Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem moderatorów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość _Milan_
"Post wrzucam na prośbę użytkownika Abdul, ma blokadę na pisanie postów.

 

Abdul:

chciałem inteligentnie(przynajmniej spróbuję) ,z podaniem przykładów skrytykować moderatora Słoika. podam dwa przykłady. w którymś temacie , bodajże w "czy chodzisz do kościoła" napisałem że jestem wierzący-niepraktyjkujący. chwilke później uzytkownik Milan(znajomy Słoika) pisz ze wierzacy-nieptraktyjkujący to najwięksi debile. odpowiadam oko za oko ząb za ząb.cośtam odpisuje , dodając owego"debila" w kierunku Milana. dostaje warna za "obraze Usera w HP".kabaret i śmiech na sali. jeszcze usera z dużej litery co by podkreślić jak to sie kochają.

 

drugi przykład.dział o polityce.użytkownik Keymarker w kierunku mojej osoby a także użytkownika el becetola rzuca określenie "czubek". odpisuje standardowo ,oko za oko. odbijam czubka w kierunku Keymarkera.oczywiściie dostaje warna "za czubka" i blokade pisania postów, Keymarker oczywiście nie, pomimo ze użył tego określenia pierwszy , w dodatku do dwóch osób , a także sprowokował to że odpisałem tym samym.

 

zgodnie z tematem wyrażam swoją opinie : uważam ze Słoik jest to jeden z najgorszych moderatorów na forum. na maxa stronniczy i nieobiektywny. propozycja zmian : zabranie mu moderatorki gdyż ma problemy z jej obsługą

 

proszę o komentarz działania moderatora Słoika , najlepiej kogoś z góry , choć chętnie poczytam co sądzą userzy forum o tego typu sytuacjach.

 

no ja sie z Kubusiem nie lubimy za bardzo ;]

bo np. ja juz nie spamuje, a warny mam.

sloik i mendrus caluja sie na gg, wiec sie dogadali ze moje warny sa betonowe ;/

 

ale w sumie dobrze zrobilw Twojej sprawie, miales kretynskie zdjecie w avie, abdulu.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Nie wiem co user Abdul sobie wyobrażał. Ja tam raportów nie wysyłałem nigdy na nikogo, ale śmieszne jest, że on najpierw jedzie po mnie i po moich starych w dziale o polityce bez zadnych prowokacji z mojej strony a później jeszcze sie dziwi, ze ktos smial mu warna dać i bawi sie w jakies placzliwe sprostowania. No, ale Słoik, zdejmij mu te blokade. On ma kat. E :(

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

No, Abdul jest zawsze poszkodowany ;] 80% ma za niewinnosc. Blokada zdjęta, no ale warn został.

 

Milan... Nie jestes w stosunku do mnie w porzadku, to naprawde, jakos trudno mi tak spokojnie zdjac Ci warna ;] Wybacz. Zreszta to dotyczy wielu osob. Bluzgacie, obrazacie, znizacie sie do takiego poziomu jak chociazby ostatnio Abdul (post el becetola), a potem "zdejmij warna". Naprawde, czasem bywa to ciezkie, zwlaszcza majac w pamieci te wszystkie wyzwiska.

 

Damian321: Nie mialem ostatnio od Ciebie zadnej pmki, ale pamietam, ze kiedys faktycznie pisales i zapomnialem o sprawie. Sorki. Teraz zdejmuje ; )

Odnośnik do komentarza

chcesz mnie słoik zabić śmiechem ? ja się zniżam ? dałem dwa śliczne przykłady do których się nie odniosłeś ani na jotę. ja się zniżam bo ktoś mnie od debila i czubka wyzywa czego oczywiście nie zauważasz ale już chwilkę później takie rzeczy wyłapujesz w moment w moich postach. ładnie próbujesz wszystko przekręcić. to ta słynna socjotechnika ? widzisz mnie to nie zabolało ale czemu to ja dostaję warna ?. z kogo chcesz idiotę zrobić ? aż się boje pomyśleć co by było gdybym to ja pierwszy zaczął wyzywać ludzi od debili i czubków. tradycyjnie, równi i równiejsi ?. wyłożyłem kawę na ławę , czyściutki przykłady , nie jesteś w stanie zaprzeczyć. a ten mi pisze coś że zniżam poziom. chłopie, to w taki przypadku, na jakim ty jesteś poziomie ? jest coś poniżej dna ? jest taka piosenka, "mniej niż zero". i jakich byś bzdur nie odpisał , kto tu wpadnie widzi jak jest.

 

 

towarzyszu łukaszu mój drogi ulubion , nigdy nie nazwałem was ani debilem , ani czubkiem(raz zasugerowałem że jesteś głupi , nie bezpodstawnie). jeśli "czerwony" czy "komunistyczny" was obraża , dajcie znać bo w życiu bym na to nie wpadł po lekturze waszych postów.co do rzekomego jeżdżenia po starych , bluzgania i bóg wie czego jeszcze, zajrzyjmy diabłu w oczy. napisałem tylko i aż "ukasz powiedz ojcu czy tam wujkowi sbekowi ze namierzyli nie tego gościa co tzreba". no po po prostu straszne. ja bym się nigdy za takie coś nie obraził i oburzył, bo mój stary nigdy w sb nie robił , wyzwisk i o przepotężnych bluzgów ja tam nie widzę ;( no ale ok , każdy ma swoją miarę . tak czy siak dam sobie rękę uciąć ze gdyby nie głupia pyskówka i zaczepka Keymarkera i wyzywanie od czubów , w ogóle tematu by nie było. no ale to ponoć ja prowokuje ;( (czym kurfa , czym ?!?!)

 

słoik jest tak płytki ze pomimo dwóch oczywistych przykładów które wyżej podałem potrafi napisać w hp że to ja jestem marnym prowokatorem.

 

bonusik.gadka kogoś z samiutkiej góry:

 

"... Ja mam jednak w tej kwestii związane ręce. Musiałbyś skrobnąć do Fenixa w tej sprawie, choć tak między nami nie sądzę, by to wiele dało. Po prostu na tym forum jest pewna grupa użytkowników, których zaczepki najlepiej ignorować, bo i tak stoją - że tak powiem - "ponad prawem", a próby ich zwalczania zawsze się kończą tak samo, tj. bez większych dla nich konsekwencji. Taka to smutna rzeczywistość. Gdyby to zależało ode mnie, to na tym forum już od paru lat by ich nie było."

 

bez komentarza.

 

jak na razie wypowiedzieli się sami zainteresowani.nie jestem zaspokojony ;(

 

i zgadza się , mam kategorie E więc myślę ze powinienem zostać potraktowany ulgowo. myślę ze usunięcie wszystkich moich warnów i słoika z forum, plus mała rekompensata pieniężna będzie ok.

Odnośnik do komentarza
"... Ja mam jednak w tej kwestii związane ręce. Musiałbyś skrobnąć do Fenixa w tej sprawie, choć tak między nami nie sądzę, by to wiele dało. Po prostu na tym forum jest pewna grupa użytkowników, których zaczepki najlepiej ignorować, bo i tak stoją - że tak powiem - "ponad prawem", a próby ich zwalczania zawsze się kończą tak samo, tj. bez większych dla nich konsekwencji. Taka to smutna rzeczywistość. Gdyby to zależało ode mnie, to na tym forum już od paru lat by ich nie było."

 

dokładnie, bez komentarza

bez podpisu to nic nie znaczy

Odnośnik do komentarza

lol ? to jest to odniesienie do dwóch sytuacji które podałem ? Tokar , akurat twoja opinia jako znajomego słoika mnie nie interesuje w ogóle. już Milan był bardziej zabawny. A fragment który podałem jest od administratora. dla mnie sprawa jest zamknięta.niech każdy sobie oceni sam.

Edytowane przez Abdul
Odnośnik do komentarza
Gość Słoik
lol ? to jest to odniesienie do dwóch sytuacji które podałem ? Tokar , akurat twoja opinia jako znajomego słoika mnie nie interesuje w ogóle.
Ale co ja mam Ci napisać, ze nie dałem warna Milanowi, bo go bardzo lubię? Jak mam się do tego odniesc, skoro to bzdura do kwadratu już od samej podstawy?

 

Chłopie, za każdym razem robisz wielkie halo, jak dostaniesz jakiegokolwiek warna. Masz obsesje na punkcie jakichs ukladow, tajemniczych powiazan i znajomosci. Powtarzasz wielokrotnie swoje bujdy, chociaz masz namacalne dowody, ze:

 

a) Milan mnie nie znosi (przepraszam Robert, ze po raz kolejny - obiecuje ostatni - nawiązuje do Twojej osoby)

b) Keymakera kiedyś sam warnowałem za pojazdy w stosunku do Kasandy (logiczny wniosek, ze gdybym uznał teraz, iz na warna zasługuje, to nie miałbym skrupułów zeby go ukarac).

c) Tokar jest faktycznie moim znajomym (Mam nawet jego nr gg - fejm +10). No tylko pytanie brzmi, co z tego? Jego też warnowałem. Nawet ostatnie ostrzeżenie ma ode mnie.

 

Koncz Wasc, wstydu oszczędź. Z mojej strony, eot.

Odnośnik do komentarza
lol ? to jest to odniesienie do dwóch sytuacji które podałem ? Tokar , akurat twoja opinia jako znajomego słoika mnie nie interesuje w ogóle. już Milan był bardziej zabawny. A fragment który podałem jest od administratora. dla mnie sprawa jest zamknięta.niech każdy sobie oceni sam.

 

sam napiszesz kto to czy ja to mam zrobić? a może ten ktoś się ujawni? czy nie ma na to cochones i jedyne na co go stać to dywagacje na pw?

zresztą o czym tu gadać, jak ten ktoś nawet nie ma odwagi odezwać się w kanciapie gdy jest dyskusja o obecnej "zadymce" - ja tą osobę i jej wypowiedź zlewam

będzie chciała się wypowiedzieć to wie gdzie to zrobić

 

to że cytujesz jakąś wypowiedź osoby z rangą Admini nic nie znaczy, łatwo robić z siebie ofiarę prześladowań - bo to w końcu od wieków było tak że to władza była zła a lud dostawał po ryju za nic i dla zasady

 

twoje posty są permanetnie podszyte prowokacją i aluzjami, nie bądź cwańszy od dzielnicowego bo się skaleczysz

 

 

cytując Los Pierdos - kto jest bez winy niechaj pierwszy pałę zrobi

to co misiek? chapiesz dzidę czy może jednak nie dziś?

 

 

 

Ryo - o to ci biega? :puk:

Odnośnik do komentarza

a co mnie to obchodzi ze sobie zlewasz ? a sobie zlewaj. dodałem to jako "bonus" jak masz problem z czytaniem.a nie jako fundament moich skarg którymi są dwa przykłady ze słoikim do których się nie potrafisz odnieść . wypisujesz różne rzeczy byle nie na temat. joł.

Edytowane przez Abdul
Odnośnik do komentarza
to że cytujesz jakąś wypowiedź osoby z rangą Admini nic nie znaczy, łatwo robić z siebie ofiarę prześladowań - bo to w końcu od wieków było tak że to władza była zła a lud dostawał po ryju za nic i dla zasady

 

twoje posty są permanetnie podszyte prowokacją i aluzjami, nie bądź cwańszy od dzielnicowego bo się skaleczysz

 

Bezik, przeciez on sam to sam wymyslil i napisal a zadnej PM nie bylo, wiesz - taki wywrotowy plan na miare 3 sezonu prizon brejk. A ze widze, ze ciezko kminisz co ryo chcial to sie w twojego rzecznika zabawie - on chce podpis po avkiem "kandydat do bana" i avatar taki jak byl za czasow forum na phpBB. Nie ma za co tak w ogole, ot czasem pomoge zblakanym owieczkom.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

No to ja rozwieje wątpliwości.

"... Ja mam jednak w tej kwestii związane ręce. Musiałbyś skrobnąć do Fenixa w tej sprawie, choć tak między nami nie sądzę, by to wiele dało. Po prostu na tym forum jest pewna grupa użytkowników, których zaczepki najlepiej ignorować, bo i tak stoją - że tak powiem - "ponad prawem", a próby ich zwalczania zawsze się kończą tak samo, tj. bez większych dla nich konsekwencji. Taka to smutna rzeczywistość. Gdyby to zależało ode mnie, to na tym forum już od paru lat by ich nie było."

 

To najprawdopodobniej wypowiedz Urala. Jeśli jednak to nie on jest autorm powyzszych slow, bardzo go przepraszam.

 

Ważniejsze jest jednak to, ze autor powyższego wpisu odnosi się (albo tez "ma na mysli") do sytuacji związanej z żółwikami (świadczy o tym zdanie: "na tym forum jest pewna grupa użytkowników, których zaczepki najlepiej ignorować, bo i tak stoją - że tak powiem - ponad prawem"). Problem polega na tym, że większość forumowiczow swego czasu nalezaca do grupy o kryptonimie "zolwik" ma obecnie bana.

Odnośnik do komentarza
kur.wa mać mam już tego dość <_< ... od x miesięcy proszę "Kubaa__" i "MichAelis" o zdjęcie warnów a oni nie dość że sobie z tego nic nie robią to jeszcze wyłączają skrzynki PM i często mają je zapchane. :krzeslem: Założę się że w ogóle nie czytają moich PM-ek ... grejt :censored2:

 

no to masz problem.

warna masz za obraze uzytkownika, malo tego, dostales go 24 grudnia, piszesz 2 razy w tygodniu, zeby Ci go sciagnac (wszystkie pm'ki dostaje i czytam dla Twojej wiadomosci). ostrzezenie jak Ci NAPISAŁEM, sciagne nie wczesniej niz po pol roku od jego nalozenia. nie becz.

 

Bo wtedy nie bylo +20 ;) tyko kdb

KDB ehehe to byly czasy - wylapalem kiedys od Yohko;] wogole to ile bym dzisial dal zeby miec go znowu w swoim profilu z dumnym podpisem - Kandydat do Bana - szukalem tego gifa, ale nigdzie nie moge go wyhaczyc;/ to jest standardowy gif w phpbb?

 

nie wiem co mnie tknęło, ale tez szukalem ostatnio, nigdzie nie ma ; (

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

O co chodzi z warnem dla Abdula ? Wsm powiedział, że A. zasłużył sobie na warna i, że sprawa zamknięta a później dwa razy ten warna mu zdjął. Tym samym w całej aferze poszkodowany został tylko Keymaker, który nawet nie protestuje a Abdul, który wyszedł bez szwanku a najwięcej bruździł płacze jakby co najmniej bana dostał. Wsm co sie dzieje ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...