Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem moderatorów


Rekomendowane odpowiedzi

haha, ale ja sie nie wscieklem na jj'a, ja po prostu chcialem byc zlosliwy wobec niego, tak dla czystej zlosliwosci, myslisz ze ja przed kompem sie wkurzam ze jj pakuje 17latce w kakao?

no Ty wyluzuj ;]

 

Wiesz co Milan, myslalem, ze jestes zlosliwy a ty zwyczajnie jestes dziwny. Ale mysl co chcesz do licha, twoja sprawa. Dalej tylko nie wiem za co ten warn i blokada? Ze w "wladza kobiety pieniadze" pisze zlosliwie i sie draznie? Kto to do licha odbiera na serio? I z jakiej paki warn skoro ty tam nie moderowales? Ze cie draznilem to wiem, ja tam twoje wrzutki zlewalem i dalej tak robie ale jakies rozgraniczenie by ci sie przydalo, stary. Pozdro!

 

Btw. moze mi ktos tego warna zdjac? teraz juz nigdy nie skontaktuje sie z milanem. ;)

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość bawołu 2:zemsta matadora
...a ta cała moderacja to i tak się kupy nie trzyma, gorsze to dziadostwo niż nasz Sejm. Walczyć nie ma co, wiem bo próbowałem. Przyzwyczaj się, tutaj panują prawa jungli.

 

PS. o bezstronności, myśleniu i rozważeniu tego co piszesz, też możesz zapomnieć smile_adminpower.gif, nie licz też na jaką kolwiek logikę

 

może nie "cała" ale ogólnie się zgadzam.

 

Odnośnik do komentarza
Gość jarząbek

Wy sobie robicie jakies jaja?

 

A jesli chodzi o to, co wypisują tutaj niektorzy to jest to chyba szczyt hipokryzji. Schamienie na forum? No sorry, a kto od zawsze marudzi, że moderatorzy podchodza do obowiazkow zbyt powaznie, warnują za wszystko, nie ma luzu, itd. Kto organizował akcje pod tytułem "poszarzyjmy na kacik smakosza", kto po kazdym, kto sie z Nim nie zgadza jedzie równo z trawą nie przebierając w srodkach, kto dla zabawy jako moderator wywalał 'randomowe' posty z WKP, kto wiecznie i w sposob wybitnie chamski szydził z Mendrka w kazdym mozliwym miejscu (jak np. karta warnow), kto dał ostrzezenie o tresci "knebel dla prostaka" Wujkowi JJ, kiedy w zadnym razie nie mial do tego prawa ze wzgledu na funkcje?

 

Tak, tak to wszysto zrobiła osoba, o ksywie "Milaneze".

 

Bez kitu.

 

Temat zamykam. Juz od jakiegos czasu inteligentnej krytyki tutaj nie widac.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

ja tak w sprawie Barteza. O ile jego gimbusowy poziom w(pipi)iał i śmieszył na zmianę, tak tekst Grigora sprzed paru dni że bartek jest na równi pochyłej, a teraz wlepienie bana za normalny wpis jak na poziom undergroundu (który jak wiadomo rządzi się swoimi prawami) to dla mnie śmiech na sali. Ja rozumiem jeszcze jakby Obso się naskarżył, że mu bartosz perfidnie spamuje, ale tak to wyszła niezła prywata ze strony admina.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

Ogólnie bany na tym forum to żart. Banowane sa osoby ktore w jakis tam sposob prowadza dyskusje, a najwiekszy flejmerzy to moderatorzy i ich wlizodupy. Dla porównania wystarczy poczytac jak wygladały dyskusje jakiś czas temu (rok, dwa, trzy lata, nie mówiąc o wczesniejszych) i zobaczyć, że ci ktorzy te dyskusje prowadzili teraz pod nickiem maja czerwona czaszke. Postuluje zmiane modów. (tak, wiem że trafi to w próżnie)

 

 

Odnośnik do komentarza
Hyde Park to nie śmietnik, którym wyraźnie chcielibyście by był...

 

Pytanie jak najbardziej serio - dlaczego nie może być śmietnikiem? Znaczy taki jak kiedyś, bardziej na luzie... W końcu to jest HYDE PARK, w oryginale angielskim się właśnie gada o du.pie maryni i obraża królową. Naprawdę, to jest trochę bez sensu by ograniczać tutaj ludzi, jaki to ma cel? Dlaczego nie może być więcej luzu, bo co? Internet się zepsuję? Komu to przeszkadza, że lecą jakieś (pipi)y i lekki, co ważne ŚMIESZNY spam? Jasne jest, że jakieś bezsensowne teksty, obrażanie innych, flejm łory itepe tylko w(pipi)iają ludzi, ale to samo działa w drugą stronę - za dużo ingerencji w teksty = zło.

 

To nie jest pytanie do Grigoriego, a raczej Fenixa czy kogoś tam, czyli do tego kto zarządził taką prohibicję na luźną atmosferę.

Odnośnik do komentarza

Ale co Ty myślisz, że nikt nigdy nie był moderatorem na żadnym forum i tylko tutaj są królowie internetu, no i ogólnie jest to ciężka praca? Jeżeli tak to sorry.

 

Jeżeli nie, to wytłumacz mi PO CO jest taka jakaś dziwna nagonka i ograniczenie swobody która jeszcze jakieś dwa lata temu była całkiem inna. Powiem nawet, że był taki okres w którym ktoś się użytkownikami przejmował, a teraz?

 

"Reklamy są i będą bo to nasze forum i możemy robić co chcemy!", "szałtboksa nie będzie i ch.uj", "zmieniamy coś ale nie ważne co, bo to tajemnica i w ogóle nie ważne!", "jedno oko na maroko drugie na kaukaz" oraz "ej, nie mówmy im co się dzieje to może sobie pójdą".

 

Jak chcecie byśmy poszli sobie z tego forumingu to je wyłączcie/pobanujcie wszystkich tych których nie chcecie i powiedzcie wprost, że ich nie lubicie (i tu noł ofens, bo pewnie Grigori pomyśli, że chodzi o Barteza a nie chodzi - także po raz drugi; no offence!).

 

Wiadomo, że (jak zresztą sam pisałem) nie da się każdemu dogodzić, ALE to co się od pewnego czasu dzieje to paranoja.

 

Jeszcze wrócę do tego - "Reklamy są i będą bo to nasze forum i możemy robić co chcemy!", tak samo mogłby powiedzieć Lechu "To mój kraj i ja se je.bne 10000% podatku od oddychania bo mogę robić co chcę!", o czymś zapomina się tutaj, czy tylko mi się wydaję? A wróciłem do tego, bo jest to dobry czas i miejsce - gdybym pisał to wtedy pewnie już miałbym czaszkę pod avatarem, sad but true.

 

edit: No i szacunek dla Ciebie Grigori, za to, że Ty jednak starasz się zmieniać ten trend który polegał na braku informacji ze strony moderacji. <hip hop rhymes>

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

W sumie napisałem znowu długiego posta, ale skasowałem bo... Taka dyskusja nie ma sensu. Jedno czego bym chciał to tych zasr,anych informacji na temat kiedy forum nie będzie działać, a kiedy będzie i innych technicznych sprawach, ale wiadomo, że od Ciebie tego wymagać nie mogę.

 

Ja się nie czuję kneblowany, ale widzę jak inni się powstrzymują i tzw. "potencjał tego forum" się marnuje ;) A przede wszystkim chodzi o rozrywke na forumingach, a nie poprawność polityczną. Od tego drugiego jest nasza klasa czy inne gó.wna.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Grigori mocno wczuł się w nową rolę, ale jakoś nie zauważyłem, by nadużywał władzy. Sprawa dwóch ostatnich banów jest dla mnie klarowna i oczywista.

 

Mimo wszystko uważam, że luzu na forum jest wystarczająco dużo, dzięki czemu można pisać dow(pipi)nie, nawet lekko odbiegając od tematu. Oczywiście mając na koncie 80% jest to niezmiernie trudne, jednak nie ma rzeczy niemożliwych ;].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...