Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem moderatorów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Zamiast zamykać temat należy karać robiących w nim syf.

Wiem, że to kupa roboty, sam pewnie robię syf w nie jednym temacie, ale uważam, że tematy które działają (pojawiają się posty) powinny być otwarte aż same nie zdechną.

 

Stastusy gg mnie akurat nie ten teges, ale ryjki forumowiczów fajnie się oglądało.

 

Mod też człowiek, też ma prawo do pomyłki.

 

Tak na marginesie użytkownicy i tak nic nie zmienią i do tego mają g... do powiedzenia w kwestii moderacji.

I dobrze napisał MichAelis. Jakby modów wybierali użytkownicy to byłby dopiero sajgon.

 

 

Odnośnik do komentarza
Tak na marginesie użytkownicy i tak nic nie zmienią i do tego mają g... do powiedzenia w kwestii moderacji.

 

Użytkownicy tworzą forum i są jego integralną częścią. Modzi zawsze muszą się dostosować do poczynań użytkowników, a co za tym idzie? Jeśli użytkownicy zaczynają odbiegać od założeń forum, wprowadzają zamęt, lub pomału utrudniają korzystanie z forum to modzi muszą działać bardziej restrykcyjnie. Inna sprawa, że nie każdemu się chce. Ogólnie praca modów tutaj jest całkiem dobra. A co do kwestii moderacji:

 

3. Użytkownik ma prawo zgłoszenia skargi na stronniczego jego zdaniem lub niesprawiedliwego moderatora do administratora. Skarga taka powinna zostać przesłana w postaci PW do jednego z administratorów. Pamiętać należy, że skargi źle umotywowane lub tendencyjne mogą być powodem do ukarania użytkownika. Decyzję podejmuje tu administrator.
Odnośnik do komentarza
Zamiast zamykać temat należy karać robiących w nim syf.

Wiem, że to kupa roboty, sam pewnie robię syf w nie jednym temacie, ale uważam, że tematy które działają (pojawiają się posty) powinny być otwarte aż same nie zdechną.

 

to nie jest nasza jedyna praca, nikt nam za to nie płaci, każdy poświęca tyle czasu ile chce/może, jak myślisz że będziemy siedzieć po kilka godzin dziennie aby porządkować gnój robiony przez userów to coś ci się pokićkało, każdy odpowiada za swoje czyny - czy też każdy odpowiada za to co wychodzi z jego konta (w (pipi)e mam czy to był akurat user czy jego brat a może jego matka)

 

istnieje tu pewna forma odpowiedzialności zbiorowej, jeśli userzy sami wśród siebie nie potrafią kogoś wyprostować bo im syfi w temacie to może dojść do sytuacji że z powodu jednego/dwóch userów taki temat zostaje zamykany - i pretensje to wtedy możecie mieć nie do modów a do tych userów którzy się do tego przyczynili

 

użytkownik ma OBOWIĄZEK przestrzegać Regulaminu

Odnośnik do komentarza
ja tylko mam pytanie do diabla, jak userzy moga powstrzymac usera, tak z ciekawosci pytam ;] i pozdrawiam.

Zjechać go w w miarę cywilizowany sposób tak aby poczuł się jak zaszczuty pies i po sprawie. Jak widziesz kogoś, kto robi burdel w temacie i w dodatku po stylu wypowiedzi wnioskujesz, że jest jest średnio rozgarniętym bucem wtedy możesz zareagować w odpowiedni sposób by koleś zrozumiał pewne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson
ja tylko mam pytanie do diabla, jak userzy moga powstrzymac usera, tak z ciekawosci pytam ;] i pozdrawiam.

Zjechać go w w miarę cywilizowany sposób tak aby poczuł się jak zaszczuty pies i po sprawie. Jak widziesz kogoś, kto robi burdel w temacie i w dodatku po stylu wypowiedzi wnioskujesz, że jest jest średnio rozgarniętym bucem wtedy możesz zareagować w odpowiedni sposób by koleś zrozumiał pewne sprawy.

 

 

no nie sadze...zrobiłby się nieopisany burdel...to jak "dokarmianie troli na onecie"- co z tego, że napiszesz takiemu typowi, ze jest debilem??? Jemu w to graj- podnieca go to tylko że narobił dymu i ludzie po nim jada. Myślę, że jedyny sposób to banować ludzi, którzy notorycznie robię shit...

Odnośnik do komentarza
ja tylko mam pytanie do diabla, jak userzy moga powstrzymac usera, tak z ciekawosci pytam ;] i pozdrawiam.

Zjechać go w w miarę cywilizowany sposób tak aby poczuł się jak zaszczuty pies i po sprawie. Jak widziesz kogoś, kto robi burdel w temacie i w dodatku po stylu wypowiedzi wnioskujesz, że jest jest średnio rozgarniętym bucem wtedy możesz zareagować w odpowiedni sposób by koleś zrozumiał pewne sprawy.

 

Bądź zignorować, nie prowokować ani jego, ani nie wdawać się w prowokacje. Jeśli jeden, dwóch userów robi burdel - to jest to widoczne, i można łatwo ich wyizolować, zwarnować/zbanować, itp. Jak jednak cała gromada userów robi burdel, to sytuacja jest zbyt niepoważna, by bawić się w przedszkolne stawianie do kąta. Wińcie potem tych userów, nie moderatorów. Nawet na wielkich imprezach, z powodu bandy pajaców, może dojść do jej odwołania - dla dobra ogółu. Bo kiedy temat robi więcej szkód, niż pożytku, i nawet jeśli jest ambitny, to sorry Winetou - czysta ekonomia.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
A nie może powstać, jeden topic do robienia w nim burdelu i czego tam się chce?

 

Był nawet cały dział do tego na forum, i to wiele razy, ale wiadomo jak kończył :>

Wiem, wiem. Może tak reaktywacja;]

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
A nie może powstać, jeden topic do robienia w nim burdelu i czego tam się chce?

 

Był nawet cały dział do tego na forum, i to wiele razy, ale wiadomo jak kończył :>

Wiem, wiem. Może tak reaktywacja;]

 

1. po ostatnim samounicestwieniu spam juz tu nigdy nie zawita, przynajmniej nie ten co byl.

2. i tak bys nie zostal przyjety ;]

3. spam istnieje.

Odnośnik do komentarza
Mam warna od Karola juz 2 miechy, jednego od Micha od miesiecy 5. I nikt z nich nie chce tego zdjac? Co to ma byc, sie pytam. Powinny byc jakies zasady.

 

Ja mam pierwszego warna od 2005 roku nie narzekaj lol. Zresztą moje warny zbieram za przekraczanie wielkości moich sygnatur o kosmiczne 10 kb !!! Zresztą po tym jak zmienię sygnaturę to już dostaję PM z 20% warna, chyba mnie szpiegują chamy : P.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Mr. Blue

A ja bym chciał się zapytać, bo naprawdę jestem ciekawy, dlaczego moderacja pozwala bytować takiemu tematowi o piractwie w HP.

 

Absurdalna dyskusja, wielokrotne prośby o jego zamknięcie i nagminne łamanie pewnych punktów w regulaminie:

 

1. Forum PSX Extreme nie jest forum warezowym i nie zamierzamy pomagać Wam w propagowaniu piractwa... Mało Nas obchodzi w jaki sposób staliście się posiadaczami konkretnej kopii gry, czy to jest import z Japonii, czy też czy macie miłego wujka w sklepie wysyłkowym. Jeśli zaś ściągnęliście grę z netu... tym bardziej nie chcemy o tym słyszeć.

 

4. Mniej lub bardziej subtelne aluzje dotyczące piractwa jako takiego także podlegają powyższym zasadom. Moderator ma prawo do edycji takiego posta, wycięcia jego części lub skasowania całej treści. Konsekwencją takiego postępowania użytkownika jest w najlepszym przypadku ostrzeżenie, w przypadku recydywy - BAN na Forum (z pominięciem drogi "5 Ostrzeżeń").

 

Dlaczego ten temat jeszcze żyję, ba jest w świetnej formie? (ponad 50 stron)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.