Jump to content

Batman Arkham Asylum


Jakim

Recommended Posts

Świetne. Na razie wygląda i zapowiada się naprawdę dobrze. Z łezką w oku wspominam czasy, gdy Batmana czytałem regularnie co miesiąc. Minęło już tyle lat, ale Arkham Asylum nadal pamiętam całkiem nieźle. :)

 

BTW: propo tego potwora na 1 skanie, nie mówcie mi że Batman ma go położyć pięściami i nogami :|.

Przeczytaj zawartość ramki na skanie 67 strony GI.

Link to comment

Killer Croc wygląda przekozacko- przypomina trochę postaci z Gears of War. Niektórzy narzekają na samą postać Batmana co m nie akurat dziwi bo wygląda przekozacko, mrocznie i naturalnie zarazem. Joker przypomina trochę Nickolsona i połączenie różnych stylów Jokera z komiksów. Oby reszta przeciwników była na podobnym poziomie.

 

Co cieszy to że nie będziemy mieli do czynienia ze zwykłą nawalanką. A chyba czymś w rodzaju stealth-investigation-action game. Ciekawie co z tego wyniknie.

 

Widac że gra jest już sporo czasu w produkcji. Oby tylko animacja postaci i fizyka świata nie odstwały od technicznej strony wizualnej.

Link to comment
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Info o limitowanej wersji:

 

Dzięki przeciekom z Gamestopa mamy informacje na temat edycji limitowanej Batman: Arkham Asylum, która kosztować ma ni mniej, ni więcej tylko 100 zielonych. Jak na obecny kurs dolara to za dużo, a oto co ma się znaleźć w zapewne nieźle odpicowanym pudełku:

 

* 12-calowy Batarang

* Encyklopedia DC

* DLC Pack 1

* bonusowe DVD z reportażem z tworzenia gry i ścieżką dźwiękową

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95339,6381...imitowanej.html

 

 

Update:

Nowy trailer- http://www.gametrailers.com/player/46730.html

 

Rewelacja! Bardzo lubię komiksy. Kiedy będzie premiera?

Edited by Shakeawake
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Osobiście do kolejnej gry spod szyldu "Luft Myszy" nie podchodziłem z wielkim zainteresowaniem nauczony chociażby doświadczeniem, że gry na podstawie filmów/komiksów/nowościach popkultury/ czy książki kucharskiej łaczy jedno - KASZANKA!

Im dalej jednak brnąłem przez nowinki,zapowiedzi,szczegóły i (ostatnio sporą dawką) trailerów uświadomiłęm się w przekonaniu że warto dać temu szansę i wpisałem sobie do kapownika datę 23 Czerwiec (potencjalna data wydania).

Najbardziej przemówił do mnie filmik ukazujący Detektywa w Obcisłych Rajtuzach zwinnie przymykającego po Gargulacach by załatwiać pojedynczo 'byczków' Jokera w Silent Knight Challenge Room (coś na wzór challenge roomów z bioshocka). Splinter Cell dostał Pelerynę :D

Jestem na TAK! 8)

 

Silent Knight Challenge Room

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.