Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem moderatorów


Rekomendowane odpowiedzi

Mendrek cały temat był "na temat" , bo wszystko dotyczyło Żydów i Polaków. Ja nikomu nie jechałem po prywacie , jeśli el becetol pisał do mnie komuszku czy kłamczuszku to nie przeszkadzało mi to na tyle aby zgłaszać raport a Ty nagle wchodzisz z butami i dajesz warny za Bóg wie co.

Wsm rozdzialał moje ostre dysputy z Maidenem i zawsze udawało mu zakończyć się je bez problemów. Moderator najpierw ostrzega potem w przypadku recydywy karze. Ty tego nie zrobiłeś , dałeś wymyślone warny (ja mam za prywatę) i jeszcze piszesz ,że ktoś jest męczacy ,bo wypomina twoją wtope.

 

Tekst ,że nie będziesz dociekał kto zaczął to jakiś absurd w ogóle.

 

 

Jesteś beznadziejnym moderatorem (co potwierdziła ankieta). EOT.

Nie wiem jakie masz pojecie kary, ale 20% to jest wlasnie ostrzezenie. Nie wiem czy zawiniles czy nie, wyjasniam tylko kwestie, ze jesli jakas wina w tym Twoja byla to nikt nie musial ostrzegac was bez warnow ("bo wsm tak robi").

 

Jeśli Mendrek nie zbadał tematu (co sam przyznał) to powinien zostać przy ostrzeżeniu słownym. Dając warny warto byłoby aby Mendrek wiedział co robi. Nie dziwie się jednak ,bo wyrobione o nim zdanie jako o moderatorze mam.

 

Co to za dziwna metoda? Przeciez Michu Ci czarno na białym napisał, jak to działa, a Ty tworzysz jakieś dziwne zasady. Cóż, powtórzę się - nie zamierzałem dociekać (co nie znaczy, że tematu nie przejrzałem), bo wszyscy byliście sytuacji winni. To nie jest tylko moje zdanie. W całej reszcie nie będę się powtarzał, bo Ty zaczynasz zamykać wtedy oczy, więc nawet jakbym napisał 100 razy, to byś to ominął. EOD z mojej strony :)

 

Ale winni czego ? Konkretnie napisz czego. I nie broń się jak dziecko pisząc ,że to nie tylko twoje zdanie. Jak nie twoje to czyje ? Bo pisząc takie rzeczy ewidentnie widać ,że boisz się odpowiedzialności wziąć. Napisz konkretnie gdzie u mnie miałeś obrażanie i prywatę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś se popił i tyle, do wieczora wszystko pewnie naprawią.

 

Otóż to , nie raz były już takie cyrki (chociaż nie w takim wymiarze) a potem wszystko wracało do normy.

Popić ludzka rzecz.

Jak policjant na sluzbie sie napije to powinien sie podac do dymisji...

Powinien, ale to jest Psolska i tak ;].

 

Nie wiem komu i po co na tyle odyebalo by zamykac te tematy, ale lepiej zeby mial konkretne wytlumaczenie.

Odnośnik do komentarza

No, fajno. Tyle krzyku i ogromne oburzenie o zamkniecie paru durnych tematow w hp ; / Niektorym to naprawde nudzi sie w domu.

 

Zaraz przyjdzie Diabeu i da Wam na pismie uzasadnienie oraz cala dokumentacje i logi, wraz z analiza skutkow spolecznych, dotyczaca tak krzywdzacego i skandalicznego zachowania jednego z moderatorow forum PE, jakim bylo karne zamkniecie tematu o jakze intrygujacym tytule "Co Cię w zyciu wku/rwia".

Odnośnik do komentarza
Ktoś se popił i tyle, do wieczora wszystko pewnie naprawią.

 

Otóż to , nie raz były już takie cyrki (chociaż nie w takim wymiarze) a potem wszystko wracało do normy.

Popić ludzka rzecz.

Jak policjant na sluzbie sie napije to powinien sie podac do dymisji...

Powinien, ale to jest Psolska i tak ;].

 

Porównujesz "pracę" moderatora forum dla konsolomaniaków z pracą policjanta?

rodzyn

Odnośnik do komentarza

ja je zamknalem, uwazam ze HP bylby lepsze od nich. Chcialbym aby byl lepszy, taki jak 5-6 lat temu i chcialem na o zwrocic uwage wieksza. W kazdym razie wczesniej czy pozniej zostalyby otwarte - wiadomo. To byl moj bunt przeciw robieniu HP smietnika/czatu dla gimnazjalistow/etc.

Nikt za tym nie stoi procz mnie, wiec wszelkie pytania (wagliki) kierujcie na moj PW.

 

Sorry jesli komus zmarnowalem dzien wirtualnego zycia. W koncu co by bylo gdyby nie te kilka tematow:)

Odnośnik do komentarza

Takie niezapowiedziane, kilkunastogodzinne, profilaktyczne zamykanie spamerskich topiców w stylu "Co cię w życiu..." byłoby całkiem korzystne dla forum :). Ochłodzi parę rozpalonych głów, paru maniaków oderwie od kompa, dzięki czemu przysłużymy się matce Ziemi oszczędzając prąd, paru typków zrozumie, że Forum nie padnie bez nieustannego zalewu łajnem.

Nic tylko ogłosić 20-sty stopień zasilania i wyłączać, odcinać, zamykać buhaha.

Odnośnik do komentarza

Ojej, zamiast się żalić i martwić o zdrowie użytkowników, to po prostu zamknijcie te tematy. A takie "gdyby zamknąć...", czy "w 2003/2004 to było fajne HP" to sobie między graczowisko i battle włóżcie, bo nikogo to nie interesuje. Albo podejmujecie się moderowania takich tematów i nie narzekacie jaką to macie ciężką pracę, albo zamykacie temat i macie spokój. Albo, albo, bo bez sensu jest pozostawienie tematu otwartym i wypłakiwanie się tutaj, jakie tam zło się szerzy. Albo męska decyzja i zamykamy, albo po męsku, bez jęków, znosimy konieczność doglądania i sprzątania tematu.

Odnośnik do komentarza
Ktoś se popił i tyle, do wieczora wszystko pewnie naprawią.

 

Otóż to , nie raz były już takie cyrki (chociaż nie w takim wymiarze) a potem wszystko wracało do normy.

Popić ludzka rzecz.

Jak policjant na sluzbie sie napije to powinien sie podac do dymisji...

Powinien, ale to jest Psolska i tak ;].

 

Porównujesz "pracę" moderatora forum dla konsolomaniaków z pracą policjanta?

rodzyn

Tej, na forum mamy nawet szeryfa ^^.

 

Poza tym wiem, ze te tematy sa chu.jowe (poza pytaniami), ale jakos sie jednak dorobily setek stron...

Zadne tam dyskusje o sapiacych staruchac w tramwajach, ani dyskusje o Religii nim nie dorownuja popularnoscia. Ludzie lubia sobie popier.dolic...

I juz kiedys mowilem, ze uwazam, ze te tematy sa zbedne, ale nawet Diabeu przyznal, ze temat o wkur.wach jest spoko...

 

No nic, wsio w normie :).

Odnośnik do komentarza
Bo wtedy nie bylo +20 ;) tyko kdb

 

Jasne , z tego co pamiętam KdB też nikt nie dostał.

 

Dlaczego to wspominam ? Bo u niektórych pojawia się starczy syndrom " jak to kiedyś lepiej było". Przypomina mi to ludzi wzpominających Gierka. HP przeciez na początku to był niezły burdel (fryzury) , z którego później wydzieliło się BLZ , bo już za dużo tego było. Te pozamykane tematy są głupie i praktycznie się w nich nie wypowiadam ani ich nie czytam , ale w ogóle nie rozumiem gestu Wsm. Od poważnych tematów miał być WKP. Jeśli pozamyka się spamerskie tematy to co zostanie ? Ani luźny dział rodem z ikstrima ani WKP , bo nikt nie będzie tych samych tematów zakładał.

 

Nie wiem czy pomysłem nie jest zrobienie z WKP sub-forum dla HP aby więcej ludzi tam zaglądało.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fajnie, że niektórzy moderatorzy na tym forum uznali, iż oni mogą je traktować jak piaskownicę i zakładać "bekowe" tematy, które - taka prawda - dostarczają "beki" tylko im. Reszta była zdegustowana niskim poziomem wkrętem i czekała tylko na posta w stylu "ale daliście się nabrać lol rotfl omg". Było nieśmiesznie, żenująco, zero dramatyzmu, dyskusji (bo aż niezręcznie brać udział w takim czymś) no, ale grunt, że moderatorzy się tak świetnie bawili (3 dni podobno się śmiali, więc albo są z tych ludzi, których śmieszą nawet wypowiedziane na głos słowa "goła baba", albo ja jestem wyjątkowo smutnym człowiekiem). Natomiast gdyby jakiś temat śmieszył tylko mnie i dwóch innych użytkowników bez "pleców" to pewnie nie dotarłby nawet do drugiej strony postów.

Tak to jest, wiem, co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...