Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś taki problem ze jak ściągnął dodatek to nie chciał się uruchomić? Mianowicie wszystko się włącza , ładuje się do momentu az się robi czarny obraz i pisze która misja sie ładuje. Dalej sie nie chce włączyć

Kumpel tak miał, restart konsoli pomógł.

 

W tym achievie "Get Good Wood", żeby zaliczyło zwalonych typów, to muszę ukończyć wyścig na pierwszym miejscu?

 

UWAGA MEGA SPOILERY!!!

 

Dziś skończyłem wątek fabularny, nie będę owijał w bawełnę, jak dla mnie urywa jajca, ryje beret itd. Po prostu mistrzowie z R dokonali czegoś niesamowitego, przeploty fabularne, nawiązania, i misje widziane z perspektywy Johnnego względem GTA 4 to coś, wspaniałego. Jeszcze czegoś takiego nigdy nie uświadczyłem w żadnej grze. Fabuła jest mistrzowska, a już kompletnie oszalałem w misji w której trzeba porwać Romana, padłem. Dalej, misje dla Raya z diamentami, wrzucenie ich do śmieci a wiadomo co się robiło w 4 z nimi, Niko. Dalej misja z diamentami w muzeum tez kompletny szok. No i najlepsze czyli napisy końcowe i urywki z gry, praktycznie tak jak pisał Mastah w drugim dodatku raczej na 100% gramy Latynosem. Zresztą w dodatku on też się przeplata w misjach z diamentami, czyli będzie trzeci punkt widzenia. Transakcja z żydami w muzeum, to nasz Latynos strzela do żydów. No i gdy lecą creditsy, i filmiki z gry, jest pokazana misja w muzeum. Zrzut kamery na Johnnego który ucieka tylnym wyjściem, potem zrzut na Niko który ucieka głównym wejściem i na końcu nasz przyszły bohater który zwiewa dachem. Czyli ta sama misja, a 3 razy inaczej. A pewno takich smaczków będzie wiecęj. Ku... nie wytrzymam do następnego dodatku, ave Rockstar!!!A zakończenie TLAD trochę dołujące.

 

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Ten dodatek to jest MAJSTERSZTYK ! Ludzie, nie zastanawiajcie sie i bierzcie w ciemno, jak lubicie GTA :D A nawet jak Kogos zmulila czesc IV, to powinien sie zapoznac z dodatkiem - kompletnie inne klimaty - za(pipi)isty glowny bohater, brudny gang motocyklowy, rock - W Y P A S I K. Za te cene, ten dodatek to must have.

Odnośnik do komentarza

wyłącz sobie filtr w opcjach to nie będzie śnieżył :) szkoda, że nie dali możliwości wyłączenia tego cholernego blura, który wszystko rozmazuje, w ogóle szczerze mówiąc jestem zawiedziony grafiką w tym GTA, a przedmioty tak niemiłosiernie się doczytują (mam grę zainstalowaną na dysku), że to jest jakieś nieporozumienie...

Odnośnik do komentarza

I niestety stało się. Cała fabuła dodatku pokonana. Achiv za ukończenie wątku był najsmutniejszym w mojej karierze gracza i szkoda że tak szybko się pokazał :(

 

Przyznam szczerze że wzruszyłem się na końcu. Niby tylko wyreżyserowana animacja ale tak walneło emocjami po ryju że szok. Najlepsze w tym wszystkim były misje nawiązujące do IV. Morda mi się cieszyła jak głupia kiedy musiałem porwać Romana. Sama misja plus zachowanie Romka i banan :D I jeszcze napisy końcowe - mistrzostwo w wykonaniu R*.

.

Już się nie mogę doczekać drugiego dodatku. Pierwszy w pełni był wart swojej ceny i czekania. Z TLAD bawiłem się lepiej niż z niejedną pełną grą.

Dla tych co "poczekam na recenzje" napiszę tylko - łahahahaha suckers :P

 

... w drugim dodatku raczej na 100% gramy Latynosem. Zresztą w dodatku on też się przeplata w misjach z diamentami, czyli będzie trzeci punkt widzenia.

 

 

Podczas tego ostatniego dużego wywiadu była o tym mowa. Ktoś się dopatrzył powiązania z achivem za tą misję także będzie muzeum po raz trzeci, yeah!

 

Odnośnik do komentarza

No dobra, ale myślałem, by zrobić tak:

 

Zakładam konto xxx, tylko do pobrania dodatku. Kupuję, pobieram, log out. Teraz mój kumpel, który się ze mną złożył, loguje się u siebie na to konto xxx i ściąga to na swój dysk. Tą samą operację powtarza trzecia i czwarta osoba, tym sposobem dzieląc się kosztami.

 

Zadziałało by? Jak na moje powinno.

Odnośnik do komentarza
No dobra, ale myślałem, by zrobić tak:

 

Zakładam konto xxx, tylko do pobrania dodatku. Kupuję, pobieram, log out. Teraz mój kumpel, który się ze mną złożył, loguje się u siebie na to konto xxx i ściąga to na swój dysk. Tą samą operację powtarza trzecia i czwarta osoba, tym sposobem dzieląc się kosztami.

 

Zadziałało by? Jak na moje powinno.

 

bedzie wam to dzialac tylko na koncie xxx

 

Odnośnik do komentarza

Czyli można się złożyć na dwie osoby.

 

Ściągamy na jednej konsoli i tam już gramy z innego konta, bo i tak działa z innych kont na tej samej konsoli, następnie ściągamy na drugiej konsoli z tego samego konta, z którego wcześniej ściągneliśmy i gramy na tym koncie.

 

Warunek jest jeden, konto które kupiło dodatek musi być domyślnym kontem drugiej konsoli, żeby ten gracz mógł normalnie sobie GS zdobywać i nie musiał zakładać nowego konta tylko dla jednej gry.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
wyłącz sobie filtr w opcjach to nie będzie śnieżył :) szkoda, że nie dali możliwości wyłączenia tego cholernego blura, który wszystko rozmazuje, w ogóle szczerze mówiąc jestem zawiedziony grafiką w tym GTA, a przedmioty tak niemiłosiernie się doczytują (mam grę zainstalowaną na dysku), że to jest jakieś nieporozumienie...

Dokladnie doczytywanie to jakas masakra jest :huh: Leci cutscena, a w tle 10 metrow dalej doczytuje sie bydunek po 10 sekundach :E Fakt z samej plyty jest lepiej, ale nie zamierzam sluchac szumu wiatraka od ciezarowki, wiec przezyje ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...