Skocz do zawartości

MAG


grzes_l

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

ciekawa,miejmy nadzieję od teraz częściej praktykowana niespodzianka Sony.

 

Na US Store do pobrania ekskluzywny pierwszy na świecie oficjalny trailer MAG przedstawiający czysty gameplay.

 

Szoku nie ma,aliasing kuje ale jest ładnie jak na grę gdzie 256 ludzików będzie biegać po ekranie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Gra nie dla mnie to pewne. 256 ziomków online to mniej więcej 10 razy więcej 'zj.ebów genetycznych', którzy wchodzą na sieć by siać trwogę :P Ja to widzę jako jeden wielki bajzel, chaos i czarne chmury. Nic dobrego. Jeśli się mylę to się zdziwię - pozytywnie. Jeśli nie - to szkoda zachodu developerów. Ale do odważnych...

Odnośnik do komentarza
Gra nie dla mnie to pewne. 256 ziomków online to mniej więcej 10 razy więcej 'zj.ebów genetycznych', którzy wchodzą na sieć by siać trwogę :P Ja to widzę jako jeden wielki bajzel, chaos i czarne chmury.

 

dobre dobre - podoba mi się. właśnie na taki tytuł czekałem - 30 minut i relaks po ciężkim tygodniu jak nic. a potem zmiana gry na coś sensownego. łykam to bez popity

Odnośnik do komentarza
Gra nie dla mnie to pewne. 256 ziomków online to mniej więcej 10 razy więcej 'zj.ebów genetycznych', którzy wchodzą na sieć by siać trwogę Ja to widzę jako jeden wielki bajzel, chaos i czarne chmury

Nie zgodziłbym się z tym, ale jednak trailery to pokazują ....

Człowiek taki jak ja myślałby że zobaczy po prostu PC'towego BF'a tylko more badass (każdy, nawet największy noob jest przydzielony do jakiegoś mniejszego punktu, ogromna plansza = każdy ma swoje zadanie do wykonania i nie ma chaosu - ale i bywały tam wyjątki ...) , niestety koncepcja gry pokazuje że mamy to dosłownie przydzielone punkty - może inaczej to wyjaśnię - dużo ciasnych pomieszczeń ?, co jak co ale dużo miejscówek jak z jakiegoś COD'a plus z 40 osób przy 1 zasłonie to jakiś żart, po prostu prawdopodobieństwo chaosu na miarę znacznie większą od samego KZ2 (w ciasnych klitach z bazooką w łapkach).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Podobno MAG nie ukarze się w tym roku, bo przestraszył się (jak większość gier) Modern Warfare 2...

....ja znowu słyszałem plotę,że Sony wyczyściło miejsce w grudniu dla Gran Turismo 5.....ale to raczej bardziej marzenie niż plota wg mnie :P

 

A Mag już oficjalnie w styczniu 2010 w USA.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Podobno MAG nie ukarze się w tym roku, bo przestraszył się (jak większość gier) Modern Warfare 2...

....ja znowu słyszałem plotę,że Sony wyczyściło miejsce w grudniu dla Gran Turismo 5.....ale to raczej bardziej marzenie niż plota wg mnie :P

 

A Mag już oficjalnie w styczniu 2010 w USA.

 

 

kto wie czy na EU bedzie duze opóźnienie ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...