, dodatkowe skałdniki mało wyraziste

 

poprostu przeciętny burger (chociaż i tak lepszy niż kapcie z makdonalda)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Pod robotą otworzyli budkę z żarciem. Wcześniej to był wózek z kanapkami, ale awansował do przyczepki kempingowej (coś jak upgrade obiektu w Theme Parku czy innych Simsach xd). Zdążyłem spróbować tam 100% wołowego burgera (pyszniasty i pożywny) i dziś kebaba w tortilli (niestety jedynie z kurczaka, ale bardzo solidny, nie siedział na żołądku). Niby fast foody, ale jakby rozłożyć na składniki, to normalne jedzenie: kapucha pekińska, pomidor, ogórek, cebula, sos czosnkowy, placek tortilli, bułka z sezamem, udko kurczaka, kotlet wołowy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...