Skocz do zawartości

Castlevania: Lords of Shadow


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Wygląda to nie najgorzej, ale mocno zmartwiła mnie kiedyś wypowiedź producenta gry, że nie chcą tworzyć stylu "Symphony of the Night" łączącym RPG i backtracking. Ci co grali zapewne zgodzą, się, że w przygodzie Alucard'a to mieszanka wypadła wprost kapitalnie. Jeśli nowa Castlevania będzie jedynie slasher'em podchodzącym pod obecne standardy (QTE, itp.), to nie wiem czy w ogóle ją kupię. Slasher'ów na rynku jest już naprawdę sporo.

Odnośnik do komentarza

kij z tym porównaniem - nowa castlevania szykuje się świetnie - mega klimatyczne miejscówki i ogólnie powrót belmontów mnie kręci ;]

Jaka Castlevania? To miała być zupełnie inna gra ale z powodu kryzysu przerobiono ją na Castlevanie. Takie manewry rzadko się udają.

 

Z The Room zrobili Silent Hill 4: The Room i nie najlepiej to wyszło.

Odnośnik do komentarza

kij z tym porównaniem - nowa castlevania szykuje się świetnie - mega klimatyczne miejscówki i ogólnie powrót belmontów mnie kręci ;]

Jaka Castlevania? To miała być zupełnie inna gra ale z powodu kryzysu przerobiono ją na Castlevanie. Takie manewry rzadko się udają.

 

Z The Room zrobili Silent Hill 4: The Room i nie najlepiej to wyszło.

 

Udowodnij że to nie miała być Castlevania.

Odnośnik do komentarza

kij z tym porównaniem - nowa castlevania szykuje się świetnie - mega klimatyczne miejscówki i ogólnie powrót belmontów mnie kręci ;]

Jaka Castlevania? To miała być zupełnie inna gra ale z powodu kryzysu przerobiono ją na Castlevanie. Takie manewry rzadko się udają.

 

Z The Room zrobili Silent Hill 4: The Room i nie najlepiej to wyszło.

 

Udowodnij że to nie miała być Castlevania.

Na początku była mowa tylko o Lords of Shadow :). Konami lubi takie manewry, właśnie The Room jest tego przykładem. Większa szansa na sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza

kij z tym porównaniem - nowa castlevania szykuje się świetnie - mega klimatyczne miejscówki i ogólnie powrót belmontów mnie kręci ;]

Jaka Castlevania? To miała być zupełnie inna gra ale z powodu kryzysu przerobiono ją na Castlevanie. Takie manewry rzadko się udają.

 

Z The Room zrobili Silent Hill 4: The Room i nie najlepiej to wyszło.

 

Udowodnij że to nie miała być Castlevania.

Na początku była mowa tylko o Lords of Shadow :). Konami lubi takie manewry, właśnie The Room jest tego przykładem. Większa szansa na sprzedaż :)

 

I co z tego że była tylko mowa o Lords of Shadow. Dla mnie osobiście to żaden argument. W 2008 podczas GC zaprezentowano 2 Castlevanie (na DS i Wii). Gdzieś przeczytałem, że producent Castlevanii LOS nie chciał robić zamieszania. Dlatego "Castlevania" pojawiła się przed Lords of Shadow po premierze wersji na DS i Wii. Nie wierzę że z powodu kryzysu przerobiono LOS na Castlevanie LOS. Od wielu lat seria przeciętnie się sprzedaje. Konami w końcu doszło do wniosku że czas najwyższy dać trochę więcej $$$ na nową Castlevanie, i znaleść dobrych "rzemieślników" bo ci odpowiedzialni za np: Curse of Darknness są miernotami jeśli chodzi o środowisko 3D. Przy okazji powrócono do korzeni (stare Castlevanie). Wiadomo nowy europejski developer też miał swoje pomysły na serię (podobno znaczna część ekipy Mercury Steam to fani starych Castlevanii). Zobaczymy co będzie się działo na E3. Jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Eee można było się tego spodziewać, ale kurde mogli troche bardziej postarać się z zamaskowaniem tego wrażenia że to kolejny "God of War/Dante's Inferno".

Dla mnie imo najwspanialszym modelem rozgrywki w Castlevanii pozostaje ten z SOTN, i nic tego stanu rzeczy raczej nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

mi sie podoba, i nawet mnie cieszy ze odbiega od orginału, chociaż nie cieszy mnie ze kopiuje dante inferno ;p

mam nadzieje ze bardziej sie zbliży do GOW niz DI

 

No właśnie. Gdzie to się ma do klasyki którą wszyscy kochali? Jak zwykle u Konami, tylko nazwą...

podobno ta gra miala sie nazywac lord of shadow, a napis castlevania dodali tylko dla poniesienia sprzedaży

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ale bzdury wypisujecie, aż przykro czytać. Castlevania LOS to powrót do korzeni. Zagrajcie w stare Castlevanie 8/16 bitowe np: Super Castlevania IV, klimat zupełnie inny niż w Symphony of the Night (o częściach na DS nie wspominając). Jest także trochę elementów z Castlevanii 64 (mroczny klimat). Wiadomo musiało być trochę nowości (nie każdemu się to spodoba, to pewne). W Castlevanii walka zawsze była ważna, niestety w 2D pojedynki nigdy nie będą tak widowiskowe jak w 3D. Jak GOW/DMC zżynały z Castlevanii to nikt nie narzekał (oczywiście nie wszystko, żeby było jasne). Nazwę Castlevania dodali by podwyższyć sprzedaż:) ? Buhahahaha, a to dobre:) Ostatnio Castlevania za dobrze się nie sprzedawała więc kiepsko kombinujesz.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=_jYrYr7ZCm8

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza
Nazwę Castlevania dodali by podwyższyć sprzedaż:) ? Buhahahaha, a to dobre:) Ostatnio Castlevania za dobrze się nie sprzedawała więc kiepsko kombinujesz.

to nie ja to wymyśliłem

i nie ma tu kombinowania, , castlevania to znana marka, i o wiele łatwiej sprzedac gre mowiac "patrzcie, znana i kultowa seria weszła teraz na nowoczesny nextgenowy poziom!" niż "patrzcie, mamy kolejnego klona GOW, kto chce?"

Odnośnik do komentarza
Nazwę Castlevania dodali by podwyższyć sprzedaż:) ? Buhahahaha, a to dobre:) Ostatnio Castlevania za dobrze się nie sprzedawała więc kiepsko kombinujesz.

to nie ja to wymyśliłem

i nie ma tu kombinowania, , castlevania to znana marka, i o wiele łatwiej sprzedac gre mowiac "patrzcie, znana i kultowa seria weszła teraz na nowoczesny nextgenowy poziom!" niż "patrzcie, mamy kolejnego klona GOW, kto chce?"

 

Spoko, mój bład:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.