Skocz do zawartości

Castlevania: Lords of Shadow


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę to od gier w typie GoWa nam się nie przelewa jak niektórzy twierdzą. Widać, że Konami choć ostatnio słabe daje dużo w kasy w ten tytuł co może się przełożyć na dobre przyjęcie przez graczy. Ciekawy gameplay oraz grafika są mocną stroną. Obsada, a co za tym idzie świetny VA pomogą się wczuć w historię. Oby tylko ta gra była dość długa, rozbudowana i wymagająca.

Odnośnik do komentarza

No właśnie slasherów jest mało szczególnie tych dobrych. Zauważcie, że wychodzi ich tak mało, że człowiek już zadowala się poziomem gry chociaż "dobrym".

 

Też nie wiem skąd te stwierdzenie, że jesteśmy nimi zalewani.

Zalewani to jesteśmy fps-ami i sandboxami (co mnie akurat cieszy ;p).

Odnośnik do komentarza

I ja muszę powiedzieć, że podoba mi się to co na razie widzę (gameplaye). Na początku myślałem, że wyjdzie z tego crap jak się dowiedziałem, że nowa Castevania nie ma nic wspólnego ze starymi itd.

Ale teraz widzę całkiem fajnego slashera oczywiście jestem ostrożny po Dante Inferno który też się dobrze zapowiadał a wyszło jak wyszło.

 

Zobaczymy jak to będzie.

 

No i oczywiście zgadzam się ze Zwyrolem killer na miarę GoW to ta na pewno nie będzie. Nie trzeba być wróżką akurat by to stwierdzić ;] Ale wystarczy, że wyjdzie z tego chociaż dobry adventure slasher.

 

 

Nie ma nic wspólnego? Chyba tylko pod względem fabularnym. Troszeczkę mijasz się z prawdą:) O jedno "nic" za dużo :)

Odnośnik do komentarza

Ja i tak kupuję wersje tylko na PS3. Swoja drogą ta gra musi być stosunkowo długa. Z news'a można wyczytać, że developer obiecuje aż 24h samej rozgrywki. Ostatecznie nie przeszkadzałaby mi zmiana płyt, jeśli Castlevania okaże się naprawdę solidna.

 

 

I kolejny dobry argument dla fanbojów Sony (ja do nich nie należę, no może trochę...).

Odnośnik do komentarza

Ja i tak kupuję wersje tylko na PS3. Swoja drogą ta gra musi być stosunkowo długa. Z news'a można wyczytać, że developer obiecuje aż 24h samej rozgrywki. Ostatecznie nie przeszkadzałaby mi zmiana płyt, jeśli Castlevania okaże się naprawdę solidna.

 

 

I kolejny dobry argument dla fanbojów Sony (ja do nich nie należę, no może trochę...).

 

Zakończenie ma podobno trwać 14 minut. To pewnie wszystkie filmiki będą trwały ze 3h :potter:

Odnośnik do komentarza

http://farm5.static.flickr.com/4137/4854216203_cd0982425e_b.jpg

Szkoda że w Psx Extreme, prawie nic nie piszą o Castlevanii LoS. Raport z E3 dotyczący Castlevanii LoS był wg mnie beznadziejny. Odniosłem wrażenie iż osoba która napisała o Castlevanii nie widziała na oczy dema. Nic a nic nie wspomniano o wiosce z wilkołakami i jeździe konnej. Butcher wspomniał w audycji Gramitacja o profesjonalizmie ekipy z Psx Extreme... Nie twierdzę że wszyscy są "be" ale czasami odnoszę wrażenie że niektóre newsy (także w PPE) pisane są na "odpierd@l" Ktoś napisze że się czepiam... Mam takie prawo i już:P

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza

Świetna okładka, na gierkę czekam z utęsknieniem bo od czasu SoTN seria zaczyna topić się we własnym sosie choć cały czas jest ot naprawdę dobra gra. Oby gierka miała dobry system walki czyli coś w stylu GoW 3 a gameplay przypominał Darksiders. Gierkę łykam i tak bez popitki bo na jesień oprócz AC nie ma innych ciekawych dla mnie premier na ps3.

Odnośnik do komentarza

Oładka bardzo mi się podoba. Czekam na grę i jak tylko wyjdzie to biorę ją od razu. Szkoda, że nie będzie już tak kultywować eksploracji i backtrackingu znanego z Symphony of the Night ale te 20h rozgrywki zapowiadane prze producenta brzmią naprawdę nieźle. Po materiałach widać, że to będzie jedna z lepszych gier Konami.

Odnośnik do komentarza
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...