Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

powiem wam, ze skusilem sie i obejrzalem poczatek gry z tvgry.pl. pokazali jak bardzo ta gra miazdzy juz na samym poczatku. starali sie nie spoilerowac i nawet im sie to udalo. zaprezentowali tylko malitkie fragmenty cutscenek, zeby widz mogl poczuc ten klimat. jeszcze miesiac czekania, z czym szczerze wam powiem, trudno mi sie pogodzic.

 

wiecie moze, czy zdobyte levele w becie, beda aktualne w pelnej wersji gry, czy od nowa bedzie trzeba je zdobywac?

Odnośnik do komentarza

na ign zrobili ankiete na razie mamy takie wyniki

 

Are you more excited for Halo 3: ODST or Uncharted 2?

61% Uncharted 2

39% Halo 3: ODST

 

moze w koncu ludzie docenia giere i zacznie schodzic jak cieple buleczki :)

wątpie.

sprzedaż pre orderów w usa na to nie wskazuję.

Choć w na wyspach sprzedaż może być całkiem niezła.

na game.co.uk w top seller games ostatnio przewodzą multiplatformy na ps3, zwykle bywało na odwrót

w top 5 są 3 gry na ps3, jedna pc i jedna 360

wygląda na to, że slim jednak coś tam dało ;)

Odnośnik do komentarza

ja licze na to, ze Uncharted 2 do konca tego roku znajdzie 3 mln nabywcow. Sa na to ogromne szanse - raz, ze Uncharted to juz spora marka - pierwsza czesc znalazla 2,5 mln nabywcow, dwa - samo Uncharted 2 jest doskonale, co pokazuja pierwsze recenzje, wreszcie trzy - liczba konsol w domach graczy wciaz sie powieksza, a PS3 ma szanse na na prawde doskonala sprzedaz do konca roku.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu,ale po obejrzeniu filmików Uncharted 2 w polskiej wersji coś mnie wzięło i postanowiłem,że po Batmanie i FIFIE 10 nowe przygody Drake-a będą kolejną grą w mojej kolekcji.Pewnie zadecydowały fragmenty z wątkiem miłosnym,ale przede wszystkim genialny gameplay i skrypty ;) Z tego co słyszałem na filmikach polska wersja trzyma poziom jednak jest coś co wszystko psuje ...głos Boberka...nosz kur... on za chu*a nie pasuje do tej gry :/

Odnośnik do komentarza

U mnie też przy pierwszym Uncharted konsolka potrafiła głośno dość chodzić. Jakprzy żadnej grze, ale to pewnie dla tego, ze i tytuł tak wykonany wykorzystuje więcej mocy konsoli i każe jej się ostro namęczyć, to i musi chłodzić. Tak mi się przynajmniej wydaje. No ale i zalezy od tego jaką masz temperaturę w pokoju. W lato powietrze tak nie chłodzi jak w zimę, co jest oczywiste;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...