Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

oby była równie wymagająca

Kiepski żart. :/

Poziom trudności nie powalał zbyt wysokim poziomem. Mogliby chociaż tryb crushing nieco podciągnąć.

 

Nie każdy jest super wyjadaczem :P

 

Zauważyliście na tym porównaniu, ze część screenów to praktycznie takie same pozycje zarówno przeciwników jak i samego Nathana ?

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://www.ps3site.pl/uncharted-2-among-th...584/#more-13584

 

to nie Splinter Cell. Skradanie to po prostu jedna z opcji - kolejny element, kolejna możliwość wyboru, która jest dla Was dostępna.

Czy będziecie się skradać, czy strzelać, obie opcje zostaną zaakceptowane.

 

Technologia jest już mocna na tyle, by pozwolić na przykład na zawalenie się ogromnego budynku, podczas gdy Wy jesteście w środku.

Możecie nawet rzucać przeciwników w tym samym momencie i wszystko zostanie dobrze obliczone przez grę. <-- :slinotok:

Odnośnik do komentarza
http://www.ps3site.pl/uncharted-2-among-th...584/#more-13584

 

to nie Splinter Cell. Skradanie to po prostu jedna z opcji - kolejny element, kolejna możliwość wyboru, która jest dla Was dostępna.

Czy będziecie się skradać, czy strzelać, obie opcje zostaną zaakceptowane.

 

Technologia jest już mocna na tyle, by pozwolić na przykład na zawalenie się ogromnego budynku, podczas gdy Wy jesteście w środku.

Możecie nawet rzucać przeciwników w tym samym momencie i wszystko zostanie dobrze obliczone przez grę. <-- :slinotok:

Pamiętam jak drwiłem z osób, które zabijały się dwadzieścia razy z rzędu tylko po to, żeby zdobyć trofeum za atak z zaskoczenia. Jakby tylko w tym jednym miejscu dało się to wykonać. Kolejna paranoja i wydziwianie. W samej grze było wystarczająco dużo okazji, żeby za dwoma podejściami bezstresowo to osiągnąć. W samej sławetnej katedrze można było udusić pierwszych dwóch gości a trzeciego potraktować piąchą. Cały pic polegał na słabym, w tym aspekcie, AI. Przeciwnicy nie zwracali uwagi na leżących towarzyszy.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

A ja powiem jedno i w sumie to będzie taka rada. Wiem, że U2 będzie świetny, o grafę się nie martwię dlatego też omijam wszystkie info itp. Nie chce mieć deja vu grają w grę "a to widziałem na tym screenie, a to na tym filmiku" Przy jedyńce rozumiem, było coś nowego i trzeba było pomyśleć czy w ogólę kupić. Takie mam zdanie ogólnie na tamat zbytnim interesowaniem się grą nim wyjdzie nie tylko U2 ;-)

Odnośnik do komentarza
Ta nowa lasencja Nathana całkiem całkiem ;D

 

Brunetki górą! :thumbsup: . Według mnie Ellena ssie, blond jej w ogóle nie pasuje (niepotrzebnie zmienili jej kolor włosów).

 

O nie, brytyjski akcent, dzięki któremu najwięksi twardziele mówią jak małe dziewczynki, a kobiety jak faceci...

 

Przyznam, że coś w tym jest, zwłaszcza jak się zbyt często słyszy ;) a tak na poważnie, to całkiem fajnie, brytyjska nutka nigdy nie zaszkodzi.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Uncharted 2 - fotki w super jakości :)

 

http://www.frontgracza.pl/2009/01/uncharte...-super-jakosci/

 

Bardzo podoba mi się rozwinięcie mechaniki gameplayu.. Możliwość używania tarczy.. :)... grafika :D i ten helikopter w prawym górnym rogu. Panowie będzie grubo....

Jaki by nie byl Uncharted 2 to trzeba przyznac, ze Naughty Dog to arcymistrzowie kodowania PS3! Moze wiekszosc osob mnie teraz zmiesza z blotem, ale wedlug mnie te screeny deklasuja nawet graficznego arcykillera - Killzone 2! :lol:

 

Swoja droga po U2 oczekiwalem czegos innego. Myslalem, ze ND zrozumialo narzekania graczy i tym razem odda w nasze rece przygodowke z krwi i kosci. Na screenach widac jednak, ze ponownie czeka na nas masa strzelania i pewnie niewielka ilosc prymitywnych zagadek. Dodatkowo potwierdzono juz, ze nie bedzie nurkowania, o ktorym marzylem grajac w Drake's Fortune. No i pewnie znowu nie bedzie walk z bossami i jakąś zwierzyną - walki z aligatorami w RE5 prezentuja sie kosmicznie za*ebiscie! No, ale nie watpie ze U2 bedzie swietna gra, a to jest przeciez najwazniejsze. Czekam z wypiekami na twarzy na kolejne konkrety i szukam szczeki po obejrzeniu screenow.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem w stanie uwierzyc ze to moze tak wygladac. Za dobrze i za ladnie. Tym bardziej ze nie ma zadnych symboli amunicji czy broni w zadnym rogu... Podobniez zero HUDa.

 

To moga byc cutscenki. Juz cutscenki z Heavenly Sword zabijaly wiec spokojnie radze ochlonac. Gra zapewne bedzie swietna jak na Uncharted przystalo. No i faktycznie wyglada, ze bedzie to Uncharted a nie Tomb Raider - czyli strzelanka w ciekawych okolicznosciach przyrody raczej niz gra przygodowa z zagadkami.

Odnośnik do komentarza

http://www.widgamer.com/news-ps3-uncharted...mages_7961.html

 

nowe obrazki ponoć bezpośrednio z gry,zero rendera.

 

jeśli faktycznie to tak będzie wyglądało to Killzone2 pod koniec roku będzie mgół się czuć zagrożony jeśli chodzi o grafikę :blink: w każdym razie PS3 i Cell się nam rozkręca :)

 

ps.szkoda,że nowej laseczki ani razu nie pokazali z przodu na tych fotach :(

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

może na razie skupiają się na dopracowaniu tyłeczka ;) chociaż patrząc na efekt to jeszcze trochę muszą popracować ;)

 

z drugiej strony Elena w grze wyglądała słabo w porównaniu do przerywników na których mogła się podobać, mam nadzieję że tutaj bardziej popracują nad tą nową panną żeby nie było lekkiego niesmaku i sporej rozbieżności pomiędzy grą a przerywnikiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...