Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem moderatorów


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Słoik
Fajnie, że niektórzy moderatorzy na tym forum uznali, iż oni mogą je traktować jak piaskownicę i zakładać "bekowe" tematy, które - taka prawda - dostarczają "beki" tylko im. Reszta była zdegustowana niskim poziomem wkrętem i czekała tylko na posta w stylu "ale daliście się nabrać lol rotfl omg". Było nieśmiesznie, żenująco, zero dramatyzmu, dyskusji (bo aż niezręcznie brać udział w takim czymś) no, ale grunt, że moderatorzy się tak świetnie bawili (3 dni podobno się śmiali, więc albo są z tych ludzi, których śmieszą nawet wypowiedziane na głos słowa "goła baba", albo ja jestem wyjątkowo smutnym człowiekiem). Natomiast gdyby jakiś temat śmieszył tylko mnie i dwóch innych użytkowników bez "pleców" to pewnie nie dotarłby nawet do drugiej strony postów.

Tak to jest, wiem, co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie :(

Najpierw narzekacie, ze na forum się nic nie dzieje, a potem gdy ktoś w HP zakłada temat wybitnie dla zartow, to sa o to jakies pretensje i oskarzenia. Od lat slysze, ze cenzura, ze hajd park to miejsce 'bekowe', dla spamu i robienia sobie jaj, ze wladze forum powinny podchodzic z dystanstem do tematow tam poruszanych, a Mendrek nadaje się tylko na moderatora działu Pokemon. A teraz znowu marudzenie. Nie podobalo Ci sie? Trudno. Masz prawo do opinii, ale nie wypowiadaj sie za wszystkich. Jeszcze nie widziałem, zeby 35 osob czytało jednoczesnie jeden temat. W ciagu 2 dni nakrecilismy 10 stron wpisów, z liczba prawie 7000 odwiedzen. Zobacz ilu forumowiczow sie wkrecilo/podtrzymywalo beke/mialo smiech. I to wystarczy, za jakikolwiek komentarz. Do sprawy nie ma sensu wracac. Było, minęło.
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słoiś

Szkoda, ze to Wy decydujecie co jest "wybitnie dla żartów, dla spamu i robienia sobie jaj", a co jest szkodliwe dla forum i zamykane.

 

Aha, i widziałem tematy, bądź fragmenty tematów, w których było jednocześnie 35 osób. Kwestia taka, że były to momenty spontaniczne (zdjęcie Olszeskiego-retarda, Nancygate, "O takim jednym Mendrku, który ukradł miliony swojej gildii", ba nawet przy nowych filmikach z nadchodzącego MGS4 i premierze GTA4 było w tematach takie zamieszanie). Ta sprawa od początku do końca śmierdziała kiłą i chyba tylko szesnastolatkowie odwiedzający forum raz na tydzień do końca w nią wierzyli (nie obrażając szesnastolatków). Nie było tam żadnej ciekawej dyskusji, wymiany zdań, nie pociągnęliście jej sami udzielając się tam raz dziennie (w obawie, że spartaczycie i gdzieś zeznania się zgadzać nie będą), nie podgrzewaliście atmosfery, a to jest przy takich aferach najważniejsze. Większość tych 10 stron to albo wypowiedzi w stylu "fejk", albo "ojapie*** hahaha lol omg XDDDD", w tym pół strony mojej wymiany zdań z Lain o du'pie maryny, więc nie wiem, czy to taki powód do dumy.

Do sprawy nie ma sensu wracac. Było, minęło.

Ok.

Wyraziłem jedynie swoje zdanie, fajnie, że się świetnie bawiliście, a teraz możecie już wrócić do psucia zabawy innym ;*

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza

Ogółem jak sądzę, takie akcje dały nam do zrozumienia, że ludzie czasami tego potrzebują. Może to wysokich lotów nie było, ale de facto, raczej pełne zezwolenie na takie rzeczy userom raczej odpada, w ramach zasady: "Dasz palec, wezmą całą rekę". Pewnie jest wiele userów, których kreatywność pod tym względem jest spora, ale nie można liczyć że wszyscy to potrafią. Gdyby dać wszystkim prawo do robienia takich akcji, szybko byłby śmietnik. Dlatego poza spontanicznymi akcjami typu jakie wymienił Kmiot, to raczej nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Hehehe czyli było trochę sztucznie nakręconej ujemnej beki i już spokojnie wróćmy do rzeczywistości HP. "Pośmialiśmy się" , więc teraz pełna powaga. IMO można było sobie darować te lewe prowo ,ale ja chyba mam inne poczucie humoru.

Odnośnik do komentarza
Moderatorzy powinni częściej pozwalać normalnym użytkownikom na żartobliwe posty czy tematy, a nie sami nakręcać "śmieszne" akcje, bo nie za bardzo im to wychodzi.

 

 

jesteś niepoważny, a HP to co? nie mówiąc o grupowcach, macie masę miejsca na swobodne pieprzenie i to robicie na potęgę

 

modzi chcieli się zabawić i to zrobili, koniec kropka

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Ale o co chodziło w tym temacie ? Aby moderatorzy pośmiali się ze swojej beki ? Jakby założył to zwykły user to by miał od razu temat zamknięty plus 20% do puli warnów. Uprzedzając twoją wypowiedź , nie płaczę ,bo sam bym nie założył takiej prowokacji. Trochę dziwnie po prostu wygląda jak bekowe tematy w HP zamyka się , bo ma byc poważnie a potem samemu się dozuję beke według własnego smaku. Trochę to jak kość rzucona na pociechę kundlowi , ktory wcześniej zajadał się polędwiczkami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

A jaki to bekowy temat Ci ktokolwiek zamknal w HP? I dlaczego opowiadasz bzdury, ze gdyby ktos zalozyl podobny wątek to od razu skonczylby z +20%? Pamietasz akcje Olszeskiego z Panią Doubtfire? Tak? No wlasnie.

 

Zresztą, chyba ty juz sam nie wiesz, co pisales w temacie. To dla przypomnienia:

 

Wpisze się , bo temat klasykiem będzie.

Słoik , trzymaj się!

 

Cos czuje, ze bedziecie to przezywac pol roku. Jest piatek, wynocha na impreze ; )

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Mnie nikt nie zamknął żadnego tematu , bo jak pisałem nie w głowie mi robienie forumowych prowokacji. Wpisy jak wpisy , bardziej chodzi o zjawisko "dozowania beki". Raz Wsm zamyka luźne tematy (nie wypowiadam się w nich , więc mi wiszą- stwierdzam tylko fakt) a potem Ty z Wet Willym urządzacie sobie własną beke. Słoik nie bierz tego do siebie ,

ja osobiście nic do Ciebie nie mam , wydajesz się być sympatyczną osobą. Nie oceniam Ciebie ponieważ na forum nie napisałeś nic co by mogło Ciebie nacechować negatywnie pod względem charakterologicznym lub intelektualnym. Mówie o nowym trendzie. IMO albo koryto dla wszystkich otwarte albo zaprzestać takich akcji.

Odnośnik do komentarza
Ale o co chodziło w tym temacie ? Aby moderatorzy pośmiali się ze swojej beki ? Jakby założył to zwykły user to by miał od razu temat zamknięty plus 20% do puli warnów. Uprzedzając twoją wypowiedź , nie płaczę ,bo sam bym nie założył takiej prowokacji. Trochę dziwnie po prostu wygląda jak bekowe tematy w HP zamyka się , bo ma byc poważnie a potem samemu się dozuję beke według własnego smaku. Trochę to jak kość rzucona na pociechę kundlowi , ktory wcześniej zajadał się polędwiczkami.

w tym temacie w stu procentach zgadzam sie z lukaszem

 

jasne jest, że modzi niech sobie robia swoją bekę, jednych to śmieszy innych nie, można nie czytać ;)

ale do diabła ;] niech wiedzą, że niektóre warny , które wlepiają userom są śmieszne na poważnym forum

wiadomo też, że za pare warnów otwierany jest potem np. taki bezsensowny temat jak 'Czy odbanować Sylvana?'

żenada ;]]]

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Nowy trend to dawkowana beka przez modów czyli najpierw prowo z Lain a teraz ankieta o Sylvanie. Moim zdaniem albo powinno być teraz przyzwolenie ,że każdy może w pewnych granicach też tworzyć bekę albo nie powinno być w ogole takich akcji. W taki kierunku długo zmieszał HP (wypieranie głupich tematów).

Odnośnik do komentarza
ktoś tam z kimś na początku tego tematu kłócił się o ortografię u moderatorów, apropo :

 

Ostrzeżony 5 12 2008, 21:34

Dodano do poziomu ostrzeżenia łap 20% kąsolomaniaku i wracaj do swojego ogródka.

 

 

po co to 'ą' podkreśliłeś? Tutaj kąsolomaniak to inaczej nerd albo geek. Co innego kąsolomaniak a co innego gracz.

 

A poza tym 4 warny w 4 dni - nieźle. Czy to nie rekord?

Odnośnik do komentarza
ktoś tam z kimś na początku tego tematu kłócił się o ortografię u moderatorów, apropo :

 

Ostrzeżony 5 12 2008, 21:34

Dodano do poziomu ostrzeżenia łap 20% kąsolomaniaku i wracaj do swojego ogródka.

 

 

po co to 'ą' podkreśliłeś? Tutaj kąsolomaniak to inaczej nerd albo geek. Co innego kąsolomaniak a co innego gracz.

 

A poza tym 4 warny w 4 dni - nieźle. Czy to nie rekord?

Aha chcesz powiedzieć, że tutaj słowo konsolomaniak pisane przez "ą" zamiast "on" to taka gwara określająca geeka, nerda. Fajnie sobie to wymyśliłeś. Mod popełnił błąd ortograficzny i nic tego nie zmieni.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...