Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sobie zacząłem przygode z Batmanem i jest wspaniale. Świetne misje, Joker :good:, cały zakład dla czubków i okolice, grafika. Minusów nie widzę. No może kamera jakaś taka z boku lipna. Bałem się że nie załapie klimatu bo nigdy filmów ani komiksów o Batmanie nie lubiłem ale jest pięknie. Świetna gra dla każdego. Elementy skradanki są cudne po prostu. Wstępna ocena - 9/10

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytanie o tryb stereoskopowe 3D było już wielokrotnie,ale zadam ponownie bo znalazłem odpowiedzi tylko ze "okularki" to lipny szajs i po 10-30min. zaczyna boleć głowa i oczy.Nic konkretniejszego na temat rozgrywki w 3D,czy grafika ma taki sam poziom,ogólne wrażenia ???.

 

Czytałem recenzję w PE i przeczytałem że ten tryb wypada całkiem dobrze,jakimś sposobem jeszcze w Arkham Asylum nie grałem,i obowiązkowo mam zamiar nadrobić tą wielką zaległość,wiec pytanie do osób które grali/grają w wersje GOTY w 3D! WARTO dopłacić te kilkadziesiąt zł za ten tryb chodzi mi tylko o ten tryb a nie o bonusy ??

 

proszę o odp. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Panowie (i panie) - prosze o jakies rady odnosnie walki, jak najlepiej nabijac dobre combosy i duzo punktow.

W challenge nr.1 nabijam jakies 7k i nic wiecej, a widze, ze na 3 odznaki trzeba miec 18k i nie mam pojecia jak tyle nabic. :)

 

Gra kapitalna - niedawno kupilem, wiem ze premiera byla jakies 1.5 roku temu, ale co tam. Troche zaspalem, gralem w demko po premierze i zrobilo na mnie duze wrazenie, a pozniej jakos o niej zapomnialem. :) Przynajmniej nie bede musial dlugo czekac na premiere. :D

Na szczescie kupilem, gram i jestem zachwycony - swietna gra ! ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Chellenge sa genialne. Mogloby w ogole fabuly nie byc a i tak bym gral :)

Jest kilka sposobow. Musisz przede wszystkim opanowac freeflow perfection bo za to jest duzo pkt. Ja robilem duzo odskokow, tzn. po kazdym wyprowadzonym ciosie odskok. Kiedy zapala Ci sie combo na zolto robisz rzut. Itd. wszystkiego sie nauczysz tylko musisz przysiasc. Przedostatni chellenge na extreme jest hardkorowy :teehee:

Odnośnik do komentarza

Swietna gra - wczoraj ukonczylem i moge smialo napisac, ze to jedna z najlepszych gier jakie pojawily sie na tej generacji konsol. Wlasnie takich gier potrzeba wiecej, Batman, Uncharted, Gears Of War to gry, ktore powstaly wlasnie na tej generacji konsol, nie tam zadne sequele typu Metal Gear Solid czy Resident Evil - sa dobre, ale kontynuacje to nie wszystko.

 

Batman Arkham Asylum udowadnia, ze mozna zrobic swietna gre na licencji. Sam gameplay zrobil na mnie duze wrazenie - podoba mi sie system walki, Detective Mode, duza ilosc bardzo fajnych ''zagadek'' i rozbudowanie tej gry. Grafika na Unreal Engine bardzo dobrze sie prezentuje - swietnie wykonane lokacje robia wrazenie, w grze czuc klimat ''zamknietego osrodka leczniczego''.

 

Na poczatku zauwazylem pewna istotna rzecz - gdzie jest znany motyw muzyczny z Batmana ? Jest nawet w Lego Batman (przeszedlem, zdobylem platyne - bardzo fajna gra, polecam) moze producenci nie dostali licencji na wykorzystanie go w grze. Troche go brakuje, ale muzyka i efekty dzwiekowe w grze i tak sa bardzo dobre. :)

 

Teraz bede gral w Challenge, jest tego troche, wiec nadal jest w co grac. Z niecierpliwoscia czekam na druga czesc, mam nadzieje, ze w grze bedzie jeszcze wiecej zagadek do rozwiazania, fajnie, ze beda misje poboczne.

Kto jeszcze nie gral w Batmana to polecam - gre moza kupic za dobra cene. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Jest możliwość zmiany poziomu trudności w trakcie gry?Porwałem się na głęboką wodę bo jednak wolę grać na normalnym poziomie trudności i czerpać z gry radość a hard i grupki po 10 ludzi z kijami mnie już irytują.Jestem świeżo po ubiciu tych 2 mutantów w tym laboratorium więc chyba połowa już skończona ale na hardzie nie dam rady dojść dalej po prostu odechciewa się.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy się da zmienić na niższy w trakcie gry, nigdy tego nie sprawdzałem. Często w grach ta opcja wyświetla się gdy ginie się kilka razy z rzędu (tak było no w GOW), może tak spróbuj. Walka z tymi mutantami to była w ogrodzie botanicznym? Jeśli tak, to rzeczywiście jest to mniej więcej połowa gry.

Odnośnik do komentarza

A walke z duzymi grupami wrogow jest BARDZO latwy sposob, a mianowicie staraj sie wyprowadzac 1, max 2 uderzenia i od razu zaczynaj spamowac trojkat. Kiedy jest wielu wrogow to juz po 1 uderzeniu inny wrog potrafi od razu atakowac, ale czesto da sie wyprowadzic 2. Sproboj.

 

Problem bylby, gdyby ten trojkat musialby byc dobrze stimingowany (tak jak to zwykle w grach bywa - np. w Bayoneccie, Demons Souls i wielu innych gierkach kontra musi byc dobrze stimingowana i ciezko sie ja wykonuje), tyle ze nie musi i spam zawsze dziala.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Korzystaj z mapy, tam jest wszystko zaznaczone. ;)

 

 

Musisz iść do posiadłości Arkham pogadać z Cashem (murzyn) o kryjówce Killer Croca. Potem idziesz na oddział intensywnej terapii i schodzisz na sam dół.

 

 

Ale drzwi są zablokowane jakimś drzewem i wejść się nie da

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kurczę. Dawno nie grałem w tak dobrą grę. Na prawdę. O Batmanie sporo słyszałem, gdy miał premierę, były to wakacje 2009 o ile dobrze pamiętam. Sprawdziłem demo i byłem zachwycony, postanowiłem, że muszę sprawdzić tę gierkę. Tak się jednak złożyło, że wpadła ona w moje łapy dopiero kilka tygodni temu. Nie pograłem zbyt wiele, zaledwie trochę ponad 2 godzinki. Nie dlatego, że mi się nie podoba, tylko dlatego, że zacząłem studia i miałem problem z organizacją mieszkania, itp, jednak już jest OK i z pewnością będę zaglądał do Arkham częściej i intensywniej. W grze podoba mi się wszystko, od sposobu prowadzenia fabuły, dialogi, po klimat, mechanikę i grafikę. Nie będę ukrywał, że tytuł ten wywarł na mnie większe wrażenie aniżeli Uncharted 2.. więcej jak, pogram dłużej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...