Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem moderatorów


Rekomendowane odpowiedzi

Tak po pierwsze to ja nie jestem moderatorem(no, oprócz dwóch niezbyt popularnych grupowców), może tak zabrzmiało jakbym był, ale nie jestem. Tak po drugie - tak, o zamykaniu tematów nie decydują użytkownicy nie posiadający uprawnień (żeby nie nazwać ich szarymi, nazwę ich "uzytkownikami bez uprawnien moderatorskich" - nie obrazisz się?) Pewnie, że wszyscy tworzą to forum, ja wcale tego nie neguję. Też mam swoje powody do odwiedzania tego forum, a powody innych w sumie mnie mało obchodzą, tak samo jak ich obchodzą moje. Ale nie zmienia to faktu, że nie wszyscy mają prawo do zamykania niektórych tematów, tylko moderacja, która wcale nie musi się słuchać "użytkowników bez uprawnien moderatorskich" aby to zrobić - bo, jak już napisałem, tutaj nie ma demokracji. Rozumiesz teraz?

 

 

 

"Podnieca Cie to" - ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ghost- to może by było "miło" gdyby się pojawiła ta "demokracja"???

 

Bo zobacz- to co Słoik zrobił z tematem "najgłupsze opisy na gg" (czy jakoś tak). Czasem go odwiedzałem- w sumie to raczej rzadziej niż częściej ale ludziom się podobał. Ale on go musiał usunąć. I widziałeś jaka podał argumentację? "bo go w.k.u.r.w.i.a".

 

A niektórych np. w.k.u.r.w.i.a Słoik :P:P:P

Odnośnik do komentarza

Już wyobrażam sobie demokrację w PT.

Linki do allegro, cena "zaproponuj coś" i upowanie co 10 minut.

Z całym szacunkiem, ale demokrację to możecie sobie uprawiać na wyborach parlamentarnych, a na forum musi być porządek.

Tematy o których piszecie zamknęliście sami.

Zdziwieni? Tak, to przez Wasz spam poleciały te topiki.

Soniak - mówisz że modzi nie potrafią napisać zdania złożonego? Najpierw popracuj nad własną ortografią, a później krytykuj poprawną polszczyznę modów.

 

Odnośnik do komentarza
Już wyobrażam sobie demokrację w PT.

Linki do allegro, cena "zaproponuj coś" i upowanie co 10 minut.

Z całym szacunkiem, ale demokrację to możecie sobie uprawiać na wyborach parlamentarnych, a na forum musi być porządek.

Tematy o których piszecie zamknęliście sami.

Zdziwieni? Tak, to przez Wasz spam poleciały te topiki.

Soniak - mówisz że modzi nie potrafią napisać zdania złożonego? Najpierw popracuj nad własną ortografią, a później krytykuj poprawną polszczyznę modów.

 

"linki do allegro" - to łamanie regulaminu. Nie trzeba kasować tematu a GOŚCIA, który go łamie.

 

Btw- Soniak zakładając topic przedstawił zarzuty "z d.u.p.y" (kaleczona polszczyzna u modów). Ale topic okazuje się (moim zdaniem...i idę o zakład, że nie tylko moim) potrzebny.

 

 

 

Czy ktoś widział spam w temacie o opisach gg?

 

 

Właśnie właśnie- gdzie???????????????????????????????????????????? Ja też jakoś nie kojarze...

Odnośnik do komentarza

Jakby tu panowala demokracja to nie macie pojecia co by sie dzialo. Mam chec otwarcia tematu inteligenta krytyka pod adresem userow, tylko tyle co bym sie w nim nabluzgal to do konca zycia by mi starczylo.

Obiecuje ze porozmawiamy o zamknieciu tego tematu.

Odnośnik do komentarza

Ale ktoś mógłby wytłumaczyć zamknięcie tematu z twarzami forumowiczów. Jeden z najpopularniejszych tematów w hp, przyszedł wsm i zamknął bo uznał za żenadę to co się tam działo.

 

Nie piszę o temacie typu "głupie opisy gg" bo to faktycznie nadaje się do zamknięcia. Ale temat o twarzach zły nie był i pewnie nie tylko ja jestem zdziwiony jego zamknięciem.

Odnośnik do komentarza
Już wyobrażam sobie demokrację w PT.

Linki do allegro, cena "zaproponuj coś" i upowanie co 10 minut.

Z całym szacunkiem, ale demokrację to możecie sobie uprawiać na wyborach parlamentarnych, a na forum musi być porządek.

Tematy o których piszecie zamknęliście sami.

Zdziwieni? Tak, to przez Wasz spam poleciały te topiki.

Soniak - mówisz że modzi nie potrafią napisać zdania złożonego? Najpierw popracuj nad własną ortografią, a później krytykuj poprawną polszczyznę modów.

 

"linki do allegro" - to łamanie regulaminu. Nie trzeba kasować tematu a GOŚCIA, który go łamie.

 

 

linki do allegro zabronione sa glownie w PT. z reguly daje je ten, kto zaklada temat. chyba logiczne, ze topic w takiej sytuacji trzeba skasowac/zamknac, a usera ukarac.

Odnośnik do komentarza

"Najgłupsze opisy gg" wypalił się, bo co post to coraz bardziej podobne do siebie pojawiały się opisy, z których nie można było sie pośmiać, lecz co najwyżej jęknąć z zażenowania.Nie wiem jak wy, ale ja tam wolę się śmiać w "pokaz swoja twarz", które było świetnym tematem niż jęczeć w "najgłupsze opisy gg" z powodu pokemonowatości osób z czyjejś listy kontaktów.

 

Mam tez prośbę do modów o nie mieszanie swoich warnów do prywatnych napinek oraz o nie obrażanie innych userów i wasze ulubione "bluzganie", w końcu was też dotyczy regulamin.

 

Podobnie jak wyżej uważam, iz argument "jak się nie podoba to wypad" jest co najmniej żałosny.

Odnośnik do komentarza

ja widzac prace moderatorow tutaj, ciesze sie, ze nie udzielam sie na tym forum za czesto, bo najpewniej od razu bym sie z jakims pogryzl.

jak juz tutaj wielokrotnie wspomniany temat o opisach z gg: no fakt, temat durny, ale mozna bylo wejsc i poczytac. ale tu wszedl jeden moderator, stwierdzil, ze temat sobie od tak zamknie i zamknal. aa, i jeszcze to calkowicie bezczelne i zalosne napisanie, ze skarg nie uwzgledni, bo nie ma miejsca na skrzynce... no zalamac sie mozna.

 

btw troche mnie tez wkurza to, ze do konca nie wiem jak sie zorientowac, czy ktos jest modem, czy nie. do dzis nie wiem, czy taki janol to moderator, czy moze mi sie to tylko przysnilo kiedys.

Odnośnik do komentarza

Jesteś kretynem czy po prostu robisz sobie jaja?

Naprawdę nie widzisz powodu dlaczego takie tematy są i będą zamykane?

 

A skąd biorą się modowie? Bo nie sądzę żeby była to droga jakiegokolwiek głosowania. Po znajomości pewnie idzie.

Trzeba wyslać list motywacyjny. I nie można przechodzić na "Ty" z adresatem.

Odnośnik do komentarza

Ja tam dostałem za lodzika którego zrobiłem Słoikowi.. No i muszę do niego mówić per " Najwyższy Mroczny Mistrzu" ..no ale czego się nie robi dla kariery c'nie? Jedni opowiadają niestworzone historie o dresach i sąsiadkach , inni idą na skróty ;/

 

Aha, o co wam chodzi z ta całą demokracją? To forum, ale nie greckie -_-

Odnośnik do komentarza

Soniak na moderatora!

 

Akurat co do statusów gg, było głosowanie w Alei Zasłużonych i Senior Memberzy wraz z moderacją podejmowali decyzję. Sam zresztą zapodałem ankietę z pytaniem czy temat idzie do zamknięcia. Nikt z nas nie ma obowiązku się tu z decyzji tłumaczyć, ale wierzę że Słoik podjął dobrą decyzję, opartą o jego troskę o poziom na forum. Dla mnie osobiście temat był nudny w 95 %, te 5 % fajnych przykładów go nie ratowało, tam byle kto mógł wkleić opis, czasami specjalnie zrobiony dla jaj by ktoś go gdzieś uwiecznił - a połowa opisów to było coś w stylu: "K000FaM CiEm OjEjQ :*******" i komentarz: "29 latek".

 

PST zostało zamknięte z powodu osobistych napinek, wulgaryzmu i chamstwa zbyt wiejskiego by pomagało bardziej niż szkodziło. Było do wyboru - masowe warny i bany, albo zamknięcie tematu. Nie zależy nam na banowaniu osób bardziej niż na utrzymaniu porządku na forum, jeśli temat sam w sobie prowokuje do tego, umożliwia to, i dzieje się to - to kończy na śmietniku.

 

Modowie nie są wybierani przypadkowo, zwykle są to osoby na forum aktywne, znane i mające uznanie. Nie wszystkie decyzje muszą się wam podobać, ale jak to śpiewał Yaro: "Zawsze tak było, nie zadowolisz wszystkich, wiesz to zadanie dla agencji towarzyskich", przydałoby się za to trochę szacunku dla naszej pracy, bo nie jest łatwa - dbamy o poziom tego forum, inaczej skończyłoby się na tematach rodem z forum nastolatki.pl czy jakieś inne badziewia. Bo IMO to tematy dla mas, o inteligencji nie mogącej się równać z poziomem intelektualnym butelki na mleko. Sorry, taka prawda.

 

Ps. Nie wiem Soniak, co chcesz osiągnąć tym tematem. Bardziej sławę i poprawienie swej reputacji, skoro taki populizm tu stosujesz? "Wywalić dziada" , czasami martwię się czy nie reprezentujesz jakiejś frakcji politycznej.

 

Ps. 2 Argument: "Idź na inne forum" nie jest głupi, nikogo bowiem na siłę tu nie trzymamy, jeśli chce tu być to musi się tu dostosować, a nie inni mają sie dostosowywać do niego. Staramy się zawsze robić tak, by było lepiej. Zaufajcie nam.

Odnośnik do komentarza

Mendrek,

Muszę Ci napisać iż jestem pod wrażeniem. Wrażeniem w jaki sposób napisałeś ten tekst. Bez napinki, migania się, tak jak przystało na osobę która coś reprezentuje. Wytłumaczyłeś wszystko. Inni niestety wybrzydzali, zamiast dać odpowiedź pisali coś bez sensu. Oby każdy potrafił tak jak Ty. Szacun, ale nie za "Soniak na moderatora", tylko za to w jaki sposób napisałeś ten tekst.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
A skąd biorą się modowie? Bo nie sądzę żeby była to droga jakiegokolwiek głosowania. Po znajomości pewnie idzie.

Masz na mysli skąd biroą się modzi? Otóż podobno gdy ktoś ma zostać modem to do jednego z obecnie panujących dzwoni z góry Bóg i mu wszystko mówi. Jaki nick, ile for ma mieć pod opieką itd. Zadowolony z odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...