Skocz do zawartości

Castlevania: Lords of Shadow


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Zabrakło tylko "A Hideo Kojima Game" xD.

 

Trailer jest nawet fajny, ale mamy tutaj pomontowane sceny, natomiast ten gameplay wyżej już tak nie zachwyca i na pewno nie zagrozi God Of War. Mogli chociaż pokazać walkę z jakimś bydlakiem, a nie pionkami w postaci wilkołaków. Pod koniec trailera ten boss(?) przypomina trochę Saviora z DMC4. Także nawet design nie sili się na oryginalność.

Odnośnik do komentarza

Zabrakło tylko "A Hideo Kojima Game" xD.

 

Trailer jest nawet fajny, ale mamy tutaj pomontowane sceny, natomiast ten gameplay wyżej już tak nie zachwyca i na pewno nie zagrozi God Of War. Mogli chociaż pokazać walkę z jakimś bydlakiem, a nie pionkami w postaci wilkołaków. Pod koniec trailera ten boss(?) przypomina trochę Saviora z DMC4. Także nawet design nie sili się na oryginalność.

 

Ten mini boss, pojawił się już w 1997 w Symphony of the Night, http://shrines.rpgclassics.com/psx/castlevsn/monsters/warg.gif

Nie wiesz czegoś, to lepiej nie wypisuj bzdur. Proste.

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza

Gra nie wniesie niczego nowego do gatunku, ale na pewno dostarczy niezłych wrażeń. Bardzo podoba mi się postać głównego bohatera, Gabriela. Szkoda tylko, że zabraknie nawiązań do poprzednich odsłon sagi. Choć nazwisko Belmont'ów słychać na zwiastunie. Może jakieś szczątkowe nawiązania się tutaj pojawią.

Odnośnik do komentarza

Gra nie wniesie niczego nowego do gatunku, ale na pewno dostarczy niezłych wrażeń. Bardzo podoba mi się postać głównego bohatera, Gabriela. Szkoda tylko, że zabraknie nawiązań do poprzednich odsłon sagi. Choć nazwisko Belmont'ów słychać na zwiastunie. Może jakieś szczątkowe nawiązania się tutaj pojawią.

 

Mają być przeciwnicy z poprzednich części, trochę starych utworów, jeśli dobrze pamiętam 1/3 to stara dobra muza z poprzednich części :) Będzie wieża zegarowa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/07/21/castlevania-lords-of-shadow-release-month-box-art-revealed.aspx

 

Data premiery - październik 2010 (bez dokładnego dnia jeszcze) i okładka.

 

Jestem strasznie ciekaw co z tego wyjdzie czy chociaż w miarę dobry-przygodowy slasher czy popłuczyny.

Odnośnik do komentarza

Nie trzeba być wróżką by zobaczyć, że do tej pory żaden element tej gry nie wybija się ponad to, co pokazał GoW. To już nie te czasy, że co do jakości gier trzeba było czekać do samej premiery, albo czekać na opinię PE. :potter: Teraz wychodzi mnóstwo gameplay'ów i dema jeszcze na długo przed premierą, więc można sobie zdanie wyrobić.

Odnośnik do komentarza

Graficznie to w sumie na bank nie będzie lepsze, ale że gra może być lepsza pod względem gameplayu to całkiem możliwe. Przynajmniej dla mnie, bo jakoś bardziej wole klimaty Castlevani niż GoW'a. No ale to się okaże po premierze. W sumie to mam cichą nadzieje, że dadzą jakieś demko X360/PS3 przed premierą. ;)

Odnośnik do komentarza

I ja muszę powiedzieć, że podoba mi się to co na razie widzę (gameplaye). Na początku myślałem, że wyjdzie z tego crap jak się dowiedziałem, że nowa Castevania nie ma nic wspólnego ze starymi itd.

Ale teraz widzę całkiem fajnego slashera oczywiście jestem ostrożny po Dante Inferno który też się dobrze zapowiadał a wyszło jak wyszło.

 

Zobaczymy jak to będzie.

 

No i oczywiście zgadzam się ze Zwyrolem killer na miarę GoW to ta na pewno nie będzie. Nie trzeba być wróżką akurat by to stwierdzić ;] Ale wystarczy, że wyjdzie z tego chociaż dobry adventure slasher.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...