Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem moderatorów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie panowie , to nie jest temat o połykaniu. zaraz przyjdzie szczurek i pousuwa niepotrzebne posty jak wyżej a karol porozdaje warny z serii "Niepotrzebny offtop"

 

koso na temat warna z sytuacją z milanem to sie chyba nie doczekasz. coś to strasznie omija. bo cóż by słoik mógł napisać na swoją obronę ? NIC.

 

2. Moderatorzy zobowiązani są...oraz podchodzić do wykonywanych zadań jak najbardziej bezstronnie.

 

widać nie wszyscy.

 

ps.kroolik pojechałeś. po co komu ta cała rekomendacja bawołu ? przecież to obciach

Edytowane przez Abdul
Odnośnik do komentarza

Ok, więc po kolei.

 

16. Absolutnie zabronione jest podszywanie się pod moderatorów/adminów, grożenie innym użytkownikom banem, itp.

 

Więc, z łaski swojej nie łam regulaminu, bo potem znów będziesz miał pretensje, że ktoś ci warna w końcu daje. Nie jesteś nikim więcej, niż takim samym userem jak i reszta userów.

 

Po drugie - nie pamiętam wszystkich warnów, które rozdałem. Nie prowadzę dziennika. Nie traktuję tego forum aż tak wysoko w hierarchii, żebym to robił. Przypomniałeś się - więc robię normalną procedurę sprawdzania, czy user w ostatnim czasie zrozumiał swój błąd i poprawił się.

 

Po trzecie - nie mam tu moderatora, żebym wstawiał warny za "niepotrzebny offtop" :)

 

Po czwarte - ha ha, ludzie wolą rozmawiać o Bawole i połyku, niż o twoich problemach, FAIL XD

 

Ps. Nie myśl, że twoje narzekanie sprawi, że ktoś pod presją wykona jakąś decyzję. Wszystko jest dokładnie analizowane pod wieloma kątami, a w razie kontrowersji decyduje się grupowo.

Odnośnik do komentarza

nie mam pojęcia po co w ogóle wkleiłeś punkt szesnasty regulaminu. masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ? myślę z w ogóle nikt nie ma pojęcia co chciałeś tam przekazać i do jakiej sytuacji to sie odnosi. pomyliły ci się posty ?

 

czy po prostu na siłę próbujesz coś ugrać ?

 

a tak w ogóle to chętnie bym usłyszał twoją opinie na temat dwóch przykładów które podałem. ale się chyb nie doczekam. bo w twoich postach jest o wszystkim tylko nie o tych dwóch przykładach. nie kala się swojego gniazda, prawda ?

Odnośnik do komentarza
panowie panowie , to nie jest temat o połykaniu. zaraz przyjdzie szczurek i pousuwa niepotrzebne posty jak wyżej a karol porozdaje warny z serii "Niepotrzebny offtop"

 

Chciałbym, abyś oduczył się grożenia warnami, nawet w czyimś imieniu.

 

Nie muszę się tu chyba wypowiadać na temat tych przykładów, prawda? Może nie mam ochoty się w to mieszać? Myślę, że wypowiedziałem się na temat Twoich przewinień już dosyć jasno. Ty też wybiórczo traktujesz kwestie w postach, tak swoją drogą :) Zakładam jednak, że tam gdzie się nie wypowiedziałeś, przystałeś na moją ripostę.

Odnośnik do komentarza

jeśli ten fragment, biorą pod uwagę moją sytuacje i dwie ostatnie strony traktujesz jako podszywanie się pod moderatorów/adminów, grożenie innym użytkownikom banem to mi cie po porostu szkoda. na prawdę myślisz ze ktoś to kupi ? słabiutko.

 

tam gdzie się nie wypowiedziałem ? punkt o bawole gdzie "kanciapowiec" pochwala ze w temacie jest pisanie nie na temat. punkt gdzie piszesz ze nie masz tu moderki(bardzo dobrze), czy punkt o tym ze nie pamiętasz warna z przed dwóch lat ? same jakże istotne rzeczy. zresztą, po tobie się dużo więcej niemożna spodziewać. tak zwane lanie wody.nie wypowiesz się , proszę bardzo. nie kala się swojego gniazda, prawda ?

Edytowane przez Abdul
Odnośnik do komentarza
jeśli ten fragment, biorą pod uwagę moją sytuacje i dwie ostatnie strony traktujesz jako podszywanie się pod moderatorów/adminów, grożenie innym użytkownikom banem to mi cie po porostu szkoda. na prawdę myślisz ze ktoś to kupi ? słabiutko.

 

Na pewno nie jest to mile widziane. No ale Ty tego (jak zwykle zresztą) nie widzisz. Ciekawe co by się stało, gdyby Tobie ktoś tak zagroził warnem :)

 

tam gdzie się nie wypowiedziałem ? punkt o bawole gdzie "kanciapowiec" pochwala ze w temacie jest pisanie nie na temat.

 

Gdzie pochwaliłem?

 

czy punkt o tym ze nie pamiętasz warna z przed dwóch lat ?

 

No nie pamiętam, więc cieszę się że zrozumiałeś. Napisałeś, że niby naciskasz to ojej, więc ci odpisałem że nie pamiętałem, to wszystko. Wiesz zresztą dobrze, że twoje płacze mnie nie ruszają. Jeśli kiedykolwiek zdejmę ci warna, to dlatego że ja tak postanowiłem, a nie że ty chciałeś.

 

same jakże istotne rzeczy. zresztą, po tobie się dużo więcej niemożna spodziewać. tak zwane lanie wody.nie wypowiesz się , proszę bardzo.

 

I po co ta doczepka? Nie umiesz bez takich się wypowiadać? Nie dziw się potem, że masz problemy i wzbudzasz kontrowersje. Chyba, że to Twój cel. Ok, ale nie miej potem pretensji tym bardziej, bo to się robi niesmaczne. Poza tym ten temat to "inteligentna krytyka pod adresem moderatorów", a takie doczepki zaniżają poziom wypowiedzi.

 

nie kala się swojego gniazda, prawda ?

Czy ty myślisz, że jedyną opcją mojej odpowiedzi byłaby krytyka moderatorów i tylko dlatego unikam odpowiedzi? Mylisz się i nie czytasz mnie. Nie chcę się w to mieszać i nie obieram teraz tu żadnej ze stron.

Słoik: Mendrek, daj sobie spokoj. To naprawde dobra rada.

Odnośnik do komentarza

właśnie, inteligentna, twoich postów tu w ogóle nie powinno być mendrek. piszesz o zaniżaniu wypowiedz podczas gdy połowa postów na tej stronie tak zaniża ten temat ze tu już jakiekgokolwiek poziomu chyba niem. i nie zaczepka którą wszędzie obsesyjnie widzisz w moich postach. to po prostu moja opinia na twój temat, obiektywna , nawet nie próbowałem być złośliwy.

 

jeśli nie pochwaliłeś , to po co to w ogóle wrzucałeś w tak poważnym temacie. co chciałeś nam zasugeroiwać karolku ? :)

 

jak czytam takie wypowiedzi jak mendrka to wymiękam, wstydu marce PsxExtreme byście nie przynosili. kiedyś wyczytałem w którymś numerze że "oferujemy ci forum z prawdziwego zdarzenia" ; "doświadczona grupa moderatorów i administratorów". należało by dopisać w nawiasie "nie wszyscy". po kabaracie jaki tu jest odstawiany w mojej sprawie, w tym temacie , nie mam wątpliwości. z drugiej strony to tylko forum i nikt mnie tu nie trzyma. ale Ścier i Fenix , byście przynajmniej kitu nie wciskali czytelnikowi w gazecie.

 

ps. słoik sie aktywował :). może w końcu się odniesie do sprawy z Milanem bo przez trzy strony mu się nie udało , chyba celowo. ale mówią ze brak mu honoru więc pewnie przemilczy tradycyjnie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jako iż ostatni post i poziom wypowiedzi Abdula spadł na dno, nie zamierzam ciągnąć tej dyskusji. Pełne prowokacji słowa, które nijak nie odnoszą się do moich wypowiedzi, ubliżające mojej osobie teksty, wszystko to skłania mnie do zakończenia tej niczego nie wnoszącej dyskusji. Jednocześnie myślę, że poprzez dyskusję ze mną, wszyscy już widzą czemu Abdul dostał warna, i na jakim poziomie ta osoba stoi. Z mojej strony EOD, a sponsorem tej wypowiedzi jest ten obrazek:

 

must_not_feed_the_troll.jpg
Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Mendrek, daj sobie spokoj. Ja nie bede reagował na Twoj raport, bo znow będzie, ze jestem stronniczy, ale przyznaje Ci 100% racji (no tak, ale to sie nie liczy, bo jestem 'nieobiektywny', prawda?). A co do sprawy Milana, to wazny jest takze kontekst. I nie mam ochoty tutaj tego takze rozstrzasac na 10 stron, bo wiem czym sie to skonczy (jak Koso albo ktos inny ma ochote poznac sie z 'aktami' tejze sprawy, to zapraszam na PM). I mysle, ze na tym trzeba zakonczyc ten temat. A Abdul niech sobie wypisuje, co mu sie żywnie podoba. Zignoruj.

Odnośnik do komentarza

A co do sprawy Milana, to wazny jest takze kontekst. I nie mam ochoty tutaj tego takze rozstrzasac na 10 stron, bo wiem czym sie to skonczy z Twojej strony Abdul

 

wiesz czym sie to skończy. twoją porażką. wszyscy by mieli okazje zobaczyć jaka jest prawda(zresztą widzieli, przykłady są oczywiste, czarno na białym, i nie do podważenia). no ale lepiej naściemniać ze cośtam gdzieśtam na pm się wyjaśni. każdy widzi jak jest. napisałem wszędzie gdzie sie dało ale słoik to tak zwana "święta krowa" i jemu wolno. kończę , szkoda klawaitury , na tym forum prawda się nie liczy.

 

 

ukyo tachibana ,nie pisz do mnie "zamknij się" . ty masz decydować kiedy , gdzie i co mam pisać ? nie chcesz , nie czytaj.

 

moderacja nie wytrzymała , uko zabronił mi pisać posty, chciałem odpisać na na jego sucharek ale mi kasuje posty.i jeszcze myśli ze jest fajny

 

polegliście w walce na argumenty i jedyne co potraficiee w takim przypadku zrobić to zabronić pisać. pozdro.

Edytowane przez Abdul
Odnośnik do komentarza

Abdul ale my nie mamy żadnego obowiązku pamiętać za co daliśmy warna 2 3 4 czy 5 lat temu grunt ze warn był na pewno słuszny ... warny nie maja terminu ważności wiec mendrek czy np teraz ja nie mamy żadnego obowiązku go zdejmować ... i po trzecie zamknij się już proszę bo niczego tym swoim dziewczęcym biadoleniem nie osiągniesz

 

Masz wypowiedz Admina który wyraźnie napisał ze warn się należał ... to jest właśnie tyle w tym temacie

Wiem za zabrzmi to prostacko ale taka jest prawda jeżeli ci się nie podoba to porostu znajdź sobie inne miejsce w internecie na którym możesz wylewać swoje smutki ... Kolejne twoje posty które będą traktować po raz dwudziesty trzeci o tym samym niestety będą potraktowane warnem z mojej strony ... bo po pierwsze kwestia została wyjaśniona przez Admina po drugie nikt nie ma obowiązku się przed tobą tłumaczyć i po trzecie piszesz jedno i to samo od 3 stron wiec porostu traktuje to jak spam

 

MAM NADZIEJE ZE WYRAŻAM SIĘ JASNO

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

Bawół, Królik, Szczur - wy te ksywki losowo wybieracie z Chińskiego Zodiaku?

 

Btw. Szanowny Bawołu - ciągle na koncie mam warna

 

Diabeu Ostrzeżony 13 12 2007, 13:55

Dodano do poziomu ostrzeżenia sygnatura niezgodna z Regulaminem

 

2007 rok, chyba sie juz przedawniło.

 

Pisze tu bo moja PM pozostała bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

Skoro temat jest inteligentna krytyką, krytykuje:

 

Admin Diabeu wstawił mi prawie dwa lata temu warna za sygnaturę, którą zaraz poprawiłem. Jednak warn wisiał cały czas, pomimo moich PM'ek, które pozostawiał bez odpowiedzi. Kiedy dwa posty powyżej postanowiłem w końcu napisać o jego opieszałości w temacie przeznaczonym do krytyki modów, zdjął mi warna za sygnature, a wstawił warna za offtopa. Rozumiem, że chęc zabłyśniecia na forum publicznym poczuciem humoru nie omija modów i adminów, sam zresztą sie uśmiechnąłem jak zobaczyłem to jego działanie, ale - bez jaj. Modzi wstawiają warny, zapominają je zdjąć, pmki ignorują, a za poruszanie tego tematu na forum otwartym - dają kolejne warny. Coś tu jest nie tak.

 

 

Odnośnik do komentarza

IMo to nie umiesz czytac ze zrozumieniem becetol i tyle. to temat o krytyce modów, nie o przypominaniu kto ma jakie warny i ze nie chce ich juz miec. masz od tego pmki - a i wyobraź sobie ze ty piszesz do admina forum i on moze odpisac do Ciebie - wiec tu jest 1:1, ale u admina to wygląda tak, że pisze do niego kilkadziesiąt/set osób więc proporcje juz nie sa takie równe, więc stań w kolejce i czekaj.

 

nie marudź.

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
IMo to nie umiesz czytac ze zrozumieniem becetol i tyle. to temat o krytyce modów, nie o przypominaniu kto ma jakie warny i ze nie chce ich juz miec.

 

Ekhem, z tego tematu:

 

No ja czekam na zdjecie warna, ktorego dal mi MichAelis (marzec)...

 

Mowisz masz ;]

 

a co ze mna i signapem?

 

Widze ze lecicie na fali ;)

 

Dziekuje...

 

Michaelisie, podarujesz mnie -20% na święta? 7 miesięcy minie jutro.

 

podaruje ;*

 

A jak moje PMki Fenix 'olewał' a warna mam ponad rok to co mam zrobić? Pomysły?

 

Czy ja tez moglbym prosic o -20%?

 

skoro przy Słoiku jestesmy to moze bys mi zdjal w koncu ponad rocznego warna? od tamtej pory zadnego usera nie obrazilem.

na PMki nie raczysz odpowiedziec to pisze tu ;]

 

Damian321: Nie mialem ostatnio od Ciebie zadnej pmki, ale pamietam, ze kiedys faktycznie pisales i zapomnialem o sprawie. Sorki. Teraz zdejmuje ; )

 

kur.wa mać mam już tego dość ... od x miesięcy proszę "Kubaa__" i "MichAelis" o zdjęcie warnów a oni nie dość że sobie z tego nic nie robią to jeszcze wyłączają skrzynki PM i często mają je zapchane. Założę się że w ogóle nie czytają moich PM-ek ... grejt

 

ostrzezenie jak Ci NAPISAŁEM, sciagne nie wczesniej niz po pol roku od jego nalozenia.

 

Przepraszam że nie umiem czytać drogi Dark Serge, widocznie te posty tych osób (nie nagrodzone żadnym warnem) i odpowiedzi adminów na poprzednich stronach mnie zmyliły. Przepraszam też że robie z siebie pępek świata, pisząc jako jeden z wielu userów, i licząc na to że tak jak jeden z wielu innych userów dostane normalną odpowiedź. No nic, akceptuje tego słusznego jak chuj warna, w końcu najważniejsza jest konsekwencja grona moderatorskiego.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no niestety dark serge ma rekomendacje od Diabeu'a i dodatkowo ma licencje na lizanie pupki znajomym, oczywiscie ze ten temat jest po to by zebrac o zdjecie warnow, wystarczy przejrzec poprzednie strony.

Dlatego tez uwazam ze uzytkownicy piszacy takie posty jak #268 powinny byc nagradzane warnem 20%, i poproszone o wyjecie jezora z du,py.

Serio jak widze co tu sie dzieje to przypomina mi sie podstawowa, zbieraly sie dzieciaki w grupki i jak jeden sie smial z kogos, to reszta tez go popychala ;]

Dlatego lain i dark serge to lizusy, diabeu niczemu winien nie jest ;]

 

<calkowicie bezstronne konto>

 

Ale czemu tak się spinasz o te łorny ? Ja miałam bana ze 2 razy i nie hejtuje w tematach Diabła, Micha czy Słoika. ; o

 

 

Wyjdź, zaruchaj coś i wróć. :potter:

 

 

mialas bany bo nie potrafisz sie zachowywac, co tu duzo gadac, wrocilas, a nawet nikt nie zauwazyl ze Cie nie bylo.

 

moze Ciebie zarucha jak trafi do remizy.

 

<bezstronny>

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...