Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Jestem na momencie

 

 

kiedy Batman mial drugą "faze"

więc pewnie jeszcze sporo gry przede mną :) Odpalilem dzisiaj na chwilę combat challenges i zdobylem ledwie 5000 kiedy do maxa jest potrzebne chyba z 18tys pkt :/ Nie ukrywam że chce ta gre splatynowac(tak tak miałem Bajoszoka 1 wymaksowac ale na razie nie mam chęci :P)

Edytowane przez Lionel
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki. Jestem na momencie

 

 

kiedy Batman mial drugą "faze"

więc pewnie jeszcze sporo gry przede mną :) Odpalilem dzisiaj na chwilę combat challenges i zdobylem ledwie 5000 kiedy do maxa jest potrzebne chyba z 18tys pkt :confused: Nie ukrywam że chce ta gre splatynowac(tak tak miałem Bajoszoka 1 wymaksowac ale na razie nie mam chęci :P)

 

Platyna bardzo przyjemna, ale wymagająca trochę wprawy (shock and awe & rumble in the jungle na extreme dają popalić). 

Odnośnik do komentarza

Jedyny trudny challenge w tej części to Shock and Awe, ze względu na małe pomieszczenie i trochę gorszy system walki niż w Arkham City (konkretnie sposób rozwalania gości z nożami i pałkami elektrycznymi, Batman czasami lockuje się na nie na tym zbirze co trzeba).

Kluczem do tego challenge'a jest używanie szybkiego takedown'a gdy tylko naładujemy combo - celując w kolesi z bronią.

 

Ja mając wprawę z Arkham City zrobiłem te wszystkie challenge w paru podejściach.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Mam pytanie do obcykanych, bo w Arkham Asylum grałem dość dawno temu i spędziłem z tą grą jakieś 10x mniej czasu niż z Arkham City. Czy po przejściu fabuły można potem śmigać sobie po wariatkowie, żeby rozwiązywać zagadki i szukać trofeów Riddlera?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jako, że gra na PSS jest za śmieszne pieniądze, nadrabiam zaległości. Pierwszy kontakt z tytułem, pierwsza walka, i od razu przypomina się świetne AC i ten genialny system walki. Po ukończeniu GoW: W miałem w końcu skończyć GTAV, ale chyba pierwszeństwo będzie miał AA.

Odnośnik do komentarza

AAA myślałem że chodzi o Assassina... Przecież wiadomo, że w drugiej części Batmana system walki jest ulepszony w stosunku do jedynki. Skrobne coś więcej o Batmanie AA bo podchodziłem jak pies do jeża a gra okazała się super, skończyłem przedwczoraj. Tak mam zaległości i się cieszę hehehe. Design postaci to mistrzostwo i nawet game overy różniste są - to mi się podoba!!! Dopracowanie nawet szczegółów. Jazdy Scarecrowa też fachowe. Ogólnie jak na grę z superbohaterem to dla innych tytułów jest to poziom nieosiągalny (wszelkie CośtamMany....). Mimo średniego systemu walki (ale sprawiający satysfakcję) i tak gra majstersztyk i dopracowana w każdym calu. Voice Acting? masakra! Fabuła jak na CośtamMana - świetna. przerwa z miesiąc i biorę sie za dwójkę na powaznie;-). Batman przerósł moje oczekiwania...

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...