Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

przed chwilą skończyłem przygody nietoperza.W sumie nie będę się powtarzać bo achy i echy i w tym temacie padły już niejednokrotnie.

 

Obok Uncharted2 i Killzone2(głównie z uwagi na multi) to wielka trójca najlepszych gier w jakie dane mi było zagrać w kończącym się 2009 roku.Inne tytuły im nawet do pięt nie dorastają w moim prywatnym odczuciu.

Odnośnik do komentarza

 

Ja pierdziele, wy też mieliście taką akcję z artefaktami na ekranie???? graliśmy dzisiaj z moim bratem (on grał) i nagle wywaliło. ja mówie "O kur@a, o kur$a, konsola sie przegrzała, wyłączaj ją, tak mi sie xbox z(pipi)$ł, wyłączaj!" ale jazda jak sie okazało że to kolejna zhiza Scarecrow'a xD ładnie zgłupieliśmy ;D

 

 

gra jest przekozak, Demo nic nie pokazuje, i dlatego bylem sceptyczny do niej. ale kurcze, różnorodnośc, grafa (jak na multiplafrotmową gre NISZCZY imo), filmowość, zwroty akcji, coś pięknego. a jeszcze nie przeszedłem :D

nie wiesz co to spoiler kuwa?!

Edytowane przez Grigori
Odnośnik do komentarza

Po przejściu story mode zbieram riddlers challenges, ale to juz nie to samo co gra właściwa, szczerze mówiąć trochę się zawiodłem nie na samej grze bo jest kozak ale na długości rozgrywki, po 4 dniach grania procent gry było około 50% myslałem qrde nieżle tyle już grałem i dopiero połowa a na drugi dzień gra pekła przy 62% heh oczywiście riddlers challenge też sie w tym zawiera ale mimo wszytko spodziewałem sie dłuższej rozgrywki, czy uncharted 2 tryb fabularny w porównaniu do batmana jest taki sam czy dłuższy?

Odnośnik do komentarza

Po przejściu story mode zbieram riddlers challenges, ale to juz nie to samo co gra właściwa, szczerze mówiąć trochę się zawiodłem nie na samej grze bo jest kozak.....

Fakt gra jest kozak. Odpal teraz CC i dobij do 100%, wtedy ty też będziesz kozak :P

 

Ja dziś zrobiłem platynę, i faktycznie - gra jest kozak :D

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza

I bardzo dobrze. Niedawno dopieor miałem okazję skończyć ten tytuł i jestem pod wielkim wrażeniem i zgadzam się tutaj ze wszystkimi opiniami mówiacymi o wspaniałości tego tytułu. Bat to mój ulubiony komiksowy "hiro" a ta gra pokazje go z najlepszej możliwej strony. Wiadomo że gra nie jest idealna, ale żadna nie jest, ale kilka rzeczy nie zgrało. Raz że batman jest jednak za duży. Jego gabaryty mogły by byc ciut mniejsze. To raz. A dwa że nie pokuszono się o inny model przeciwników. Poza świrami w kaftanach zawsze walczymy z takimi samymi przeciwnikami, różniącymi się kolorem skóry czy wdziankiem i umalowaniem. Wszyscy wyglądają jak kulturyści. O wiele realniej wyglądali by zwykli kolesie wymieszani z kilkoma "konkretami", plus jakieś grubasy i szczypiory i wszyscy różniacy sie jeszcze wzrostem. Wydaje mi się że zrobienie trzech czy czterech modeli przeciwników więcej nie było by żadnym wyczynem dla panów z Rocksteady. To taki mały szkopuł, który jakoś mi się nasunął podczas grania.

 

Gra na mocne 9.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zajefajna gra, przyssało mnie do konsoli na 4 dni, w tym zarwałem jedną nockę. Najbardziej mi się podobało ciche załatwianie przeciwników, nie było dla mnie problemem czekać na okazję kilka minut i załatwiać po kolei pomocników Jokera. Do tego system walki, wręcz nie promujący napierniczania w klawisze, tylko spokojne wyprowadzanie różnych ciosów. Wachlarz ciosów zwiększa się wraz z podnoszonym doświadczeniem i dokupowanymi gadżetami Batmana. Godny przeciwnik czyli Joker z genialnie podłożonym głosem Marka Hamilla. To co robi z nami Scareface zasługuje na osobny opis, ale nie będę tutaj nic o tym pisał by nie psuć zabawy innym którzy jeszcze nie grali w ten tytuł. Gra którą zostawiam sobie, na pewno do niej wrócę, choćby po to by poćwiczyć combosy w wyzwaniach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...