Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem moderatorów


Rekomendowane odpowiedzi

Moja interpretacja tego co jest napisane w regulaminie odnośnie piractwa, jest następująca:

-Na forum, nie można zamieszczać linków, plików, komentarzy odośnie tego skąd powyższe ściągnąć itp. - to akurat jest jasne

-Regulamin, nie zabrania prowadzić dyskusji, odnośnie samego problemu jakim jest piractwo

-Fragment "Mniej lub bardziej subtelne aluzje dotyczące piractwa jako takiego także podlegają powyższym zasadom", dotyczy tylko przypadków nie wymienionych w powyższych punktach, a które propagują piractwo (dyskusja raczej niczego nie propaguje, z wyjątkiem różnych punktów widzenia danego tematu, przez poszczególne osoby).

 

Możliwe jednak, że faktycznie moderator miałby jakieś "ale", tylko wydaje mi się, że go nie ma, bo tego tematu jednak nie da się nie zauważyć - zwykle na szczycie listy tematów, nigdzie nie trzeba szukać^_^

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj przestan, człowieku. Nikt sie nie odzywa, bo wszyscy poza Tobą mają głęboko ten temat. Skoro w jakiś sposób nie pasuje Ci formuła tematu to nie wchodź po prostu do niego i tyle, a nie marudzisz ciągle, że domagasz sie zamkniecia, jakby ktoś Cie tam notorycznie obrażał; do tego zaczynasz powoli juz tworzyć teorie spiskowe zwiazane z brakiem odezwu. Nie możesz nikomu zabronić mieć opinii na jakiś temat, nie? Jakbyś zresztą nie zauważył, żałożycielem tematu jest zgred, który dodatkowo napisał w pierwszym poście, że akurat tam można dyskutowac na temat piractwa.

 

Wyluzuj, man.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Serio mam warna od Medrka, ktory ma juz 3 miechy, od Michaelisa, takiego ktory ma juz z 5 miechow, nie wspominajac o starszych ostrzezeniach. To bedzie w ogole zdjete? Nie rozumiem dlaczego mam je miec, gdy nie lamie juz regulaminu, a na pewno nie w sposob, za ktory dostalem te warny. Uwazam, ze powinny byc okreslone jasno zasady, kiedy warn schodzi, teraz ro jest dziki zachod.

Odnośnik do komentarza

Wyciąg z ostrzeżeń Psyko:

"Sr.am na tą muzykę, ale jak się nayebię i skosze to ide z ziomami na impreze i lecimy, fajne i łatwe szmule tam są "

 

"Można przypierd0lić w ryj i potem odbyć stosunek analny, aż do krwawienia odbytu. Nauczy ją moresu."

 

 

Ja też kompletnie nie wiem psyko czemu ci źli modzi nie chcą ci warnów zdejmować. Ciesz się, że ja modem nie jestem bo za takie teksty jak te przytoczone wyżej już by cię tutaj nie było.

 

Odnośnik do komentarza

Sorry, że się wtrącam, ale to co za cytowałeś wyżej nie jest skierowane do nikogo i nikogo nie obraża, a same wulgaryzmy to nie powod, zeby dawać 40%. Jesli się mylę to 80% osob z tego forum w tym znaczna częśc moderacji powinna zostać zabanowana za wulgarne słownictwo.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Wyciąg z ostrzeżeń Psyko:

"Sr.am na tą muzykę, ale jak się nayebię i skosze to ide z ziomami na impreze i lecimy, fajne i łatwe szmule tam są "

 

"Można przypierd0lić w ryj i potem odbyć stosunek analny, aż do krwawienia odbytu. Nauczy ją moresu."

 

 

Ja też kompletnie nie wiem psyko czemu ci źli modzi nie chcą ci warnów zdejmować. Ciesz się, że ja modem nie jestem bo za takie teksty jak te przytoczone wyżej już by cię tutaj nie było.

 

to posty z WKP, widac ze tam nie bywasz.

 

Diabeu zwracalem sie do Medrka Karola i do Micha o zdjecie ich. Mich nie raczyl nawet odpowiedziec, Karol mowi ze wedle jakiejs tam uchwaly moderacji warny maja byc dlugo. No, ale ty jestes adminem, chiefem foruma, wiec jak to jest?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

diabel, a moze zdejmiesz mi warna pavlusa ktory ma juz 16 miesiecy, mimo prosby odpisal mi ze nigdy nie zdjemie.

ja rozumiem jakby to byl warn za obrazenie matki, ale cwaniaczek odreagowal po prostu na paru osobach fak ze osmieszylismy jego urocza irc rodzinke.

Nawet nei mam dostepu do tego posta by udowodnic ze to bzdura.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Pragnę przypomnieć, że nawet 80 % ostrzeżeń nie ogranicza Wam w żaden sposób możliwości korzystania z Forum, nie powoduje blokady żadnych praw i przywilejów, nie czyni Was Forumowiczami drugiej kategorii. Skąd więc ta napinka na ściąganie warnów? Nie rozumiem... Jeżeli wchodzisz na Forum z zamiarem korzystania zgodnie z z regulaminem, nie planujesz przeszkadzać w korzystaniu z Forum innym użytkownikom, nie masz w planach pompowania swego wirtualnego ego produkując hektolitry cyber-gów.na, jeżeli nie masz zamiaru robić bydła, bluzgać ludzi, spamować - te 80 % nikomu nie zaszkodzi. A jeżeli ktoś ubiega się o sciągnięcie warna tylko po to, by znów przelewać hektolitry szamba ze swojego mózgu wprost na strony Forum, to niestety, nie tędy droga. Warn to nie kubek jogurtu, nie ma terminu ważności. Daj najpierw coś od siebie, potem dopiero wymagaj.

Odnośnik do komentarza

Nie psuje niczego, ale skad mam wiedziec ze wejde do HP napisze cos kontrowersyjnego i Medrek nie poczestuje mnie 20% i leze. Forum nie jest calym zyciem, ale jakby nie bylo, to jestem tu od roku, przyzwyczailem sie, lubie popisac i szkoda byloby mi sie w tak glupi sposob z nim rozstac. Moje PMki do Micha i Medrka pozostaja bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...