Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez bez problemowo się wczoraj łączyłem - góra minutka wyszukiwania. Zaznaczam, że mam ustawiony język mówiony na angielski (napisy PL). Gdy miałem ustawiony język na polski to gra chciała coś pobierać z jakiegoś LiveData, obstawiam, że chodzi o jakieś polskie dźwięki, więc wróciłem do "anglika".

 

P.S. Co-op wymiata - nie można się oderwać :D

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj. Jestem z tych którzy nie mają żadnych problemów z połaczeniem i rozegrałem trochę spotkań i jestem pod wrażeniem. Ostatnio tak mnie wciagnal K2 więc znowu zapowiada się multi z najwyższej półki : >

 

Dla mnie grafa wypas i już sobie wyobrażam jak wygląda singiel : >

Odnośnik do komentarza

Gamerankings jest troche lepsza strona. Sa tam recenzje z bardzo zamierzchlych czasow i aktualnie uncharted 2 zajmuje 4 miejsce, za zelda: ocarina of time, GTA4 i super mario galaxy. Roznice sa mniejsze niz 0.5% ale kto wie moze jeszcze pojdzie do gory, czekam na ocene gamespot oni czesto daja 'stonowane' oceny ;)

kał prawda. Zobacz sobie ile recenzji miala Zelda - kilkanascie. Teraz gry ocenia zazwyczaj kilkadziesiat serwisow. Zelda to juz tylko legenda, gdyby swego czasu otrzymala tyle recek co dzisiejsze tytuly, to na bank by miala mniejsza srednia. Teraz zawsze znajda sie frajerskie serwisy, ktore prawdziwemu dzielu sztuki wystawia 7-8/10

 

osobiscie wole metacritic - U2 dostalo juz 18 recenzji i ma srednia 98!! Jest system-seller, zaraz obok MGS4!

Zelda Ocaryna jakby cos to na gamerankings ma przeszlo 60 recenzji i moim skromnym zdaniem powinna byc na pierwszym miejscu, nic tej gry juz chyba nie przebije, a taki Metroid Prime 1 ma ich 90, a jednak dlugo utrzymywal sie na trzecim miejscu, nie mam pojecia co tak wysoko robi GTA4, ta gra nie zasluguje na taka wysoka pozycje, nijak sie ma do takich tytułow jak wlasnie Ocaryna, SMG, Metroid, Bioshock. Kiedys chyba sprawiedliwiej oceniali, takie mam wrazenie, a Uncharted2 wierze, ze jest wart ocen, ktore dostaje, chcialbym, zeby byl na takim samym poziomie co tytuly, ktore wymienilem.

 

Sorki, Okaryna ma ponad 30, dawno tam nie zagladalem i pisalem z pamieci, jednak dalej jest na 1 miejscu, a myslalem, ze SMG, w sumie to dobrze. Mysle, ze jak U2 dostal 10 w Eurogamerze, ktory tak czesto krytycznie ocenia gry na PS3 to dobry znak, jak jeszcze Edge da 10 to juz bedzie kosmos, hehe.

Edytowane przez Gość
używamy opcji edytuj, zamiast pisać post pod postem.
Odnośnik do komentarza

Cud, miód i orzeszki, ale... wczoraj po 30 minutach siedzenia przy becie, rozegrałem dwa mecze. Wqrviłem się i wróciłem do Batmana.

Jeżeli nie poprawią wyszukiwania gier, multi w U2 będzie ciekawostką dla wytrwałych desperatów...

Póki co mówię becie pass - szkoda czasu.

 

wg mnie w ogóle wyszukiwanie gier na PS3 to porażka.

Przy GTA4 dostawałem furii. To samo z UFC. No cholera!!! Czemu nie zrobią zwykłej wyszukiwarki, która od razu wrzuca wolne hosty. I można se odświeżać. a tak czekam aż 7 osób łaskawie wdusi : READY. W między czasie połowa się wysypie i zostaje 2 vs 2 ....

Odnośnik do komentarza

Mnie zmiotlo.

Powiem szczerze Uncharted 2 w ogole mnie nie interesowal, ot jedynka byla super ale bez spuszczania sie.

Po prostu nie znosze syndromu hype'u, odrzuca mnie to od gry - dopiero ta beta dala mi po (_)_) ...

Multi sadzilem ze bedzie totalnie nieciekawa porazka dla tej gry, ale po obadaniu (narazie jestem ledwo na 8 lvl ale szybko nadrobie) jestem sklonny stwierdzic ze obok NGS2 i Lost Planet 2 moj portfel bardziej oberwie !

 

Sama rozgrywka jednak wydaje sie ... Dosyc casualowa,

Ta gra poki co (bo nie wiadomo jakie gwiazdy pojawia sie w przyszlosci) to taki wspanialy cukierek ktorego pogryziesz bez zbednego wysilku.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

 

Sama rozgrywka jednak wydaje sie ... Dosyc casualowa,

Ta gra poki co (bo nie wiadomo jakie gwiazdy pojawia sie w przyszlosci) to taki wspanialy cukierek ktorego pogryziesz bez zbednego wysilku.

W sumie to mnie głównie do niej przyciąga. Włączasz betkę, bez specjalnego przygotowania spędzisz 2 godzinki na wesołym rozwalaniu się na 4 dostępnych mapach. Wypas. Dziś granatnikiem posłałem na ekran z wynikami 5 n00bów w jednym momencie. Trzymali się w grupie, a ja miałem cały magazynek niespodzianek :lol: Swoją drogą dziwnie gra rozdziela drużyny. Z naszej strony byli sami z lv. powyżej 10, ze strony przeciwnej z lv. 1 i 2.

Odnośnik do komentarza

preorderek złozony.. za 2 tygodnie będzie się działo...

 

W ogóle to wydawało mi się, że premiera pod koniec października, aż gamestop wyprowadził mnie z błędu... shame on you Sony za biedny marketing. O Halo 3 ODST było wiadomo od dawna, każdy wbił sobie datę premiery do głowy, Gamestopy otwarte o pólnocy itd... a pretender do gry roku, najładniejsza gra wydana ever i w ogóle must have zaś biednie reklamowny :/

Odnośnik do komentarza

preorderek złozony.. za 2 tygodnie będzie się działo...

 

W ogóle to wydawało mi się, że premiera pod koniec października, aż gamestop wyprowadził mnie z błędu... shame on you Sony za biedny marketing. O Halo 3 ODST było wiadomo od dawna, każdy wbił sobie datę premiery do głowy, Gamestopy otwarte o pólnocy itd... a pretender do gry roku, najładniejsza gra wydana ever i w ogóle must have zaś biednie reklamowny :/

bo to o to chodzi, ze sony nie zależy na sprzedazy, tylko na zadowoleniu graczy :teehee:

Odnośnik do komentarza

Ja o marketingu Sony wole sie w ogole nie wypowiadac (bo jak ktos tu pisal tam przecie fachowcy :lol:). Jednak polozenie promocji najladniejszej gry w historii to juz dno...

 

Nie mam slow po prostu.

Z takim podejsciem Sony nigdy na PS3 nie bedzie prawdziwych killer-ap'ów.

 

Nie zmienia to jednak faktu, ze firma ta wzbogaca swoj sprzecik o naprawde genialne produkcje, a prawdziwa lawina hitow dopiero nadchodzi i potrwa az do konca wiosny w 2010.

 

Uncharted 2 promuje sie samo - genialnymi recenzjami. Ktos, kto czasem przeglada Metacritic albo Gamerankings juz wie, na jaka gre przeznaczyc gotowke. Szkoda tylko, ze premiera nowych przygod Nate'a wciaz jest tak odlegla...

Odnośnik do komentarza

Co-op na poziomie "miazdzacym" jest cholernie wymagajacy :P nie doszlismy do drugiego checpointu

 

Na crushing doszlismy z ozim do wielkiego bydlaka (boss) ktory zeskakuje znikad. Dostal chyba z 20 kulek w leb i dopiero potem polecial mu helm. Niestety zlewej z daszku spadl na na nas 'opancerzony prostak z shotgunem' i nim zdazylismy mu zdjac helm (jedny sposob zeby go w miare szybko zabic, inaczej potrzeba dwoch granatow lol) podszedl do nas... i bylo po ptakach :P

 

Ale w sumie nie jest zle. Wczoraj w pierwszy dzien nie dalism przejsc hard, dzisiaj przeszlismy hard z marszu bez straty 'zycia', a crushing zapowiada sie smakowicie. Tym badizej ze jest medal za przejscie dowolnego coopa tylko we dwoch graczy ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...