Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

2500 samo wpadnie z czasem (mnie zostalo jakies 400 chyba), najtrudniej jest z grillowaniem i duszeniem , poniewasz to czesto nie wychodzi.

Gry kooperacyjne na hardzie tez daja niezle popalic, na goraczke zlota polecam wioske a na przetrwanie fort.

Osobiscie mam juz cos kolo 60 % chyba, i teraz zostaly juz te trudniejsze :)

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

Stawke mozna zrobic przez zabicie 3 kolesi w bardzo krutkim odstepie czasu a nie tylko przez zabicie 3 na raz granatem jak wiele osob sadzi( jak narazie mam chyba 3 ).

Co do likwidacji to bedzie to najbardziej irytujace dla mnie trofeum. Jak nigdy na gralem na rozpoznaniu sytuacji tak tam strasznie pomaga, skubani chowaja sie w najdziwniejszych miejscach.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że tak idzie tak zrobić potrójna jak Ty to opisałeś, ale po prostu rzadko trafiam na grupe 3 ludzi. A jak już trafie, to bez shotguna. :/

 

W eliminacje od czasu DLC jeszcze nie grałem, bo nie chcę mi się za bardzo. Dla mnie ten tryb, to nuda...

 

Edit: Jeszcze co do potrójnej stawki, to dokładnie nie liczyłem, ale wydaje mi się, że jak już zabijesz jednego, to masz dokładnie 10sek na zabicie 2 następnych żeby wpadła potrójna.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

10sek. to bardzo dużo jestęś pewien?

 

ja wczoraj zdobyłem medal NINJA(pięciu zabitych z ukrycia) ale w grabieży :(

 

już 8% (myślę że pierwsze wpadni "kastety")

 

http://www.jakpro.net/u2-card/cards/jd/flubin666.png?time=1268077354end

Ja bym liczył że max 5 sek., a nie 10. Chociaż pewny nie jestem.

Możliwe, że 5sek. Pewny co do 10 też nie byłem.

Odnośnik do komentarza

Hmm ten ostatni patch 15 mb coś z(pipi)ał. FALem całkiem inaczej się strzela no i dmg broni zmienili chyba. To już wcześniej było lepiej ;/

No zmieniło się trochę.

Najgorsze jest jednak to, że respawny są teraz kompletnie popsute. Za plecami pojawiają się przeciwnicy co w początkowych patchach było idealne i rzadko występowało tak teraz dzieje się to nagminnie -_-

Odnośnik do komentarza

A macie notoryczne zwiechy, albo że się odliczanie skończy i gra nie startuje?

 

 

nic takiego jeszcze mnie nie spotkalo, gry wyszukuja sie bardzo szybko, w miare rowno dzieli sklady,

 

co do obnizenia statow broni wiecej jest o tym na stronie ND oraz dodatkowo poprawili glitche z mapy The Fort. A oto news z ND

 

 

Title Update 1.06 includes a couple under-the-hood fixes we needed to make that don?t affect gameplay. Beyond that, we?ve also made the following updates:

 

* Removed automatic shoulder selection when players click the L1 shoulder button to aim

* Delayed the appearance of the scoreboard to allow time for players to view any medals received simultaneously with player death

 

At the same time the Title Update is released, we?ll also be pushing live updates to other aspects of our multiplayer. These updates include:

 

* Adjusted hitbox attributes so that players will take less damage to the character?s legs

* Decreased kill radius of grenades by 1 meter

* Decreased accuracy of Down the Irons by 15%

* Reduced rate of fire of the FAL by 10%

* Reduced rate of fire for the Dragon Sniper by 10%

* Collision and geometry changes to ?The Fort? to prevent intentional glitching by players

 

Pozdrawiam

Bucky

 

PS. Grigori moglbys wreszcie usunac mi to ostrzezenie ;)

Edytowane przez bucky
Odnośnik do komentarza

Zwiechy moze mie ale czesto jest problem ze komunikacja w teamie ( nieraz jakies osony nie slychac ) i czesto podczas gry wywala jakies bledy lub poprostu z PSNu.

Co do "rownego dzielenia skladow" to chyba pomyliles gry kolego, niezliczona ilosc razy mialem taka sytuacje ze przydzielalo mnie do o wiele silniejszego skladu lub do samych nowych graczy gdzie musialem praktycznie grac sam.

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

zauważyłem że od czasu ściągnięcia najnowszego patchu rzadziej zdarzają się sytuacje tego typu:

 

Grabież- Zalane ruiny

 

razem z tragarzem pędzimy pod ciężkim ostrzałem do skrzyni nagle snajper ściąga nas obu w parę sekund póżniej do skarbu podbiegają wszyscy pozostali gracze zaczyna się ostra jatka: shotguny, granaty i pięści liczy się każdy gracz.

zostały 2 sekundy do respawnu w potyczce jest trzech przeciwników na dwóch naszych

wszyscy gracze skumulowani wokół skarbu i naszej skrzyni...

 

RESPAWN!!!

...przy drugiej skrzyni :down:

Odnośnik do komentarza

Eh.. przy obecnej konfiguracji niemal niemożliwe jest zdobycie trofeum za 20x BBQ (Grilowanie). To co się obecnie dzieje to jakaś bzdura. Dzisiaj na kilkanaście prób powiodła się tylko jedna. W dodatku w 5 z nich butla wybuchała dosłownie centymetry od przeciwnika (często stojącego w miejscu, więc nie ma mowy o lagu - że biegł) i go nie zabiło <_<. Ten raz kiedy się udało to chyba tylko dlatego, że tamten juz był "ruszony" wcześniej.

Mam nadzieję, że zmienią te parametry broni na oryginalne.. lub przynajmniej im bliższe bo teraz gra jest bzdurna :/

 

Niewiele lepiej jest z szybkim zabiciem 3 osób.

Odnośnik do komentarza

Mam sposób na te butle, może trochę dziwny, ale chyba skuteczny. Jeśli delikwent będzie stał obok niej, to wywalić po prostu z rpg bądź granatnika, praktycznie zawsze mi zaliczało grillowanie. A ze zwykłą bronią biegałem tylko jak debil i raz na 5 razy mi zaliczyło.

Edytowane przez jar3czek
Odnośnik do komentarza

Ostatnio nareszcie miałem czas włączyć PS3. Wróciłem do multi w U2 i przekonałem się ostatecznie, że ND udało się popsuć ten swietny tryb gry. Gra ląduje na półce, pewnie wrócę do niej jak wydadzą nowe misje co co-op, albo powrócą z starymi ustawieniami siły rażenia broni.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

a ja zacząłem grać w multi jak wyszedł patch 1.5 - i dla mnie było rewelacyjnie, po czym wypuścili 1.6 i jakoś gra przestała dla mnie być taka fajna... granaty są za słabe, AK też ciężko kogoś ustrzelić, generalnie jest tak że liczy się tylko i wyłącznie skill i dobra broń, bo ja jako nowicjusz nie mam już co szukać i służę za mięso do nabijania fragów - tak jak wcześniej miałem 6-10 killi na walkę tak teraz ciężko mi dobić do 4.

 

jeśli więc jeśli już coś takiego jest, to nie powinno moim zdaniem mnie wrzucać do jednego worka z ludźmi co mają level 50+, bo gra dla mnie traci sens.

 

za to coop nadal jest rajcowny, tylko szkoda że ciężko o dobrych i myślących ludzi. no i wielka strata że nowych poziomów do coopa raczej już nie będzie...

Odnośnik do komentarza

1.6 to rzeczywiście najgorszy możliwy patch. W 1.5 grało mi się jeszcze tak samo dobrze jak wcześniej, ale od 1.6 musiałem całkowicie zmienić swój styl grania, żeby nie rozdawać killów na lewo i prawo. A i jak wcześniej granaty były za mocne tak teraz są niemal bezużyteczne - szkoda. :/

Odnośnik do komentarza

AK też ciężko kogoś ustrzelić

Żartujesz sobie?! To jest najbardziej n00bowska broń, na dodatek ostatni patch osłabił np. FALA, który wymaga znacznie więcej umiejętności, a taki AK nie został w ogóle tknięty. Najbardziej przesadzona broń, z która biega 99% graczy.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Ta, różnica jest teraz taka, że zamiast kampić na drugim końcu mapy z falem ludzie robią to ze snajperką. Dodatkowo z bliska działa ona równie dobrze jak shotgun, dla mnie to jest dopiero noobowska broń... No chyba, że ktoś używał fala na krótki dystans, co sam czasami robiłem.

Odnośnik do komentarza

Żartujesz sobie?! To jest najbardziej n00bowska broń, na dodatek ostatni patch osłabił np. FALA, który wymaga znacznie więcej umiejętności, a taki AK nie został w ogóle tknięty. Najbardziej przesadzona broń, z która biega 99% graczy.

 

No akurat to, że z AK biega 99% graczy wynika raczej z tego, że jest to broń początkowa :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...