Skocz do zawartości

MAG


grzes_l

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie warto, bo beta trwa tylko tydzień więc serwery będą zawalone non stop. Ja czekałem pół godziny i nic nie udało mi się odpalić... A przy próbie dołączenia do kolejki wyskakuje mi po ok minucie błąd 13:2 czy coś w tym stylu.

 

EDIT:

Próbowałem znowu i teraz nawet z serwerem nie chce się połączyć.

Edytowane przez CHINDOOS
Odnośnik do komentarza

Wcześniej gra działała bez zarzutu, potem się coś spieprzyło.

Jednak przez te 3h? całkiem miło mi się grało i gra imo na plus. Pewnie pogram przez czas OB. Zakupu nie przewiduje, chociaż o dziwo gra jest łatwa? ludzie na których trafiłem ssali? nagle zacząłem ogarniać FPS'y na padzie? Szkoda, że gra wychodzi "w okolicach" nowego BF, więc wątpię żeby się mocno wybiła, a zła nie jest.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem gra niema nic w sobie co wyróżniało by ją ponad inne FPS. Było dużo gadki na temat 256 graczy, dużych map itd. Ale co z tego jeśli ani mapy, a w szczególności sama gra jest bardzo przeciętna. Sterowanie i celowanie nie jest na tyle płynne aby zagwarantować dobrą zabawe. Grafika swoją drogą jest przeciętna. Wszystko w MAG jest zerżnięte z innych gier. Ulepszanie broni i swojego jest niczym z Modern Warfare, lecz wypada bardzo słabo w porównaniu z COD. Możliwe że nagrałem się w zbyt dużo dobrych FPS aby móc pozytywnie ocenić to czym jest MAG. Poprostu grałem w bete przez kilka dobrych godzin i niestety nieznalazłem tam nic co dało by mi powód do zakupu owej gry. Zipper mógł zrobić nowego Socoma a nietrudzić się nad czymś co im wyszło tak mizernie.

 

ps. Socom Confrontation jest dużo lepszą grą od MAG (oczywiście od czasu kiedy wyszedł patch, lecz MAG nawet żaden patch niepomoże bo ta gra niema błedów do poprawki, a jest zwyczajną kichą)

Odnośnik do komentarza

dużo poprawili od tej pierwszej zamkniętej bety-lepsza grafa,munu,design,sterowanie,opcje :) Ogółem gra mi się bardzo przyjemnie,dobry fps multi problem jest tylko taki,że nie wierzę że go kupi dużo ludzi i w obliczu szalejącego MW2 i zbliżającego się BC2 ta gra nie ma racji bytu.....mimo wszystko jakby MAG wyszło na ps store w przystępnej cenie to bym łykał bez zastanowienia.

Odnośnik do komentarza

co nie zmienia faktu,że w odstępie miesiąca wychodzi BC2 któego betka zrobiła na mnie o wiele wiele lepsze wrażenie (tak jak chyba na każdym) i wybór jest oczywisty.

 

MAG zły nie jest ale nie wytrzyma konkurencji,co z tego,że jest dużo zamówień jak pewnie wiele osób szybko przestanie w niego grać.Powinni MAGa wprowadzić tak jak Warhawka,dystrybucja pudełkowa i elektorniczna,teraz dodatkowo śmieszna cena(od początku zresztą niewygórowana) i do dziś pełno osób w nią gra.

Odnośnik do komentarza

to jest chyba największy możliwy FAIL roku 2010, wypuszczeni demka 37 mb ktore potem aktualizuje sie sciagjąc 1,8GB, bez mozliwości pauzy w ściąganiu. Ciężko mi wyobrazić sobie większą głupotę :biggrin: .

nie trzeba sciagac całosci za jednym odpaleniem, mozna po troche...

 

Tylko z tym pobieraniem na raty jest trochę cyrk, gdyż miałem ściągnięte 1,4 GB, a po ponownym włączeniu zostało z tego tylko ok 650 MB. Podczas ściągania pierwszej bety było podobnie.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się dzisiaj pograć parę godzin i muszę przyznać że mnie wciągnęło, chociaż nie lubię strzelanek sieciowych. Najbardziej rzuca się w oczy to że ta gra po prostu działa! Nie ma lagów. Nawet najmniejszego tyci tyci laga nie miałem, a to jest baaardzo duży plus tej gry! Jak dla mnie wszystko jest ok. Jak czegoś nie spierdzielą do premiery to pewnie kupię.

Odnośnik do komentarza

Czytam wypowiedzi ludzi na różnych forach i w 90% opinie są bardzo pozytywne. Sam zainwestuje w MAG, chodź początek roku to HR, GOWIII i FFXIII. Będzie ciężko z czasem, ale może podołam ;)

 

Ogólnie gra się bardzo przyjemnie, mapy są duże przez co chaos to rzecz rzadko spotykana, tak samo jak lagi. W przeciwnika trzeba władować znacznie większą ilość amunicji niż w takim MW2, przez co gra jest bardziej skillowa. Mapy są zaprojektowane dobrze, przynajmniej te dostępne w becie. Fajny system rankingowy, możliwość rozbudowania uzbrojenia no i ten element pierwszego konsolowego MMOFPS. Ogólnie Zipper dało rade, gra pewnie nie sprzeda się w bardzo dobrej liczbie (BC2 niebawem, które swoją drogą jakoś mi nie podeszło), ale mnie ta beta przekonała, a więc jestem na tak ;)

Odnośnik do komentarza

Po konkretnym ograniu BETY mogę powiedzieć, że jest dobrze. MAG można sklasyfikować jako mix Resistance i Cod'a. Nie jest może taki skillowy jak Res, ale znów nie lamerski jak Cod. Lagi nawet jak są to nie grają tak kluczowej roli jak w MW, gdzie mój prywatny pasek wkur*ienia zapełniał się w zastraszającym tempie. Co do trybów rozgrywki, to jest mały zgrzyt. Sabotage na 64 graczy jest naprawdę spoko, nie ma dużego chaosu, śmiga nawet płynnie, a jak się trafi na zgraną ekipę to w ogóle sam miód. Za to Domination na 256 graczy to dla mnie lekka porażka, jeden wielki kocioł i framerate, który nie wyrabia. Mam nadzieję, że jeszcze to poprawią.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się osiągnąć 10 poziom i pograłem trochę w domination na 256 osób. Tym razem lagi się zdarzały, ale były standardowe, porównywalne z innymi grami sieciowymi. Mam nadzieję że w pełnej wersji wytłumaczą w misjach treningowych o co chodzi w tym domination dokładnie, bo niby wiadomo o co chodzi, ale jak gram to mam wrażenie że czegoś nie wiem... A może to wina chaosu, jaki robi się przy tylu graczach jednocześnie... W każdym razie w sabotage grało mi się o wiele przyjemniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...