Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem moderatorów


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.psxextreme.info/-i--t68836.html

 

Sam się wyczerpałeś, dyskusja nawet się dobrze nie rozkręciła a tu temat closed.

 

Forumek hip hopowy podnosi poziom od jakiegoś czasu i nie będziemy go zaniżać tematami o Magiku. Załóż w XTC temat o Scooterze albo w Undergroundzie o Virgin i zobacz jak długo poleżą. Masz temat rozmowy niedokończone gdzie można prowadzić dyskusje na różne takie pasjonujące topici.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Moglibyście sie zainteresować ściąganiem warnów bo jeśli się nie poprosi to te warny nigdy nie znikną <_<

 

 

warny to TWOJE przewinienie i w TWOIM interesie leży, żeby ich nie było. Więc jeśli coś zrobiłeś i masz za to warna, to sie popraw i ew. po jakims czasie poproś o zdjęcie warna.

To raczej proste jest i nie rozumiem po kiego te lamenty.

 

Odnośnik do komentarza
Ja mam warny od dawna i od dawna nic nie zawinilem i nikt sobie z tego nic nie robi mimo ze zglaszalem sie z tym do modow. Wiec Fail Serge ;f

 

To samo u mnie. Najlepsze jest to że mam warna, bo dałem propozcyję której nie ma w regulaminie forum. Wszystko cacy tylko w regualminie nie ma też podpunktu dzięki któremu można nadać mnie warna za coś takiego. Modowie się do niczego nie nadają! A wiadomości wysyłałem dziesiątki. Nikt sobie z tego nic nie robi, da warna i się cieszy, potem zapomina i ma gdzieś usera. (Tak to jest jak się ginie za dużo razy w Tibii)

Odnośnik do komentarza
Ja mam warny od dawna i od dawna nic nie zawinilem i nikt sobie z tego nic nie robi mimo ze zglaszalem sie z tym do modow. Wiec Fail Serge ;f

 

 

Nie pisałem tego odnośnie do Ciebie dude, a widać sobie nie zasłużyłeś albo zalazłeś komuś za skóre skoro nie chcą zdjąć Ci warnów ;]

Ja mam 40% i nie łacze - warny u forumowicza to jak karabin u żołnieża - odznaka męstwa ! ;)

Odnośnik do komentarza
Pan Sentinel dał mi warna za aluzje której nie wyłapał on ani osoba do której była kierowana , zdarza się ...

cóż, przyznam się panu, panie chris85 :-), że faktycznie mam problem z wychwyceniem rzekomej aluzji, zakamuflowanej w obelżywych, adresowanych do innego użytkownika zwrotach: "jesteś pryszczatym małolatem" oraz "gamoniu". nie wiem też jakim cudem umknęła pańskiej uwadze reszta widniejącego przy ostrzeżeniu uzasadnienia - na wszelki wypadek załączam zrzut - bo chyba nie myśli pan, panie chris85, że dostał warna za nazwanie kogoś gamoniem?

 

lolah2.th.jpgthpix.gif

 

Dlaczego jednak osoba która obraziła mnie dotego rzuciła chamski tekst o mojej matce warna nie dostała ? Równi i równiejsi Panie Sentinel ?

nie, drogi panie chris85 - aktywni i aktywniejsi, innymi słowy: narzekający i podejmujący działanie. dotknęła pana wypowiedź jakiegoś użytkownika, ktoś złamał w rażący sposób regulamin, jego spam utrudnia panu korzystanie z forum, albo zwyczajnie życzy pan sobie, by na świecie zapanowały wreszcie równość, prawość i sprawiedliwość - użyjże pan na litość boską opcji raportowania postów!

 

czy naprawdę myśli pan, że moderatorzy czytają każdy post, w każdym temacie, prześwietlając dokładnie jego treść pod kątem przestrzegania obowiązujących zasad i analizowania dylematów moralnych z gatunku "czy staś tą wypowiedzią uraził ciocię jasia, czy może jasiu woli wujka i kładzie lachę na stasia"? większość "interwencji" wygląda tak - w naszej skrzynce pm pojawiają się raporty od zgłaszających je userów, sprawdzamy ich zasadność i reagujemy. albo i nie. najczęściej spotykając się później z pretensjami - za to, że zareagowaliśmy, bądź nie. i zazwyczaj są one tak samo absurdalne, jak pańskie, panie chris85.

 

z wyrazami szacunku oraz nadziei

na dalszą, równie owocną współpracę

pan sentinel

;-)

Odnośnik do komentarza

Mendrek przeprowadza akt zemsty i daje warny za darmo. Napisał ,że mam go za obrażanie. Pytam gdzie masz te moje obrażanie w tym temacie ? (w domyśle powinno być tego dużo) a on pokazuje mi jeden przykład gdzie cytowałem sam siebie sprzed pół roku...

Mendrek jak chcesz mi warna dać to go daj bez jakiegoś czarowania ,bo wszyscy wiemy o co chodzi :) Wsm jak moderuje co gorętsze tematy to umie rozdzielić jak jest napięta atmosfera , bez żadnych warnów . Po prostu wystarczy napisac : panowie uspokójcie , bo tam żadnych wyzwisk nie było. Ty tego nie umiesz ,bo jesteś słabym moderator co wskazało mnóstwo userów z forum (ankieta).

 

Przy okazji wspomniał ,że nie chce mu się "dociekać kto zaczął". Naprawdę dobrze to świadczy o jego pracowitości jako moderatora.

Odnośnik do komentarza

Jesteś męczący i z każdym Twoim postem kolejnym na ten temat, utwierdzam się w słuszności mojej decyzji. Pokazujesz, że nie umiesz dać sobie na wstrzymanie, nie znasz idei forum, oskarżasz mnie o "zemstę", choć tak naprawdę nie wiem za co. Jest to wku.rwiające naprawdę. Wsm to wsm, a ja to ja. On działa w ten sposób, ja w inny. I nie zamierzam dociekać, bo jest to trudne, i bezcelowe. Tak naprawdę każdy z was był po trochu winny całej sytuacji, a ostatnio zaczęliście swoje flame'y w wielu tematach, co jest męczące dla userów. Jeden wyzywa od "głuptasków", drugi od "kłamczuszków", trzeci odpryskuje "skończyłeś?". Istna piaskownica.

 

Celem działania moderatora jest nie tylko rozładowanie flame'a, ale też sprawienie by user nie rozpoczynał nowego. Widać działania wsm nie wystarczają, skoro dalej w was to zalega. Dlatego podjąłem taką a nie inną decyzję, mam nadzieję że nie traktujecie tego jako "kary", "zemsty", czy "efektu nielubienia kogoś", bo nie o to mi chodziło. Dajcie sobie na wstrzymanie i więcej spokoju między wami, a nikt do was się nie przyczepi.

Odnośnik do komentarza

Ile osób tyle opinii

ja mam warna od Mendrka i raczej zasłużyłem na niego

i tak cieszcie się z tego jak jest, bo jakby się chciało (miał czas) Diabeu'owi to połowa forum miała by bany za podjazdy, spam i tego typu rzeczy :twisted:

zresztą co komu przeszkadza jak ma +20% czy +40% ? Stres, strach, cokolwiek?

Poprawić się, odczekać np 2 miesiące i PM do moderatorki

 

nawet admini, seniorki i mody mają warny więc nie marudzić, sprawiedliwość (manipulowana ale jednak) jest

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza

Mendrek, może mam mały staż na forum (w porównaniu z Tobą ;*), ale lukasz to jedna z nielicznych osób na forum, które można policzyć na palcach jednej ręki (mam 5 palców, przypominam) z którą można na jakimś poziomie podyskutować. Z góry przepraszam, że wtrąciłam się w tym temacie, nie bij ;( . Może nie czytam każdego postu jaki napisze, ale wiem, że potrafi wyrazić to co mu się nie podoba w sposób kulturalny. Wiele osób na tym forum nie może się tym poszczycić. Tak, wiem, że to z moich literek może śmiesznie brzmi. (; ()

 

 

Ejmen, a nawet hitmen.

Odnośnik do komentarza

Mendrek cały temat był "na temat" , bo wszystko dotyczyło Żydów i Polaków. Ja nikomu nie jechałem po prywacie , jeśli el becetol pisał do mnie komuszku czy kłamczuszku to nie przeszkadzało mi to na tyle aby zgłaszać raport a Ty nagle wchodzisz z butami i dajesz warny za Bóg wie co.

Wsm rozdzialał moje ostre dysputy z Maidenem i zawsze udawało mu zakończyć się je bez problemów. Moderator najpierw ostrzega potem w przypadku recydywy karze. Ty tego nie zrobiłeś , dałeś wymyślone warny (ja mam za prywatę) i jeszcze piszesz ,że ktoś jest męczacy ,bo wypomina twoją wtope.

 

Tekst ,że nie będziesz dociekał kto zaczął to jakiś absurd w ogóle.

 

 

Jesteś beznadziejnym moderatorem (co potwierdziła ankieta). EOT.

Odnośnik do komentarza
Ja mam warny od dawna i od dawna nic nie zawinilem i nikt sobie z tego nic nie robi mimo ze zglaszalem sie z tym do modow. Wiec Fail Serge ;f

 

 

Mendrek, dzieki. Teraz ruch MichAelisa ;]

 

 

Zapisane logi ostrzeżeń: Psyko

MichAelis Ostrzeżony 17 11 2008, 10:40

Dodano do poziomu ostrzeżenia Nieregulaminowy podpis

 

he he

Edytowane przez Boorak
Odnośnik do komentarza
Mendrek cały temat był "na temat" , bo wszystko dotyczyło Żydów i Polaków. Ja nikomu nie jechałem po prywacie , jeśli el becetol pisał do mnie komuszku czy kłamczuszku to nie przeszkadzało mi to na tyle aby zgłaszać raport a Ty nagle wchodzisz z butami i dajesz warny za Bóg wie co.

Wsm rozdzialał moje ostre dysputy z Maidenem i zawsze udawało mu zakończyć się je bez problemów. Moderator najpierw ostrzega potem w przypadku recydywy karze. Ty tego nie zrobiłeś , dałeś wymyślone warny (ja mam za prywatę) i jeszcze piszesz ,że ktoś jest męczacy ,bo wypomina twoją wtope.

 

Tekst ,że nie będziesz dociekał kto zaczął to jakiś absurd w ogóle.

 

 

Jesteś beznadziejnym moderatorem (co potwierdziła ankieta). EOT.

Nie wiem jakie masz pojecie kary, ale 20% to jest wlasnie ostrzezenie. Nie wiem czy zawiniles czy nie, wyjasniam tylko kwestie, ze jesli jakas wina w tym Twoja byla to nikt nie musial ostrzegac was bez warnow ("bo wsm tak robi").

Odnośnik do komentarza
Mendrek cały temat był "na temat" , bo wszystko dotyczyło Żydów i Polaków. Ja nikomu nie jechałem po prywacie , jeśli el becetol pisał do mnie komuszku czy kłamczuszku to nie przeszkadzało mi to na tyle aby zgłaszać raport a Ty nagle wchodzisz z butami i dajesz warny za Bóg wie co.

Wsm rozdzialał moje ostre dysputy z Maidenem i zawsze udawało mu zakończyć się je bez problemów. Moderator najpierw ostrzega potem w przypadku recydywy karze. Ty tego nie zrobiłeś , dałeś wymyślone warny (ja mam za prywatę) i jeszcze piszesz ,że ktoś jest męczacy ,bo wypomina twoją wtope.

 

Tekst ,że nie będziesz dociekał kto zaczął to jakiś absurd w ogóle.

 

 

Jesteś beznadziejnym moderatorem (co potwierdziła ankieta). EOT.

Nie wiem jakie masz pojecie kary, ale 20% to jest wlasnie ostrzezenie. Nie wiem czy zawiniles czy nie, wyjasniam tylko kwestie, ze jesli jakas wina w tym Twoja byla to nikt nie musial ostrzegac was bez warnow ("bo wsm tak robi").

 

Jeśli Mendrek nie zbadał tematu (co sam przyznał) to powinien zostać przy ostrzeżeniu słownym. Dając warny warto byłoby aby Mendrek wiedział co robi. Nie dziwie się jednak ,bo wyrobione o nim zdanie jako o moderatorze mam.

Odnośnik do komentarza
Mendrek cały temat był "na temat" , bo wszystko dotyczyło Żydów i Polaków. Ja nikomu nie jechałem po prywacie , jeśli el becetol pisał do mnie komuszku czy kłamczuszku to nie przeszkadzało mi to na tyle aby zgłaszać raport a Ty nagle wchodzisz z butami i dajesz warny za Bóg wie co.

Wsm rozdzialał moje ostre dysputy z Maidenem i zawsze udawało mu zakończyć się je bez problemów. Moderator najpierw ostrzega potem w przypadku recydywy karze. Ty tego nie zrobiłeś , dałeś wymyślone warny (ja mam za prywatę) i jeszcze piszesz ,że ktoś jest męczacy ,bo wypomina twoją wtope.

 

Tekst ,że nie będziesz dociekał kto zaczął to jakiś absurd w ogóle.

 

 

Jesteś beznadziejnym moderatorem (co potwierdziła ankieta). EOT.

Nie wiem jakie masz pojecie kary, ale 20% to jest wlasnie ostrzezenie. Nie wiem czy zawiniles czy nie, wyjasniam tylko kwestie, ze jesli jakas wina w tym Twoja byla to nikt nie musial ostrzegac was bez warnow ("bo wsm tak robi").

 

Jeśli Mendrek nie zbadał tematu (co sam przyznał) to powinien zostać przy ostrzeżeniu słownym. Dając warny warto byłoby aby Mendrek wiedział co robi. Nie dziwie się jednak ,bo wyrobione o nim zdanie jako o moderatorze mam.

 

Co to za dziwna metoda? Przeciez Michu Ci czarno na białym napisał, jak to działa, a Ty tworzysz jakieś dziwne zasady. Cóż, powtórzę się - nie zamierzałem dociekać (co nie znaczy, że tematu nie przejrzałem), bo wszyscy byliście sytuacji winni. To nie jest tylko moje zdanie. W całej reszcie nie będę się powtarzał, bo Ty zaczynasz zamykać wtedy oczy, więc nawet jakbym napisał 100 razy, to byś to ominął. EOD z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza

o skoro znalazlem taki temat to sie wypowiem

 

wkurza mnie to ze moja posty sa czesto kasowane mimo ze nie sa gorsze niz inne posty w danym temacie

 

druga sprawa mam warna z fotke na tablicy korkowej ktora juz wczesniej tam byla i za pierwszym razem zadnych warnow nie bylo

 

ogolnie chyba mody czasem maja gorsze dni i karają za rzeczy ktore normalnie by olali, jestem modem na innym forum i sam tak robie ale mimo wszystko to nie jest dobre zachowanie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...