Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem moderatorów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moze mi ktos zdjac warny...

 

mam 16 czerwonych... co daje w sumie 320% i 13 zielonych co daje -260% czyli bilans jeśli dobrze liczę powinien być 60%. O ile się nie mylę powinienem mieć tylko warna od Urala i 2 warny od raptora. Jeżeli się mylę, to prosze mnie wyprowadzić z błędu, do tego warn od Urala jest już nieważny bo od ponad/conajmniej 3 miesięcy nie prowadzę wojen konsolowych i jedyne co to dyskutuje w odpowiednich działach na forum PS3. Plus udzielam się aktywnie w newsach i trophies. Warny od Raptora też są bezpodstawne, gdyż przestałem się udzielać w Halo arenie to raz, a dwa tylko ja tam byłem karany za spam, podczas gdy spamują tam wszyscy. Prostym rachunkiem powinienem mieć 0% i być stawiany jako przykład idealnego usera!

 

 

Pisalem w tej sprawie do admina Feniksa, ale mnie zignorowal.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Pierwszy powod ze nie zasluzyles. A kolejny to taki ze w PMkach do mnie uzyles slow takich jak:

Pacan, (pipi), smiec, modarator z dupy etc. No to popatrz jakos tak ciezko mi jest sciagnac te warny.

 

Stona badz czlowiekiem :*

 

Za pytona i lola nie dam ci warna, ale moze ktos sie zlituje, w koncu to obraza jest nie?

Odnośnik do komentarza

W przeciwieństwie do wielu niezadowolonych forumowiczów zabrzmię na pewno zaskakująco, ale takie jest moje zdanie o inkwizycji. Muszę przyznać, iż to dobre zdanie i nie ma na celu wazeliniarstwa, tylko czyste i obiektywne stwierdzenie faktów. Jedziemy...

 

Mendrek zdjął mi ostrzeżenie na święta i jestem czysty! Hura! Mówcie co chcecie, ale ja do władzy nic nie mam, kiedy mam dostać, dostaję i co najważniejsze wiem za co, doskonale zdaję sobie z tego sprawę, a kiedy nie mam dostać, po prostu nie dostaję. Według mnie i co najważniejsze podłóg MNIE moderacja działa bardzo prawidłowo, co sobie niezmiernie cenię. Oczywiście, że wszyscy jesteśmy tylko omylnymi ludźmi i z pewnością jeden z drugim userem mogą mieć pretensje do jednego czy drugiego strażnika, ale ja takowych nie mam, nie uświadczam głupich ostrzeżeń, więc złego słowa nie jestem w stanie o nich powiedzieć. Niezależnie kto by to był np. Mendrek, Diabeu czy nawet nielubiący mnie Michaelis. ;0

 

Pozdro600

 

 

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość el becetol

"Post wrzucam na prośbę użytkownika Abdul, ma blokadę na pisanie postów.

 

Abdul:

chciałem inteligentnie(przynajmniej spróbuję) ,z podaniem przykładów skrytykować moderatora Słoika. podam dwa przykłady. w którymś temacie , bodajże w "czy chodzisz do kościoła" napisałem że jestem wierzący-niepraktyjkujący. chwilke później uzytkownik Milan(znajomy Słoika) pisz ze wierzacy-nieptraktyjkujący to najwięksi debile. odpowiadam oko za oko ząb za ząb.cośtam odpisuje , dodając owego"debila" w kierunku Milana. dostaje warna za "obraze Usera w HP".kabaret i śmiech na sali. jeszcze usera z dużej litery co by podkreślić jak to sie kochają.

 

drugi przykład.dział o polityce.użytkownik Keymarker w kierunku mojej osoby a także użytkownika el becetola rzuca określenie "czubek". odpisuje standardowo ,oko za oko. odbijam czubka w kierunku Keymarkera.oczywiściie dostaje warna "za czubka" i blokade pisania postów, Keymarker oczywiście nie, pomimo ze użył tego określenia pierwszy , w dodatku do dwóch osób , a także sprowokował to że odpisałem tym samym.

 

zgodnie z tematem wyrażam swoją opinie : uważam ze Słoik jest to jeden z najgorszych moderatorów na forum. na maxa stronniczy i nieobiektywny. propozycja zmian : zabranie mu moderatorki gdyż ma problemy z jej obsługą

 

proszę o komentarz działania moderatora Słoika , najlepiej kogoś z góry , choć chętnie poczytam co sądzą userzy forum o tego typu sytuacjach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...