Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem moderatorów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość _Milan_
Ale nie piszę 1344 pm'ek dziennie do żadnego z modów aby mi zdjęli reszty. :] Lizać dupy nie muszę, wyrażam swoją opinię. Tyle. Śmieszy mnie po prostu zachowanie ludzi, którzy przejmują się warnami i tym, że mogą stracić tu konto.

 

_Milan_, idź składaj szafki. Proszę.

 

szafek w to nie mieszaj, prosze Cie.

Odnośnik do komentarza

Ech. Nie lubie jak mi ktos bezpodstawnie grozi i ucina leb sprawie ;] Szczegolnie teraz, gdy ponownie zaczyna robic sie ciekawie. Daj im sie poflamic ;]

 

Edit: @sloik

Skrupulatnosc w pilnowaniu tego forum, ktora Diabeu pokazal w swoim niewinnym zarciku wobec becelota w tym topicu, moze rowniez przerodzic sie w skrupulatne egzekwowanie pkt 2 regulaminu

2. Należy unikać używania słów i zwrotów uznawanych potocznie za wulgarne bądź obraźliwe.

Czego ani sobie, ani wam nie zycze ;]

 

Dlatego pomijajac juz cale to gadanie o niczym. Diabeu ma specyficzny styl pisania, ktory w duzej mierze opiera sie na bluzgach. Nie kazdemu to pasuje, szczegolnie w polaczeniu z faktem, ze reprezentuje tutaj czesc administracji. Mniej bluzgow/obrazania innych userow i bedzie dobrze.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Diabeu nie został Adminem, ze względu na to, ze potrafi pisać sonety.

 

Diabeu zostal Adminem, miedzy innymi dlatego, ze w każdej sprawie jest bezstronny i potrafi ochrzanić nawet swojego niby 'kolege' z forum. A co do stylu, to coz, mozna na to spojrzec tak jak i Ty, a mozna inaczej. Mozna stwierdzic, ze po prostu się nie patyczkuje i wyklada kawe na ławe - to tez trzeba umieć.

 

Bluzgi sa efektem ubocznym, no ale niech pierwszy kamieniem rzuci ten, co nie przeklina od czasu do czasu ;d

Odnośnik do komentarza
Diabeu nie został Adminem, ze względu na to, ze potrafi pisać sonety.

 

Diabeu zostal Adminem, miedzy innymi dlatego, ze w każdej sprawie jest bezstronny i potrafi ochrzanić nawet swojego niby 'kolege' z forum. A co do stylu, to coz, mozna na to spojrzec tak jak i Ty, a mozna inaczej. Mozna stwierdzic, ze po prostu się nie patyczkuje i wyklada kawe na ławe - to tez trzeba umieć.

 

Bluzgi sa efektem ubocznym, no ale niech pierwszy kamieniem rzuci ten, co nie przeklina od czasu do czasu ;d

 

Co racja to racja. Nie mam zamiaru dalej kontynuowac watku bo i nie ma po co ;] Diabeu zrobi jak bedzie uwazal za stosowne, ja chcialem tylko "inteligentnie skrytykowac" ;]

Odnośnik do komentarza

lols smiechowo sie w temacie szafki poskładały, tfu posty.

wg Milana więc, żeby pozostać w temacie bezstronnym, trzeba albo miec samych wrogów, albo pozostac neutralnym - jakiekolwiek znajomości to konszachty i układ ?

Generalnie Twojego posta Milanie, traktuje jako żart i słabą prowokacje :)

 

a co do bezstronności Diabła (co by ontopic było) - jak kto ma wgląd do 'Alei..' to wie, że faktycznie potrafi zyebać każdego, niezależnie od stopnia 'lubienia' (zreszta Diabeu sam zawsze mówi, że on nikogo nie lubi ;]).

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

Kto dał mi ostrzeżenie dn. 7 05 2008, godz. 19:54? Żeby było ciekawiej, nie chodzi o Diabua, jak sugeruje owa reprymenda.

 

Myślałem, że to dee, ale nie odpowiedział na PW, więc to nie on. A zatem, najtęższe umysły tego forum, to zadanie dla Was.

Odnośnik do komentarza

To może ja jeszcze, w ramach offtopu, chciałbym się pochwalić szanownemu gronu moderującemu miłościwie nam panującemu, że nie otrzymałem ostrzeżenia od ośmiu miesięcy, co można uznać za swego rodzaju sukces, gdyż bezsprzecznie dowodzi to o poziomie zaje.bistości mojej skromnej osoby. Całuję rączki.

Odnośnik do komentarza

hehe.

 

 

Mam pytanie na temat sposobu w jaki mozna sobie warny powoli anulowac. Kazdy mod mowi, ze warny sie nie przedawniaja, tylko trzeba "pokazac", ze juz nie reprezentuje sie takich postaw i ze jest sie porzadnym obywatelem. Jeden z moich warnow dotyczyl bodajze zartu o afroamerykaninach w temacie "JOKES". Juz nie mowie o tym, ze mod ktory daje warna za cos takiego, powinien zwarnowac wszystkich, ktorzy dali kawaly o Zydach, itp. Chce sie natomiast dowiedziec jak mam niby sie starac o zdjecie tego warna? Zabic czlonka KKK i dac zdjecie na PM? Rozumiem, ze jesli chodzi o warny za np. offtop, to mod moze ocenic czy dany user juz tego nie robi, ale w niektorych innego typu sytuacjach powinna chyba obowiazywac zasada przedawnienia.

Odnośnik do komentarza
Lucek, to kwestia dobrego smaku. Sam powininieś usunąć tę reklamę.

 

Spoko, z Fenixem wyjasnilismy sobie co i jak na PW i nie ma juz zadnego problemu. Nie widzialem problemu dlatego, ze skoro tyle czasu nikomu obrazek nie przeszkadzal, ba, przeciez nawet engarde nie jest tu uwazane za konkurencje dla pe - to nikt sie nie powinien o niego obrazac. Tymbardziej zaskoczeniem dla mnie bylo wyciecie mi sygnaturki (nie tylko loga e) bez zadnej informacji, nawet glupiej wiadomosci PW. Ale juz wyjasnione, zalatwione wiec luz :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...