Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem moderatorów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego jedyną formą upomnienia usera na tym forum jest warn? Dlaczego nie można dać komuś pouczenia? (bo też jest taka opcja). Fajnie się wlepia siusiaka warte warny?

SB! SB!

 

Ile razy na PW dostałem upomnienie, bym coś zmienił inaczej warnik. Często wystarczy też szybka edycja posta i tak szybko, jak +20 % się pojawiło, tak szybko znika :).

Odnośnik do komentarza
Dlaczego jedyną formą upomnienia usera na tym forum jest warn? Dlaczego nie można dać komuś pouczenia? (bo też jest taka opcja). Fajnie się wlepia siusiaka warte warny?

SB! SB!

 

Ile razy na PW dostałem upomnienie, bym coś zmienił inaczej warnik. Często wystarczy też szybka edycja posta i tak szybko, jak +20 % się pojawiło, tak szybko znika :).

 

Ja nigdy takiej możliwości nie miałem. Jedynie Stona wykazał się człowieczeństwem i mnie upomniał. Jako jedyny.

Odnośnik do komentarza
Dlaczego jedyną formą upomnienia usera na tym forum jest warn? Dlaczego nie można dać komuś pouczenia? (bo też jest taka opcja). Fajnie się wlepia siusiaka warte warny?

SB! SB!

 

Ile razy na PW dostałem upomnienie, bym coś zmienił inaczej warnik. Często wystarczy też szybka edycja posta i tak szybko, jak +20 % się pojawiło, tak szybko znika :).

 

Ja nigdy takiej możliwości nie miałem. Jedynie Stona wykazał się człowieczeństwem i mnie upomniał. Jako jedyny.

 

Dlaczego nie starasz sie, aby twoje warny zmniejszyc? Masz w Regulaminie opisane, jak to mozna zrobic. Masz juz 80% wiec jeden warn i bedziesz mial bana. Bany sie nie przedawniaja wiec.. decyzja nalezy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

moderacja na forum nie istnieje, albo lubi czytac o stolcu i ogladac wlatce moch.

nie wiem jak to jest ze taki gosc jak wujek jj ma 0%, wchodzisz na forum, idziesz do otwartego grupowca i czytasz o wpychaniu stolca do gardla, przy okazji widzisz jak wiejski eunuch jedzie sobie po jakims malym smarku, juz nawet nie pisze o dowartosciowywaniu sie, bo to chyba glebiej siedzi.

popracujcie nad tym, w realu takich jak on sie po prostu bije po mordzie, tutaj mozna zablokowac.

 

no tak, ale tam moderuje ktos kto zmienil nick na jarzabek.

 

edit2: ogolnie schamienie na forum siega chyba zenitu.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Ale z drugiej strony: czy dzięki temu nie mamy takiego, a nie innego forum? To chyba właśnie ta moderacja niczym policja w Liberty City czyni to forum takie wyjątkowe. No i przede wszystkim userzy, którzy potrafią wykorzystać to w taki sposób, że stwarzają bekę a nie burdel (choć i tak bywa).

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
Dlaczego jedyną formą upomnienia usera na tym forum jest warn? Dlaczego nie można dać komuś pouczenia? (bo też jest taka opcja). Fajnie się wlepia siusiaka warte warny?

SB! SB!

 

Ile razy na PW dostałem upomnienie, bym coś zmienił inaczej warnik. Często wystarczy też szybka edycja posta i tak szybko, jak +20 % się pojawiło, tak szybko znika :).

 

Ja nigdy takiej możliwości nie miałem. Jedynie Stona wykazał się człowieczeństwem i mnie upomniał. Jako jedyny.

 

Dlaczego nie starasz sie, aby twoje warny zmniejszyc? Masz w Regulaminie opisane, jak to mozna zrobic. Masz juz 80% wiec jeden warn i bedziesz mial bana. Bany sie nie przedawniaja wiec.. decyzja nalezy do ciebie

Bany jak najbardziej się przedawniają, chyba że o czymś nie wiesz.

 

Niektórym nawet dwa razy ;].

Odnośnik do komentarza

czegoś nie rozumiesz, ban nie ulega przedawnieniu, co najwyżej możemy go cofnąć - ale wcale nie musimy

Milan, może bym potraktował twój post poważnie ale jako że sam jesteś nie lepszy niż wujaszek to pozwolisz że po prostu to zleję

pamiętaj że mógłbym się przyczepić do ciebie za wystawienie warna i blokady userowi w sytuacji kiedy nie miałeś do tego prawa (z wpisu trudno wywnioskować cokolwiek poza twoją osobistą antypatią do dżejdżeja) - blokada jest zdjęta a kwestię warna macie między sobą obgadać (nikomu nic nie narzucam)

 

schamienie? być może, tylko skąd to się wzięło? samo nie wykiełkowało - macie HP taki jaki chcieliście (na tyle na ile) - poziom tam sięga mułu i gnojówki a najpopularniejsze tematy to totalny ściek - ciekawe dlaczego? mod nie podniesie ci poziomu merytorycznego tematu/działu, skoro userom wystarcza obgadywanie facjat innych i tym podobne to widocznie tak już mają

 

chcesz coś zmienić? słucham twojej opinii

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
ja juz prosilem o cos w temacie silnik forum, a ze nikt tam nie zaglada to wyslalem 2 dni temu pmke feniowi.

 

jeszcze tupnij nóżką i walnij pięścią w ścianę, wolisz fochy od rozmowy? luz

 

 

tej, diabeu, ale dlaczego w ogole dyskutujesz?

bedziesz za mna tesknil czy co? no wlasnie.

po prostu wchodze na to forum z przyzwyczajenia, od dawna panuje tutaj kompletne szambo, nie ma nic smiesznego, gimbusy osiagnely poziom infantylnosci maksymalny, najfajnieszych uzytkownikow juz nie ma, albo sie nie udzielaja z wiadomego powodu.

Under juz wysechl, poza tym jak bede chcial jakas plyte albo info, to wejde bez rejestracji, dzial jest ogolnodostepny.

Z tym kim chce mam w wiekszosci kontakt na gg, lub na spamie. Forum w tej formie jest calkowicie mi juz zbedne.

 

I tak tak, wiem, jestem nie lepszy od wujka jj, sam nie jestem smieszny, sam jestem wspolwinny temu co sie tu dzieje, blablabla.

Ja chce tylko zeby mi usunieto moje konto.

 

mozecie powiedziec teraz Mike'owi Pattonowi ze nie mam tego dvd Naked city, niech w koncu spokojnie zasnie, i zaprzestanie pisac mi pmki ;]

 

a jak chcesz rozmowe to zagadaj na gg, tylko co mam ci napisac, masz ponad 3 dychy i chcesz wiedziec jak ratowac forum dla konsolomaniakow ;]?

 

zara ktos napisze ze napisalem elaborat zeby zwrocic na siebie uwage, du,pa tam.

 

pozdrawiam.

jak mozesz diabeu to sam mi usun konto, bo feniu chyba jest zajety.

Odnośnik do komentarza

aj się pieklisz, niepotrzebnie

 

konta ci nie skasuję, z czystej złośliwości

i żeby nie było jak z katem robertem co to wpierw strzelił focha a potem wrócił jako ....

 

tego nie potrzebujesz, tamto masz na gg, forum ci zbędne a tak się wściekłeś na jj jakby ci na dziecko napluł ;]

 

 

zluzuj, pogadamy na gg

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
aj się pieklisz, niepotrzebnie

 

konta ci nie skasuję, z czystej złośliwości

i żeby nie było jak z katem robertem co to wpierw strzelił focha a potem wrócił jako ....

 

tego nie potrzebujesz, tamto masz na gg, forum ci zbędne a tak się wściekłeś na jj jakby ci na dziecko napluł ;]

 

 

zluzuj, pogadamy na gg

 

haha, ale ja sie nie wscieklem na jj'a, ja po prostu chcialem byc zlosliwy wobec niego, tak dla czystej zlosliwosci, myslisz ze ja przed kompem sie wkurzam ze jj pakuje 17latce w kakao?

no Ty wyluzuj ;]

jezu sicku po prostu chce juz sobie stad isc, i musze miec skasowane konto bo inaczej bede tu wlazil i klikal jak debil na tematy szukajac nadaremno czegos co mnie zainteresuje, moze zdziadzialem, moze juz mnie to nie bawi, jak gadam z janolem to mial to samo.

Boje sie ze bede tak jak on tez wygladal. ratunku.

 

 

kotek.jpg

PLEASE KILL ME

Odnośnik do komentarza

Wiesz w czym problem Milanie? Wchodząc na forum zaprzyjaźnia się z obecnymi ludźmi, wchodzi się w "ich" klimat, tworzy się własne więzi i język. Gdy odchodzą znane Ci osoby, a pojawiają się nowe, które tak a nie inaczej się wypowiadają, to pojawia się nowy styl pisania. Znika Twoje towarzystwo, z nowym nie jest jak ze starym i dlatego każdemu forum chu,jowieje po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...