Skocz do zawartości

Castlevania: Lords of Shadow


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam poczekam na pierwsze opinie. Na Dante's Inferno też na początku byłem mocno napalony, wszystkie trailery zapowiadały bardzo dobrą grę, a finalnie zawiodła i od połowy widziałem już w niej wszystko.

Dokładnie to samo.

 

Choć kurde muszę powiedzieć, że te ostatnie screeny i trailery "napaliły" mnie ;]. Czyżby Konami i dobra gra (ostatnimi laty i nie liczę PES-a ;p) ale tak jak Zwyrol napisał też poczekam.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

ja podobnie....

 

Do tego czekam na info o długości gry i jej replayality.

 

Teoretycznie powinno być z tym ok patrząc na wcześniejsze tytuły z serii jednak mimo wszystko zaczekam z wykładaniem na grę 200zł na recki - w dobie gier na 6h boję się kupować kota w worku.

 

Drugą sprawą jest fakt,że gry pozbawione multiplayera w dzisiejszych czasach wręcz łeb na szyję spadają z ceną po premierze...pewnie miesiąc po premierze używki będą schodzić po 130zł

Odnośnik do komentarza

Perwera te screeny.

 

Przypomina mi się historia z Mafią II, chociaż tam faktycznie na maks detalach na piecu wygląda kozacko, jednak Castlevani tam nie będzie, więc tak jak ktoś pisał te screeny = to prawie next gen, a biorąc pod uwagę, że to multiplatforma to na pewno bullshoty

Odnośnik do komentarza

Premiera 7 października (D. Cox potwierdził),wg Ultimy 24.09, ale oni pewnie wiedzą lepiej od producenta ;). Szykują się 2 "duże" DLC (nowe etapy/przeciwnicy/ciąg dalszy fabuły) Cox twierdzi iż będzie pełne normalne zakończenie w płytowej wersji, więc nie ma się czego obawiać. Przekonamy się za jakiś czas. Ogólnie nie jestem zwolennikiem dlc, w większości przypadków to zwykłe wyłudzanie pieniędzy/oszustwo (niby można nie kupić). Jednakże jeśli gra będzie naprawdę długa (ahhh te 15h do 20h) śliczna, zarówno pod względem muzycznym jak i graficznym, a przede wszystkim bardzo grywalna, to chętnie się skuszę:) Mam nadzieje że cena dlc nie będzie z kosmosu, a plik nie będzie "ważył" mniej niż 1mb.

 

"Yes there will be a demo a few weeks prior to release" Twitter D. Cox

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz przejrzałem sobie dzisiaj wszystkie materiały z gry i jestem pewny, że to będzie jeden z hitów tej jesieni. Gra jest bardzo szybko i płynna, ma wspaniały design i klimat rodem z Van Helsing'a. Podobają mi się kontry wyprowadzane przez Gabriel'a, nieźle wypada ta jazda koniem przez las. Czekam na demo a grę i tak kupuję jak tylko wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...