Skocz do zawartości

Castlevania: Lords of Shadow


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli LoS będzie miała najlepsze elementy z takich Castlevanii jak: Simon Quest/Super Castlevania IV/ Symphony of the Night/ "N64"/ Lament of Innocent + GOW/Uncharted/Prince of Persia to będzie to najlepsza Castlevania w historii, a tym samym gra lepsza od GoW (obojętnie której części) Uffff :) Jak narazie mamy piękne zapowiedzi, co z nich wyniknie, przekonamy się niebawem. Czuję iż będzie to pierwsza w pełni udana Castlevania w środowisku 3D. Od wielu lat czytałem na forach pierd@#$nie typu "nie da się zrobić dobrej Castlevanii w 3D lub Castlevania to tylko w 2D" Na kilku forach wspominałem że gdyby się połączyło design leveli z Castlevanii64, walkę z Lament of Innocent + rozbudowanie elementów rpg z SOTN/Curse of Darkness to powstałaby wspaniała Castlevania. I coś mi się wydaje, że taka Castlevania właśnie powstaje:)

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=fJC_0ua2qCo Nowy gameplay, oczywiście muza nie jest z gry :)

 

WoW ;]

 

Graficznie naprawdę jest bardzo ładnie może nie tak jak na tych screenach :turned: (choć ciężko tu stwierdzić ostrość czy szczegółowowość przy tej jakości nagrania) ale podoba mi się.

Design lokacji również świetny.

 

No i podoba mi się trochę kombinowania; skoki, wspinaczka, huśtanie itd.

 

Jak fajnie zbalansują gameplay pomiędzy walką (jak najmniej), zagadkami i akrobacjami dadzą fajne lokacje i bossów plus niegłupią fabułę może wyjść całkiem udany szpil.

Takich action adventure nigdy za wiele.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Zapowiada się całkiem przyzwoity klon GoW, co poza tym. Mało tu walki, dużo skakania i niepotrzebna scenka.

 

Skoro Castlevania Los jest klonem Gow, to można powiedzieć że Call of Duty jest klonem Medal of Honor ? Tak trzeba to rozumieć ? Crash jest klonem Mario ? Pes klonem Fify ?

 

To, że Castlevania jest na rynku od czasów NES-a (wtedy 2D), to nie znaczy, że nie może być klonem GoW. Na tym gameplayu widzę dokładnie podobną rozgrywkę i tak to oceniam. Nie ma się co oszukiwać, wiadomo jaka tego typu gra jest najpopularniejsza i wzorowanie się na niej może wyjść na dobre.

 

Co do pozostałych gier, to właśnie tak jest. Ale to nie temat by o tym tutaj pisać. :}

Odnośnik do komentarza

Mi to bardziej przypomina klona PoP-a (w sensie pozytywnym) no dobra to może tak. Castlevania: LoS jest podobna do oryginalnej trylogii Pop-a z PS2 ;]. Lepiej? ;]

 

W GoW nie było tyle skakania hehe.

 

PS. Ostatnio jak pisałem do Ultimy to napisałem żeby zmienili datę premiery.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mi to bardziej przypomina klona PoP-a (w sensie pozytywnym) no dobra to może tak. Castlevania: LoS jest podobna do oryginalnej trylogii Pop-a z PS2 ;]. Lepiej? ;]

 

W GoW nie było tyle skakania hehe.

PS. Ostatnio jak pisałem do Ultimy to napisałem żeby zmienili datę premiery.

 

 

Oj było, ale tylko w jedynce. Była chyba najlepiej zbalansowana jeśli chodzi o walkę, eksplorację i zagadki. Później już było tylko coraz więcej walki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...