August 15, 201015 yr Ja tam poczekam na pierwsze opinie. Na Dante's Inferno też na początku byłem mocno napalony, wszystkie trailery zapowiadały bardzo dobrą grę, a finalnie zawiodła i od połowy widziałem już w niej wszystko.
August 15, 201015 yr Ja tam poczekam na pierwsze opinie. Na Dante's Inferno też na początku byłem mocno napalony, wszystkie trailery zapowiadały bardzo dobrą grę, a finalnie zawiodła i od połowy widziałem już w niej wszystko. Dokładnie to samo. Choć kurde muszę powiedzieć, że te ostatnie screeny i trailery "napaliły" mnie ;]. Czyżby Konami i dobra gra (ostatnimi laty i nie liczę PES-a ;p) ale tak jak Zwyrol napisał też poczekam. Edited August 15, 201015 yr by SłupekPL
August 15, 201015 yr ja podobnie.... Do tego czekam na info o długości gry i jej replayality. Teoretycznie powinno być z tym ok patrząc na wcześniejsze tytuły z serii jednak mimo wszystko zaczekam z wykładaniem na grę 200zł na recki - w dobie gier na 6h boję się kupować kota w worku. Drugą sprawą jest fakt,że gry pozbawione multiplayera w dzisiejszych czasach wręcz łeb na szyję spadają z ceną po premierze...pewnie miesiąc po premierze używki będą schodzić po 130zł
August 16, 201015 yr Głosy z Metal Gear'a w nowej Castlevanii! http://uk.ps3.ign.com/articles/111/1112822p1.html Ciekawe, kto podłoży głos pod Gabriela.
August 17, 201015 yr http://www.andriasang.com/e/blog/2010/08/17/kojima_on_subs_vs_dubs/ Widać że się starają
August 17, 201015 yr Czysty slasher to może nie, bo takim jest DMC, Bayonetta, czy Ninja Gaiden nastawione w 99% na walkę. Nowa Castlevania bardziej przypomina God Of War, gdzie jest jeszcze miejsce na eksplorację i zagadki.
August 18, 201015 yr W ultimie można już preordera złożyć klik. Wychodzi na to, że premiera koło 24.10, czyli tak jak myślałem. Z chęcią już bym zamówił, tylko też mam obawy co z tego wyjdzie <_< Poczekam pewnie jak inni do premiery...
August 18, 201015 yr http://www.gametrailers.com/video/gc-10-castlevania-lords/703131 GC 10: Prophecy Trailer Dali chociaż 5 minutowy trailer hehe. Edited August 18, 201015 yr by SłupekPL
August 18, 201015 yr Na tych trailerach to wszystko ładnie wygląda, no ale zobaczymy co nam full przyniesie. Mam nadzieje tylko, że nie będzie żadnych cyrków jak z Mafia 2. xD
August 18, 201015 yr http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=404457 Śliczne http://www.1up.com/media?id=3837082&type=lg http://www.1up.com/media?id=3837087&type=lg wiem jakie będą komentarze:) http://www.1up.com/media?id=3837083&type=lg Edited August 18, 201015 yr by Popa
August 18, 201015 yr Tak szczegółowa to na pewno nie. Ale przynajmniej obrazek z młynem prezentuje się całkiem klimatycznie.
August 18, 201015 yr Bullshoty jak nic,taka grafika na następnej generacji... A gdyby to niebyły bullshoty?????? BTW: ja bym poprosił jakiegoś RPGa z taka grafiką i designem. Edited August 18, 201015 yr by kudlaty88
August 18, 201015 yr No cóż Trzeba czekać. Daliby nowy trailer... A najlepiej demo na psn/live Zwyrol Nigdy nie mów nigdy . Jeśli chodzi o oprawę to jestem umiarkowanym optymistą. Edited August 18, 201015 yr by Popa
August 18, 201015 yr Bez przesady, przecież GoW 3 wygląda lepiej. :] Chodzi o to, że Castlevania na żadnych gameplayach i trailerach nie wygląda aż tak dobrze jak sugerują screeny.
August 18, 201015 yr Perwera te screeny. Przypomina mi się historia z Mafią II, chociaż tam faktycznie na maks detalach na piecu wygląda kozacko, jednak Castlevani tam nie będzie, więc tak jak ktoś pisał te screeny = to prawie next gen, a biorąc pod uwagę, że to multiplatforma to na pewno bullshoty
August 18, 201015 yr Premiera 7 października (D. Cox potwierdził),wg Ultimy 24.09, ale oni pewnie wiedzą lepiej od producenta . Szykują się 2 "duże" DLC (nowe etapy/przeciwnicy/ciąg dalszy fabuły) Cox twierdzi iż będzie pełne normalne zakończenie w płytowej wersji, więc nie ma się czego obawiać. Przekonamy się za jakiś czas. Ogólnie nie jestem zwolennikiem dlc, w większości przypadków to zwykłe wyłudzanie pieniędzy/oszustwo (niby można nie kupić). Jednakże jeśli gra będzie naprawdę długa (ahhh te 15h do 20h) śliczna, zarówno pod względem muzycznym jak i graficznym, a przede wszystkim bardzo grywalna, to chętnie się skuszę Mam nadzieje że cena dlc nie będzie z kosmosu, a plik nie będzie "ważył" mniej niż 1mb. "Yes there will be a demo a few weeks prior to release" Twitter D. Cox Edited August 18, 201015 yr by Popa
August 18, 201015 yr O demko trzeba będzie sprawdzic jeszcze przed zakupem, bo o ile ten trailer z E3 z cut-scenkami miażdżył, tak już gameplay mnie nie jara Ale to się obada w swoim czasie
August 19, 201015 yr Nie wiem czemu gra mi strasznie zalatuje oprócz GOWIII także U2 Poczekam na recki i może się skuszę.
August 19, 201015 yr Jeszcze raz przejrzałem sobie dzisiaj wszystkie materiały z gry i jestem pewny, że to będzie jeden z hitów tej jesieni. Gra jest bardzo szybko i płynna, ma wspaniały design i klimat rodem z Van Helsing'a. Podobają mi się kontry wyprowadzane przez Gabriel'a, nieźle wypada ta jazda koniem przez las. Czekam na demo a grę i tak kupuję jak tylko wyjdzie.
August 19, 201015 yr http://www.gametrailers.com/video/gc-10-castlevania-lords/703180 GC 10: Battle Gameplay (Cam) Part I http://www.gametrailers.com/video/gc-10-castlevania-lords/703178 GC 10: Battle Gameplay (Cam) Part II
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.