Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem moderatorów


Rekomendowane odpowiedzi

"... Ja mam jednak w tej kwestii związane ręce. Musiałbyś skrobnąć do Fenixa w tej sprawie, choć tak między nami nie sądzę, by to wiele dało. Po prostu na tym forum jest pewna grupa użytkowników, których zaczepki najlepiej ignorować, bo i tak stoją - że tak powiem - "ponad prawem", a próby ich zwalczania zawsze się kończą tak samo, tj. bez większych dla nich konsekwencji. Taka to smutna rzeczywistość. Gdyby to zależało ode mnie, to na tym forum już od paru lat by ich nie było."

Jakie osoby są niby ponad prawem? Proszę wymienić, bo takie dywagacje typu "ktoś tam, kiedyś tam" bez podania konkretów to o kant wiadomo czego.

Sam znam osobiście kilku adminów i jakoś nie mam parasola ochronnego i jak trzeba było to mnie na ziemię sprowadzano.

Trzeba przyjąć na klatę co jest i nie płakać.

Osobiście uważam, że część osób prowokuje, a potem wielki płacz i to jest żenujące. Dystansu panowie wam potrzeba.

Przeczytałem masę rzeczy na swój temat od takiego el betacola i Milana i co? I nic. Chwilę powierciło w doopie i minęło.

Zresztą pierwszego ignoruję, a drugi mnie bawi swoimi podjazdami (i moimi "napinkami").

Panowie przełknąć bolca i dać sobie spokój. Gdyby warny/bany były ewidentnie lewe (znajomości/uprzedzenia/ itd.) to na 666% administracja by się tym zajęła. Dostałem raz warna, bo zbyt pojechałem moderatora (i to na PW), ale minęło trochę czasu i warn zniknął.

 

Jeszcze raz powiadam: Dystansu panowie wam potrzeba.

 

Każdy ma inną wrażliwość i inaczej reaguje. Ja usłyszałem w życiu chyba wszystkie permutacje bluzgów jakie mogą powstać (głównie od przyjaciół hehe) i mało mnie rusza, że jakiś X czy Y napisze coś na mój temat. Forum to forum i trzeba przywyknąć, że tutaj jest jak w życiu. Raz dostaniesz kopa w głowę innym razem bukiet kwiatów. Naprawdę się przejmujecie tym co inni (nieznani) wam ludzie o was piszą? Przejmować się trzeba tym co mówi rodzina/przyjaciele czyli osoby które się najbardziej liczą i są ważne w waszym życiu, a nie jakimiś tanimi podjazdami zakompleksionych smarkaczy z kiełkującym wąsem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

takie dywagacje typu "ktoś tam, kiedyś tam" bez podania konkretów to o kant wiadomo czego.

weź się chłopie zlituj, daje dwa przykłady, biało na czarnym , nikt się do nich nie potrafi najnormalnie w świecie odnieść , pisząc cokolwiek innego byle nie o tym a ten jeszcze takie rzeczy pisze

 

Przeczytałem masę rzeczy na swój temat od takiego el betacola i Milana i co? I nic.

o widzisz , i ja się z tym zgadzam w pełni. I NIC. no chyba ze w niektórych przypadkach wkracza pan boski moderator słoik.więc dystansu to trzeba ale nie mnie.

 

Gdyby warny/bany były ewidentnie lewe (znajomości/uprzedzenia/ itd.)

gdyby ? w obu przypadkach to oczywista oczywistość , czemu zresztą sami zainteresowanie nie zaprzeczą i nie zaprzeczają.

 

Każdy ma inną wrażliwość i inaczej reaguje. Ja usłyszałem w życiu chyba wszystkie permutacje bluzgów jakie mogą powstać (głównie od przyjaciół hehe) i mało mnie rusza, że jakiś X czy Y napisze coś na mój temat....Naprawdę się przejmujecie tym co inni (nieznani) wam ludzie o was piszą?

 

dokładnie, zgadzam się znowu. nawet dodam ze w przypadku łukasza żadnych bluzgów nigdy nie było(bluzg -wulgaryzm, przekleństwo ?).

 

wiec ja się pytam ponownie za co dostałem warna i blokadę na pisanie postów ? czemu nikt się nie chce odnieść do dwóch przykładów moderowania słoika które podałem ? macie ciche dni ?

Edytowane przez Abdul
Odnośnik do komentarza
a blok na posty to bym ci utrzymał

no, tak by było najwygodniej. znana , skuteczna metoda. zamknąć usta i ukręcić łeb sprawie. skąd ja to znam.

 

jeśli dwa oczywiste przykłady które podałem do ciebie nie przemawiają to tylko świadczy o tobie. zawsze jedna opinia więcej.

 

układ jednak istnieje

jednak ? a ktoś kiedyś w to wątpił ?

Edytowane przez Abdul
Odnośnik do komentarza
wiec ja się pytam ponownie za co dostałem warna i blokadę na pisanie postów ? czemu nikt się nie chce odnieść do dwóch przykładów moderowania słoika które podałem ? macie ciche dni ?

Blokadę (jak i warny) nie dostaje się "za co" tylko "po co". Warny to nie są kary, tylko środki wychowawcze, mające na celu zwrócić uwagę w sposób skuteczny userowi na jego złe zachowanie, i sprawić by zachowywał się dobrze i zgodnie z regulaminem (oraz netykietą w dyskusjach i tematach jej wymagających). Jeśli user jednak jest recydywistą, warny służą jako składowa decyzji o banie i wyeliminowaniu takiej osoby ze społeczności. Blokadę dostaje się by ochłonąć, i nie prowokować, niszczyć tematu, i łamać regulaminu. W ciągu dni blokady jest czas też do namysłu.

 

Widocznie któreś z tych warunków spełniłeś. Możesz być jednak dumny, że dzięki temu na forum jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
Osobiście uważam, że część osób prowokuje, a potem wielki płacz i to jest żenujące. Dystansu panowie wam potrzeba.

Przeczytałem masę rzeczy na swój temat od takiego el betacola i Milana i co? I nic. Chwilę powierciło w doopie i minęło.

 

mnie caly czas werci:

 

kroolik: Z zarobkami podchodzącymi do 3000 nie uważam, że mi się nie powiodło.(...)

Do tego mieszkanie, za(pipi)ista przyszła żonka, hobbyrogram w tv , organizacja turniejów, współpraca z firmą Microsoft i EA, zaproszenia na wyjazdy,pokazy gier i konwenty, inteligentni przyjaciele na których zawsze można liczyć i vice versa, ogrom znajomych w tym z znanymi muzykami i artystami, prawnikami, policjantami, kontakty w gazetach codziennych i radiu, wiele życiowych pasji i zainteresowań, poukładane życie... czy ktoś taki może być zazdrosny o sukces, władzę czy wpływy?

 

i nie chce przestac, nie pisz ze Cie osmieszam, nie muze Ci wcale pomagac, sam robisz z siebie posmiewisko.

Odnośnik do komentarza

mendrek udajesz ze ci pm nie doszła ? co z moim warnem od ciebie ? nie uważasz ze czas go zdjąć ? 27 06 2007 , "niepotrzebny offtop", nawet nie wiem gdzie i za co(ale na pewno była sodoma i gomora !). trochę czasu minęło , co ?

 

2. Moderatorzy zobowiązani są...oraz podchodzić do wykonywanych zadań jak najbardziej bezstronnie.

 

prawda Karol ? aż się boje jak słoik się odniesie do sprawy z Milanem na początek , w kontekście tego punktu.

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik
Słoik, tak czy siak odnieś się do warnów Abdula, bo ominąłeś temat, a ja sam jestem ciekaw jak tam Twoja forumowa żydomasoneria funkcjonuje :)
Po prostu zroblem to w innym temacie, a tutaj nie chcialem sie juz powtarzac. No ale łap: najpierw, post kejmejkera:

 

Może jakiś mod tych czubków uspokoić ? Jedna grupka rozmawia o okupie, a druga sam nie wiem o czym - jakieś marne beki sobie wymyślają, zwyzywają sięod SB-ków, jeżdżą po starych. Miałem nadzieję na jakieś normalne wypowiedzi w tym temacie. Był jakiś czas spokój, a teraz el becetol i Abdul są gwiazdorami no. 1.

 

A teraz za co Abdul dostał warna (moj post do Abdula).

 

Ale mnie to nie interesuje, czy Ty mnie uważasz, za bezstronnego moderatora. Ty nikogo, kto Ci da warna, nie uwazasz za bezstronnego.

 

I wtedy błądzisz o jakichś znajomosciach, kolesiostwie, etc. Nawet ten cytat z PMki, która to rzekomo przysłał Ci administrator, jest dobrany tendencyjnie. To tekst Urala, ale odnosił się do żółwików, z których to większosc jest juz zbanowana.

 

Ja nie musze nic udowadniac, przeczytaj pare swoich postów w HP.

 

CYTAT

prosił cię ktos o pożal się boże koemnatrza czubku ? napisz coś o polityce albo won z tematu. wyjedź już dzisiaj , bez ciebie bedzie lepiej w kraju i w tym temacie.

CYTAT

becetol mi pisze w sekrecie i tajemnicy ze ukasz komunistyczny "czesto zapedza sie w jakies idiotyczne teorie, ze nie mam po prostu ochoty zaprzeczać. Sam sie wkrecił to nei będe odkrecał".na pewno nie ma nic pzreciwko zebyb tę treśc ujawnił xD ;p ? ?! chytry_.gifno. dostałewm to na pm ale wrzucę tutaj zebyście nie myśleli sobie ze hoho no xD zdrowie krowie . ale afera . ide spać bo szumi.

CYTAT

z drugiej strony , można zastosować logikę kacapa, co już było demonstrowane w tym temacie, i stwierdzić ze przecież nie ma dowodów i wyroku sądu i w ogóle wiec o co chodzi jakby xD

CYTAT

ukasz powiedz ojcu czy tam wujkowi sbekowi ze namierzyli nie tego gościa co tzreba. tyakiej pomocy na forum to nie potrzebujemy

 

W każdym poście marna zaczepka, prowokacja (np. "logika kacapa", jasna aluzja do lukasza) albo insynuacja. Lukasz komunistyczny, Ojciec Sbek, "Prosil Cię ktos o pozal sie sie boze komentarz", "bez ciebie bedzie lepiej w kraju i w tym temacie", etc.

 

To Twoich chyba 5 (albo 6), ostatnich postow.

 

No i szersze uzasadnienie mojego toku rozumowania:

 

Edytowałem swoj wpis jeszcze przed Twoim postem (wiedzialem, ze ktos sie moze tego przyczepic, wiec zrobilem to gdy przeczytalem jeszcze raz swoj post) - zresztą to nie ma znaczenia. Bo i tak wyrwałeś zdanie z kontekstu (a z niego jasno wynika, ze tylko za slowo 'czubek' Keymaker by warna nie dostał).

 

W ogole, calą sytuacje wyrwałeś z kontekstu. Jak to masz w zwyczaju. Facet miał dobre intencje, probowal uspokoic sytuacje. To potraktowalem jako okolicznosc lagodzaca. Ty wrecz odwrotnie - zapragnales zostac siewca zametu prowokujac; przy okazji nazwales ojca lukasza Sbkiem i na samym koncu Keymakera czubkiem.

 

W Twoim przypadku, nie widze zadnych okolicznosci lagodzacych. Prowokujesz, insynuujesz, wyzywasz. W dodatku, nie widac zadnych szans na poprawe.

 

Teraz rozumiesz, dlaczego zebrales 20%? Wytlumaczylem to najjaśniej jak potrafię.

 

Sorki, wlasnie zauwazylem, ze linki srednio dobrze dzialaja.

 

edit: dla mnie to wyjasnia wszystko, nie chce mi sie juz dalej niczego komentowac, bo po prostu nie mam juz sily ani nawet ochoty, powtarzac sie w kolejnym temacie (wczesniej bylo 'pieprzenie').

Odnośnik do komentarza
i ty mi piszesz o tendencyjności ? wklejasz na dzien dobry mój post z "czubkiem" co było odpowiedzą na zaczepkę keymarkera na którą wspaniały moderator nie raczył zareagować. żal. na szczęście są bardziej obiektywne i bezstronne osoby na tym forum niż ty smile.gif pisz co chcesz , może ktoś w te twoje argumenty uwierzy. te moje przytyczki to jest pryszcz, Milan pisze do mnie debil a ty mnie a nie jemu wystawiasz warna ? i wyskakujesz z takimi cytatami gdzie nawet bluzga niema ? xD

 

np. gość płacze ze " jak PiS, lub jakaś jego pochodna, dojdzie do władzy - wyjeżdżam z tego kraju do Szwajcarii "

 

odpisuje:

...wyjedź już dzisiaj , bez ciebie bedzie lepiej w kraju i w tym temacie....

 

a słoik to dokłada do argumentów za warnem który mi wstawił , jako moja na maxa agresywna kontra , zaczepka, prowokacja , bluzg , pyskówka i kto wie co jeszcze.

 

słoik , sięgnąłeś dna.

Edytowane przez Abdul
Odnośnik do komentarza

Nie no z tym ostatnim, to już przesada. Nie widzę w tym nic ostrego i akurat Abdul trafnie odpowiedział na tekst ze Szwajcarią. Wracając do moderatorów i ich pracy, to tak jak pisałem, nic do nich nie mam ani też większych zastrzeżeń, spójrzcie w podforum "zimny łokieć" i tamtejsze tematy. Mała spiętka z Mlokonem, pisał mi, że jestem "popier.dolony", ja również nie pozostawałem mu dłużny, ale wszystko spokojnie ucichło. Ja nie mam pretensji do niego i mam nadzieję, iż on nie ma pretensji do mnie. Typowe podjazdy, Kubaa wszystkiemu się przyglądał i pisał "ogarnijcie te tematy jakoś" ;p nie porozdawał "prezentów", a mógł... jestem przekonany, że jakby porozrzucał to sprawiedliwie, ale nie porozrzucał nikomu i też jest sprawiedliwie. xD

 

Abdul, wyluzka <faja>

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Abdulu ty mój kochaniutki, warny to nie są produkty ulegające przeterminowaniu "ot tak, bo tak". Na razie to nie widzę powodów bym miał je ściągnąć, chociażby dlatego że nadal nie wiesz za co dostałeś i czemu, a także do czego służy. Zresztą ostatni Twój warn podchodzi też pod offtop, wszak schodziłeś nie na tematy polityczne w temacie o polityce. Przyjrzę się jednak innym Twoim działaniom i ocenię czy powinienem zdejmować, czy nie :) Jednocześnie dziękuję, że przypomniałeś mi o swoim warnie.

 

Moja rada: zachowuj się dobrze, a warnów nigdy nie będzie.

Odnośnik do komentarza

3. Użytkownik upomniany ostrzeżeniem winien jest naprawić szkodę jaka wyrządził. Może się to odbyć poprzez.... edycję swojego wpisu lub poproszenie moderatora o skasowanie zamkniętego tematu.

 

4. Użytkownik po naprawieniu szkody może zgłosić ten fakt moderatorowi (lub osobie która wystawiła mu Ostrzeżenie) i wnieść o cofnięcie Ostrzeżenia.

 

dajesz Karol , powiedz gdzie to i za co , wrzuć tutaj. zaraz naprawię szkody. na pewno też chętnie ludziska zobaczą za co można dostać warna który po 2 latach jest nie do zdjęcia a jego treść to "niepotrzebny offtop". panie obiektywny.

Odnośnik do komentarza
3. Użytkownik upomniany ostrzeżeniem winien jest naprawić szkodę jaka wyrządził. Może się to odbyć poprzez.... edycję swojego wpisu lub poproszenie moderatora o skasowanie zamkniętego tematu.

 

4. Użytkownik po naprawieniu szkody może zgłosić ten fakt moderatorowi (lub osobie która wystawiła mu Ostrzeżenie) i wnieść o cofnięcie Ostrzeżenia.

 

dajesz Karol , powiedz gdzie to i za co , wrzuć tutaj. zaraz naprawię szkody. na pewno też chętnie ludziska zobaczą za co można dostać warna który po 2 latach jest nie do zdjęcia a jego treść to "niepotrzebny offtop". panie obiektywny.

 

Nie pamiętam takich rzeczy. Być może nawet tego już nie ma, albo moderator to sam usunął, gdyż Tobie się nie chciało. W takim przypadku - sorry Batory, musisz się starać inaczej :) Kismet, chciałoby się rzec ;)

 

Ps. Wyluzuj, mówiłem że muszę przejrzeć Twe posty, żeby ocenić. Zawszę tak robię :) Nic od razu.

Odnośnik do komentarza

Wyluzuj, mówiłem że muszę przejrzeć Twe posty, żeby ocenić

 

bezczelny. gdzie i komu ? koniowi zameldowałeś ? teraz jak naciskam to ojej , przeciez jestem fajny Karol i muszę posprawdzać.

 

szczurek skoro tak to sorry, cofam.wybacz ale znając karola i w tej sytuacji...

Edytowane przez Abdul
Odnośnik do komentarza
PS. o bezstronności, myśleniu i rozważeniu tego co piszesz, też możesz zapomnieć :admin:, nie licz też na jaką kolwiek logikę

 

Twoje posty w tym temacie troche podjezdzaja hipokryzja - bo jeszcze nie tak dawno sam napisales PMke do jednego z Adminow o przyjecie na jak to ujales "stanowisko" moderatora w dzialach PS3, X360 i GTA.

Tak wiec skoro moderacja na tym forum jest taka zla jak to teraz wypisujesz(a taka sama byla pol roku temu, rok, trzy etc.) to kompletnie nie rozumiem czemu chciales wejsc w nasze szeregi?

Rozumiem, ze skoro Twoje "podanie" zostalo odrzucone(w tajemnicy powiem Ci, ze bylo to szybernascie do zera) to teraz nic sie kupy nie trzyma, prawa jungli i wogole faszyzm?

"podania" nie chce mi sie tu wklejac bo nie chce Cie do konca pograzyc.

 

nie licz też na jaką kolwiek logikę

 

a propos logiki - to kompletnie jej nie wiedze w Twoim zachowaniu

 

 

do widzenia :cmok:

Odnośnik do komentarza

xD

 

Abdul wyluzuj, bo i tak Cię zgnoją, a ta cała moderacja to i tak się kupy nie trzyma, gorsze to dziadostwo niż nasz Sejm. Walczyć nie ma co, wiem bo próbowałem. Przyzwyczaj się, tutaj panują prawa jungli.

 

 

PS. o bezstronności, myśleniu i rozważeniu tego co piszesz, też możesz zapomnieć :admin:, nie licz też na jaką kolwiek logikę

 

Do widzenia :cmok:

 

przez wzglad na to, ze Ty to napisales, nawet nie ma jak tego skomentowac ;/

wyjdz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...