Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeden puchar, który podczas przechodzenia można przeoczyć(no w sumie dwa, bo ten drugi jest średnio wykonalny w Challengach). Oto one:

 

 

Party Pooper - przed samym końcem gry wita cię 20 henchmenów, najpierw czterech, a potem szesnastu. Musisz zaatakować i pokonać wszystkich, żeby wpadło trofeum(zdaje się, że przynajmniej tę większą grupkę można olać i tym sposobem stracić trofeum, bo wrócić się nie da). Najlepiej zobacz filmiki na YT. Na tej grupce jest też dosyć łatwo wbić puchar za combo x 40 - IMO łatwiej niż w Challengach.

 

Drugi puchar jest za zabicie Titana bez użycia Bataranga. Jest taki moment w grze, gdzie napotkasz dwóch Titanów naraz(po raz pierwszy w ogóle będziesz walczyć z Titanami). Rób uniki tak, żeby jeden wpadał na drugiego(znowu - YT pewnie pomoże) i puchar wpadnie. Ciężki, jeśli nie niemożliwy, do wbicia w Challengach. Reszta powinna być wykonalna podczas Predator lub Combat Challenges, ale pewnie warto spróbować wbić niektóre(10 przeciwników zabitych z grzbietu Titana itp.) podczas Story. Generalnie jednak wszystkie 240 zagadek da się zrobić po przejściu Story, a większość trofików za walkę - w Challengach.

 

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Zapomniałeś o 3 trofeum ;)

 

 

Musisz uratować każdego strażnika/więźnia w razie potrzeby (najgorzej jest z tym zawieszonym więźniem, na dole mamy ulotniony gaz, jeżeli go zetniemy zanim wyłączymy gaz no to FAIL), no chyba że coś mi się pomyliło - a chciałbym bo tak to muszę powtórzyć grę

;(.

 

Mi zostały już tylko Challangersy, 40x combo - cholernie przyjemna platynka się szykuje.

 

W ogóle przeważnie nie gram na hardzie, ale dla tej gry musiałem to zrobić - i nie żałuje, tego potrzebowałem :).

 

Ta gra to Hit, a kolejne DLC to kolejne kokosy dla tej plaży orgazmu, nie żałuję ani grosza na ten tytuł - a w zasadzie to nawet gdybym wydał z 300 pln na zwykłe wydanie, nie płakałbym :D.

 

Oby dwójka wyszła szybko i dawała znaacznie większe tereny.

 

Mam pytanie - czy po skończeniu gry będzie można wrócić do WSZYSTKICH lokacji i znaleźć Riddle Challenge ?

Możesz być o to spokojny, po skończeniu gry możesz wrócić i normalnie buszować po Arkham :).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Mi zostały już tylko Challangersy, 40x combo - cholernie przyjemna platynka się szykuje.

Ja wiem czy tak tylko ;) Wyzwania są najtrudniejsze(Combat). Nie żeby były jakieś nie do ogarnięcia(choć jak mówiłem - IMO Shock & Awe jest naprawdę trudne, zwłaszcza w dobie łatwych gier), ale w porównaniu z trybem Story(który nawet na hardzie można przejść mashując kwadrat), jest trudniej.

Odnośnik do komentarza

Owszem, walki w challange są największym wyzwaniem (a już na pewno jak mamy problem ze skleceniem nawet takiego 10x combo) - predatora i story wciągniemy nosem.

 

Edit: Jednak myliłem się -

Nie trzeba przejmować się tym więźniem, chodziło mi o "leave no man behind", jednak go mam. O co chodzi w 1 trofeum ukrytym ??

 

 

BTW: Cieszę się że mamy do czynienia z Conroy'em a nie

, dla mnie ten 1 to prawdziwy B'man i nie ma bata ! Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

5K -Perfect Knight(bez obrażeń w ogóle przez 4 rundy).

500 - Dark Knight(bez obrażeń jedna runda)

1K - Flawless Freeflow - cała runda na 1 combosie.

5k - Variation Bonus x9(wszystkie ciosy Batmana użyte)

3,5K -Variation Bonus x8

2K - Variation Bonus x7

1K - Variation Bonus x6

500 - Variation Bonus x5

250 - Variation Bonus x4

100 - Variation Bonus x3

 

Nie wiem czy jest coś jeszcze.

 

PS: Platyna :)

Odnośnik do komentarza

5K -Perfect Knight(bez obrażeń w ogóle przez 4 rundy).

500 - Dark Knight(bez obrażeń jedna runda)

1K - Flawless Freeflow - cała runda na 1 combosie.

5k - Variation Bonus x9(wszystkie ciosy Batmana użyte)

3,5K -Variation Bonus x8

2K - Variation Bonus x7

1K - Variation Bonus x6

500 - Variation Bonus x5

250 - Variation Bonus x4

100 - Variation Bonus x3

 

Nie wiem czy jest coś jeszcze.

 

PS: Platyna :)

 

Dzieki wybawco:) to zabieram sie dzis za platyna bo akurat mam tylko cc do ukonczenia:)

Odnośnik do komentarza

Jezeli o mnie chodzi to Predatory z biegu przechodze (fakt ostatnie sa najtrudniejsze, ale tez ja np mialbym bardziej powalone pomysly na zadania, ktore mi wychodzily). Za to Combaty to dla mnie ma-sa-kra :(.

Jeszcze musze podtrenowac mojego skilla bo jak wykrece 30x to juz sie ciesze jak dziecko XD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...