Jump to content

Batman Arkham Asylum

Jakim

Recommended Posts

Świetne. Na razie wygląda i zapowiada się naprawdę dobrze. Z łezką w oku wspominam czasy, gdy Batmana czytałem regularnie co miesiąc. Minęło już tyle lat, ale Arkham Asylum nadal pamiętam całkiem nieźle. :)

BTW: propo tego potwora na 1 skanie, nie mówcie mi że Batman ma go położyć pięściami i nogami :|.

Przeczytaj zawartość ramki na skanie 67 strony GI.

Killer Croc wygląda przekozacko- przypomina trochę postaci z Gears of War. Niektórzy narzekają na samą postać Batmana co m nie akurat dziwi bo wygląda przekozacko, mrocznie i naturalnie zarazem. Joker przypomina trochę Nickolsona i połączenie różnych stylów Jokera z komiksów. Oby reszta przeciwników była na podobnym poziomie.

Co cieszy to że nie będziemy mieli do czynienia ze zwykłą nawalanką. A chyba czymś w rodzaju stealth-investigation-action game. Ciekawie co z tego wyniknie.

Widac że gra jest już sporo czasu w produkcji. Oby tylko animacja postaci i fizyka świata nie odstwały od technicznej strony wizualnej.

• 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Info o limitowanej wersji:

Dzięki przeciekom z Gamestopa mamy informacje na temat edycji limitowanej Batman: Arkham Asylum, która kosztować ma ni mniej, ni więcej tylko 100 zielonych. Jak na obecny kurs dolara to za dużo, a oto co ma się znaleźć w zapewne nieźle odpicowanym pudełku:

* 12-calowy Batarang

* Encyklopedia DC

* DLC Pack 1

* bonusowe DVD z reportażem z tworzenia gry i ścieżką dźwiękową

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95339,6381...imitowanej.html

Update:

Nowy trailer- http://www.gametrailers.com/player/46730.html

Rewelacja! Bardzo lubię komiksy. Kiedy będzie premiera?

Edited by Shakeawake
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Osobiście do kolejnej gry spod szyldu "Luft Myszy" nie podchodziłem z wielkim zainteresowaniem nauczony chociażby doświadczeniem, że gry na podstawie filmów/komiksów/nowościach popkultury/ czy książki kucharskiej łaczy jedno - KASZANKA!

Im dalej jednak brnąłem przez nowinki,zapowiedzi,szczegóły i (ostatnio sporą dawką) trailerów uświadomiłęm się w przekonaniu że warto dać temu szansę i wpisałem sobie do kapownika datę 23 Czerwiec (potencjalna data wydania).

Najbardziej przemówił do mnie filmik ukazujący Detektywa w Obcisłych Rajtuzach zwinnie przymykającego po Gargulacach by załatwiać pojedynczo 'byczków' Jokera w Silent Knight Challenge Room (coś na wzór challenge roomów z bioshocka). Splinter Cell dostał Pelerynę :D

Jestem na TAK! 8)

Silent Knight Challenge Room