July 30, 201015 yr Tak naprawdę to od gier w typie GoWa nam się nie przelewa jak niektórzy twierdzą. Widać, że Konami choć ostatnio słabe daje dużo w kasy w ten tytuł co może się przełożyć na dobre przyjęcie przez graczy. Ciekawy gameplay oraz grafika są mocną stroną. Obsada, a co za tym idzie świetny VA pomogą się wczuć w historię. Oby tylko ta gra była dość długa, rozbudowana i wymagająca.
July 30, 201015 yr No właśnie slasherów jest mało szczególnie tych dobrych. Zauważcie, że wychodzi ich tak mało, że człowiek już zadowala się poziomem gry chociaż "dobrym". Też nie wiem skąd te stwierdzenie, że jesteśmy nimi zalewani. Zalewani to jesteśmy fps-ami i sandboxami (co mnie akurat cieszy ;p).
July 31, 201015 yr I ja muszę powiedzieć, że podoba mi się to co na razie widzę (gameplaye). Na początku myślałem, że wyjdzie z tego crap jak się dowiedziałem, że nowa Castevania nie ma nic wspólnego ze starymi itd. Ale teraz widzę całkiem fajnego slashera oczywiście jestem ostrożny po Dante Inferno który też się dobrze zapowiadał a wyszło jak wyszło. Zobaczymy jak to będzie. No i oczywiście zgadzam się ze Zwyrolem killer na miarę GoW to ta na pewno nie będzie. Nie trzeba być wróżką akurat by to stwierdzić ;] Ale wystarczy, że wyjdzie z tego chociaż dobry adventure slasher. Nie ma nic wspólnego? Chyba tylko pod względem fabularnym. Troszeczkę mijasz się z prawdą O jedno "nic" za dużo
August 2, 201015 yr Nie do końca dotyczy akurat wersji na PS, ale co tam. Na Xboxie będzie trzeba zmieniać płyty. http://ppe.pl/news-2103-Castlevania_Please_Change_Disc.html
August 2, 201015 yr Ja tam w sumie i tak wybiorę wersję, która będzie oferowała lepszą płynność i grafikę. Więc jeśli lepsza będzie wersja X360, to nie będzie mi jakoś szczególnie przeszkadzała zmiana płytki. Zresztą ma być instalacja z poziomu gry, więc będzie dobrze.
August 2, 201015 yr Ja i tak kupuję wersje tylko na PS3. Swoja drogą ta gra musi być stosunkowo długa. Z news'a można wyczytać, że developer obiecuje aż 24h samej rozgrywki. Ostatecznie nie przeszkadzałaby mi zmiana płyt, jeśli Castlevania okaże się naprawdę solidna. I kolejny dobry argument dla fanbojów Sony (ja do nich nie należę, no może trochę...).
August 2, 201015 yr Ja i tak kupuję wersje tylko na PS3. Swoja drogą ta gra musi być stosunkowo długa. Z news'a można wyczytać, że developer obiecuje aż 24h samej rozgrywki. Ostatecznie nie przeszkadzałaby mi zmiana płyt, jeśli Castlevania okaże się naprawdę solidna. I kolejny dobry argument dla fanbojów Sony (ja do nich nie należę, no może trochę...). Zakończenie ma podobno trwać 14 minut. To pewnie wszystkie filmiki będą trwały ze 3h :potter:
August 2, 201015 yr Nie do końca dotyczy akurat wersji na PS, ale co tam. Na Xboxie będzie trzeba zmieniać płyty. http://ppe.pl/news-2103-Castlevania_Please_Change_Disc.html niezle nas tam xboxowcy zminusowali za wytykanie im małego penisa... ee tzn nośnika
August 4, 201015 yr http://farm5.static.flickr.com/4137/4854216203_cd0982425e_b.jpg Szkoda że w Psx Extreme, prawie nic nie piszą o Castlevanii LoS. Raport z E3 dotyczący Castlevanii LoS był wg mnie beznadziejny. Odniosłem wrażenie iż osoba która napisała o Castlevanii nie widziała na oczy dema. Nic a nic nie wspomniano o wiosce z wilkołakami i jeździe konnej. Butcher wspomniał w audycji Gramitacja o profesjonalizmie ekipy z Psx Extreme... Nie twierdzę że wszyscy są "be" ale czasami odnoszę wrażenie że niektóre newsy (także w PPE) pisane są na "odpierd@l" Ktoś napisze że się czepiam... Mam takie prawo i już Edited August 4, 201015 yr by Popa
August 9, 201015 yr http://electronictheatre.co.uk/index.php/articles/5527-castlevania-lords-of-shadow-final-box-art-design-revealed chyba nie wymaga komentarza
August 9, 201015 yr Świetna okładka, na gierkę czekam z utęsknieniem bo od czasu SoTN seria zaczyna topić się we własnym sosie choć cały czas jest ot naprawdę dobra gra. Oby gierka miała dobry system walki czyli coś w stylu GoW 3 a gameplay przypominał Darksiders. Gierkę łykam i tak bez popitki bo na jesień oprócz AC nie ma innych ciekawych dla mnie premier na ps3.
August 9, 201015 yr Niech pokażą lepiej starcie z tym kolosem gdzieś w górach. Na trailerach wyglądało to nieźle.
August 10, 201015 yr Oładka bardzo mi się podoba. Czekam na grę i jak tylko wyjdzie to biorę ją od razu. Szkoda, że nie będzie już tak kultywować eksploracji i backtrackingu znanego z Symphony of the Night ale te 20h rozgrywki zapowiadane prze producenta brzmią naprawdę nieźle. Po materiałach widać, że to będzie jedna z lepszych gier Konami.
August 10, 201015 yr http://www.gameplanet.com/wp-content/gallery/0100000000191/0100000000191.jpg Edycja kolekcjonerska. Podobno 8 października ma być premiera.
August 10, 201015 yr znowu x360 ma lepsza wersje :< oni maja 3 plyty, a my tylko 2... co za chamstwo. tak, wiem, ze gra jest na 2dvd myslalem, ze kolekcjonerka bedzie bardziej wypaśna... a tu 'tylko' artbook i ost
August 14, 201015 yr Nowe screenshoty/info http://www.informativos.net/public/images/2010/0810_CLS/ChupaCabras_Pose_G_01_Compo_s.jpg http://pixelgordo.com/ficheros/galeria/clos_preview_1.jpg http://pixelgordo.com/ficheros/galeria/clos_preview_6.jpg http://pixelgordo.com/ficheros/galeria/clos_preview_10.jpg http://pixelgordo.com/ficheros/galeria/clos_preview_12.jpg http://informativos.net/publi-reportajes/castlevania-lords-of-shadow-un-gran-juego-made-in-spain-_53094.aspx http://www.informativos.net/public/images/2010/0810_CLS/Creeping%20Coffin_sm.html http://www.informativos.net/public/images/2010/0810_CLS/Crow%20Witch%20Malphas%20fighting_sm.html http://www.informativos.net/public/images/2010/0810_CLS/Mechanical%20Monstrosity_sm.html http://www.informativos.net/public/images/2010/0810_CLS/Olrox%20and%20Brauner_sm.html http://www.informativos.net/public/images/2010/0810_CLS/Pan_sm.html http://www.informativos.net/public/images/2010/0810_CLS/Scarecrow_sm.html http://www.informativos.net/public/images/2010/0810_CLS/GraveDigger_Pose_A_01_Compo_s.html http://www.informativos.net/public/images/2010/0810_CLS/Headless%20Burrower_sm.html http://www.informativos.net/public/images/2010/0810_CLS/Mandragora_sm.html http://www.informativos.net/public/images/2010/0810_CLS/SilverWarrior_Pose_A_01_Compo_s.html http://www.informativos.net/public/images/2010/0810_CLS/Sword%20Master_sm.html http://www.informativos.net/public/images/2010/0810_CLS/Zombie_Pose_A_01_Compo_s.html
August 14, 201015 yr Na ostatnim screenie to chyba pielęgniary z Silent Hill. xD Design w tej grze jest fajny, Scarecrow wygląda nieźle.
August 14, 201015 yr To dla mnie już i tak jedna z najbardziej oczekiwanych gier w tym roku. Design jest naprawdę godny podziwu. Edited August 14, 201015 yr by NEMESIS US
August 14, 201015 yr http://i280.photobucket.com/albums/kk192/Lotus_Petal86/castlevanialoschuppy.jpg Oto ostateczna wersja okładki. Jestem tego pewien na 99%
August 15, 201015 yr Musiałoby tam kogoś nieźle porąbać, żeby dać takie coś na okładkę. Okładka musi być klimatyczna, jak na Castlevanię przystało. Wiadomo konkretnie w który dzień października będzie premiera?
August 15, 201015 yr Stworek fajny, ale na okładkę ? Nie do końca chce mi się w to wierzyć że pojawi się taka na bank <_<
August 15, 201015 yr Wiadomo konkretnie w który dzień października będzie premiera? Z tego co pamiętam, to mieli podać dokładną datę na Gamescom.
August 15, 201015 yr Kurde kasa mnie swędzi, a z chęcią bym kupił tą nową Castlevanię, tylko czekac do tego października.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.