Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Warto dodać, ze prawy rzut bata ( :Triangle18x18: :circle18x18:), jest dużo bardziej przydatniejszy, bowiem zabija przeciwnika od razu, kiedy ten drugi( :square18x18: :Cross18x18:), tylko rzuca przeciwnikiem w skazanym kierunku. Dzięki tej taktyce ukończyłem właśnie przed-ostatni challenge, który uważam, za najtrudniejszy, bo jest na czas z ogromna ilością pomieszanych przeciwników. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Złapał mnie jakiś "bug" około 35 % gry: Było to w momencie, gdy pokonałem gostków w miejscu, gdzie zamontowali bomby na tych "kamiennych niedźwiedziach". Wychodzę z pomieszczenia, nagle na obrazie pojawiła się mozaika, obraz był odwrócony "do góry nogami", pojawił się filmik z początku gry, gdy Batman wiózł Jokera do Asylum, i pisało "Wciśnij J, aby pominąć film". Wyjąłem grę z napędu, świadkiem tego zdarzenia jest mój brat.

Czy ktoś miał podobny problem?

Złapał mnie jakiś "bug" około 35 % gry: Było to w momencie, gdy pokonałem gostków w miejscu, gdzie zamontowali bomby na tych "kamiennych niedźwiedziach". Wychodzę z pomieszczenia, nagle na obrazie pojawiła się mozaika, obraz był odwrócony "do góry nogami", pojawił się filmik z początku gry, gdy Batman wiózł Jokera do Asylum, i pisało "Wciśnij J, aby pominąć film". Wyjąłem grę z napędu, świadkiem tego zdarzenia jest mój brat.

Czy ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza

Jaram sie lamaniem 4-tej sciany w grach,a nie ma tego za duzo.Najlepszy w tym temacie MGS,ale tutaj tez jeden z lepszych motywow ever.Sam sie swego czasu ob.sralem w obawie o zdrowie konsoli.

W temacie lamania 4-tej sciany polecam jeszcze slaba gre ze swietnym humorem i bohaterem Deadpool.

 

 

P.S.Szkoda ze w eternal Darkness  nigdy nie bylo mi dane zagrac.

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...