Skocz do zawartości

Uncharted: Drake's Fortune


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

witam. mam pytanie odnosnie poziomow hard i crushing. czy aby otrzymac pucharki za przejscie gry na hard i crushing i w konsekwencji zdobyc platyne trzeba przechodzic gre zaczynajac od new game czy mozna np. przechodzic etap po etapie (level selection) zaliczajac go na odpowiednim poziomie?

 

edit: oczywiscie gre przeszedlem na normal i mam dostep do dodatkowej zawartosci np. bronie itp. .. pytanie paradoksalnie ma dosc duze znaczenie gdyz jezeli jest mozliwosc ukonczenia gry na poziomach wyzszych korzystajac z dobrodziejstw zdobytych na normalu (robiac save'a na slocie uzywanym do normal) znacznie ulatwialoby ponowne ukonczenie gry na wyzszych poziomach.. wiec jak panowie? mozna tak?

Edytowane przez radzimisz
Odnośnik do komentarza

No dajesz new game ale gra się pyta czy chcesz grać z zawartością poprzedniej sesji czyli ze skarbami i zdobytymi nagrodami czyli taki new game +. Wiem bo sam tak zacząłem grać od wczoraj jakby na hardzie z pozostałościami z zaliczonego normala i zalicza puchary. Jedynie nie możesz skakać wybranymi chapterami.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja na Crushingu żadko używałem przylegania do osłon, chowaj się za jakieś kolumny wychylając tylko broń. Sprawdź filmiki na youtube to będziesz wiedział o co mi chodzi.

Troche cierpliwości się przyda, w całej grze jest góra kilka momentów które potrafią wkurzyć. Oczywiście jak wiesz gdzie bedą przeciwnicy to będzie łatwiej. No i headshoty znacznie ułatwiają gre.

Odnośnik do komentarza

Pogralem dzis troche na Crushing i kurde ciezko jak cholera...

Prosba do weteranow Uncharted - jakies rady macie ?

 

Zapomnij o strzelaniu będąc przylepionym do osłony (nie mylić z ogniem spamującym), cover system służy do regeneracji hp i bezpiecznego orientowania się w terenie. Opanuj strzał z biodra (szczególnie przydatne jeśli chodzi o shotgun'y), pojedynczych oponentów załatwiaj za pomocą melee (najlepiej z zaskoczenia). Poznaj dobrze teren działań, liczbę oraz miejsca pojawiania się oponentów. Mądrze używaj granatów (nie marnuj na jednego napastnika). Opanuj gałkę biggrin.gif headshot bardzo ułatwi sprawę. Zalecam tez odrobinę cierpliwości, nawet się nie obejrzysz a platyna wpadnie wink.gif

Odnośnik do komentarza

Square chciał napisać, żebyś ustawiał się pod takim kątem, że Ty widzisz przeciwników i możesz do nich strzelać, a przed ich strzałami chroni Cie jakaś przeszkoda :) To możliwe bez używania cover system, chociaż w wielu momentach na Crushing nic nie zastąpi tradycyjnego chowania się. Nie można też zbytnio pakerować ani wdawać się w strzelaniny - 2/3 kulki posyłają Cię do piachu (zależy od odległości od przeciwnika, czasami jeden strzał np. ze strzelby i po Tobie). Krótkie, przemyślane walki, odpowiedni dobór broni do otoczenia/sytuacji i korzystanie z przewagi środowiskowej (osłony, pułapki, beczki wybuchowe, działka).

Zaciśnij zęby i do przodu - Crushing w U:DF to pikuś w porównaniu do FPS-owych zmagań na najwyższych poziomach trudności.

I przygotuj się na wielokrotne powtarzanie pewnych sekwencji - ale dzięki temu poznasz np. rozkład i działanie przeciwników.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

W każdym. Pierwsze 3 misje robiłem koło godziny :turned: Hard był dość prosty ale ten Crushing to przegięcie. Ja jestem teraz na IV planszy. Plane-werked (czy jakoś tak) no i nerwy nie pozwalają mi dalej grać. Boję się o konsole, TV, pada oraz o siebie.

 

 

Najlepiej by było gdyby ktoś przeszedł za mnie :lol: chociaż wiem, że to praktycznie niewykonalne :yes:

Odnośnik do komentarza

:) Tu masz mały trick ułatwiający grę:

 

Musisz ustawić się Nate'em za jakąś zasłoną, lecz bez przyklejania się do niej. Celujesz z ramienia. Trick polega na tym, że można strzelać przez przeszkody, lecz musisz być cały czas za zasłoną. Powoli przesuwasz się w, przykładowo, prawą stronę, ale tylko na tyle, aby namierzyć kogoś celownikiem. Gdy już go namierzysz, strzelasz bezpiecznie schowany za zasłoną;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dokąd nie ukończysz gry na danym poziomie trudności i tak nie będziesz mógł z tej opcji skorzystać. Wystarczyło by sprawdzić przed zadaniem głupiego pytania. I co ważniejsze - nigdy nie pisz tego samego pytania w dwóch tematach, bo się wtedy złoszczę.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...